Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Ben aramaktan nefret ederim genel olarak yaa o stresi içimde hissettim 🤣 şu dilimizi tutsak gözümüzü kulağımızı kapatsak belki de herşey çiçek gibi olacak da bakalım. Ben de çok fenaydım da susmaya başlayınca iyice alıştım dudaklarımı yiyorum sürekli ordayken. Çocuk doğduktan sonra çok görüşcez diye geriliyordum. Kuzen taktikler verdi. Diyo yanında sakın emzirme git içerde emzir onlarla oturmamış olursun. Bebeğin altını ortalıkta asla değiştirme sürekli git kimsenin olmadığı yerde aç. Böyle böyle sürekli görüşseniz bile sana zaman ayrılmış olur. Hatta emzirirken uyuyakalırsın sen de çocukla bir diyor 🤣🤣
Bunların hepsini ben de aklımdan geçiriyordum vallahi 🤣 Benim görümcem yatarak emzirdi hep ona da alıştırdı mesela çocuğu alıp alıp öbür odaya götürüyordu emzirme vakti gelince. Ben de kendi kendime ondan kapmıştım bu taktiği, iyi dedim ileride aklımda olsun bana da devamlı fırsat doğar. Çocuktan sonraki buluşmalarda meşguliyetimiz epey artacağı için daha rahat edeceğiz inşallah birçok konuda. Canımızın istemediği her aktiviteye hayır deme hakkımız doğar. Ben kurban bayramında bile gitmeyi düşünmüyorum şimdiden hava sıcak olacağı için. Bahanem de bu, hava sıcak shdssfd Geçen sene bir gece çatlıyordum neredeyse sıcaktan 3 aylık falan hamileydim Allah'ım dedim biter mi bu gece acaba. Normalde orası serin bir memleket ama o gün dayanılmaz bir sıcak vardı, evlerinde klima yok, bana vantilatörü verdiler de vantilatörle serinleyebilen kim? Sabah da diyor vantilatöre ve pencerelerin açık olmasına rağmen mi sıcakladın? Ortamın sıcaklığı 40 dereceydi ya bunun neresine şaşırılabilir anlamıyorum. Ama kendisi 50 derece bile olsa kapı pencere kapatıp üzerini örterek uyuduğu için tabi.. Ben sabah ezanı okunurken bile daha uyuyamamıştım falan dedim rahat edemediğimi bilsin diye sırf. Eşime de o an bile söyledim böyle bir günü geceyi ben bir daha yaşamak istemiyorum sen istersen gelirsin ama ben seneye bebekle buraya gelmem dedim.

kızlar günaydın . sivenodan başka hangi deterjanı öneriyorladı . başka doğal marka varmı bildiğiniz?

2 kutu almıştım siveno şimdi çamaşırları yıkadım yarıdan düştü. bi kaç tane daha alacağım yedek deterjan da azıcıkta kokusu olsun istiyorum :)
Minoris tavsiye edebilirim. Tüm ürünleri temiz içerikli.

kokusu var mı biliyor musun .yani böyle hoşta koksun ama zararlı olmasın diyorum . siveno evet süper ama kokusuzluğun kokusunu yapmışlar :KK70:
Ben koku alamadığım için bir yorumda bulunamıyorum :KK43: Ama kullanan bir arkadaşıma soracağım senin için. Siveno tamamen kokusuz mu yani bu sebepten kötü mü kokuyor?

Ben koku alamadığım için bir yorumda bulunamıyorum :KK43: Ama kullanan bir arkadaşıma soracağım senin için. Siveno tamamen kokusuz mu yani bu sebepten kötü mü kokuyor?
hayır asla kötü kokmuyor . sadece kokmuyor . sıfır koku şakasız . sıfır ya hani nokta bir koku bile yok :KK70: aslında en güzeli bence ama insan biraz şöyle bi koku almak istiyor :KK70:

Son düzenleme:
Bunların hepsini ben de aklımdan geçiriyordum vallahi 🤣 Benim görümcem yatarak emzirdi hep ona da alıştırdı mesela çocuğu alıp alıp öbür odaya götürüyordu emzirme vakti gelince. Ben de kendi kendime ondan kapmıştım bu taktiği, iyi dedim ileride aklımda olsun bana da devamlı fırsat doğar. Çocuktan sonraki buluşmalarda meşguliyetimiz epey artacağı için daha rahat edeceğiz inşallah birçok konuda. Canımızın istemediği her aktiviteye hayır deme hakkımız doğar. Ben kurban bayramında bile gitmeyi düşünmüyorum şimdiden hava sıcak olacağı için. Bahanem de bu, hava sıcak shdssfd Geçen sene bir gece çatlıyordum neredeyse sıcaktan 3 aylık falan hamileydim Allah'ım dedim biter mi bu gece acaba. Normalde orası serin bir memleket ama o gün dayanılmaz bir sıcak vardı, evlerinde klima yok, bana vantilatörü verdiler de vantilatörle serinleyebilen kim? Sabah da diyor vantilatöre ve pencerelerin açık olmasına rağmen mi sıcakladın? Ortamın sıcaklığı 40 dereceydi ya bunun neresine şaşırılabilir anlamıyorum. Ama kendisi 50 derece bile olsa kapı pencere kapatıp üzerini örterek uyuduğu için tabi.. Ben sabah ezanı okunurken bile daha uyuyamamıştım falan dedim rahat edemediğimi bilsin diye sırf. Eşime de o an bile söyledim böyle bir günü geceyi ben bir daha yaşamak istemiyorum sen istersen gelirsin ama ben seneye bebekle buraya gelmem dedim.
Gitmemeyi hayata geçirebilirsen süper 🤣🤣 ben çok bunaldım kvlerde evleri çok sıcak olduğu için çocuğa da acaba o sıkılma hissi geçmiş midir belki kvlere gidince durmaz 🤣 şey diyorlar ya hamileyken kime karşı iyi hissedersen çocuk da onda güzel durur. Kimi sevmezsen çocuk da onda durmaz diye. Bu gidişe kocamda durmayacak gerçi her gün ayrı bişeyden sinir oluyorum djdjdjd

kızlar çamaşır yıkama işlemi bitti . son bir posta ütülenecek kaldı. dün oturdum ütünün başına . sonra eşim baktı bu mıy mıy tüm gece bitiremez . aldı elimden 1 saatten az sürede onca çamaşırı ütüledi :KK70: transa geçti adam sanki birde güzel ütülüyor :KK70: o ütüledi ben katladım . kısa sürede sonuca ulaştık . bu akşamda aynı performansı bekliyorum kendisinden :KK70:
sonra artık nasipse çantasını hazırlayıp kıyafetleri dolaba yerleştireceğim . ev temizliğinden önce bitmiş olması iyi oldu . şuan ev çamaşır içinde çünkü .

yani 31+ da çamaşır işini halletmiş oldum :) Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 sende bence 30+ da başlayabilirsin . insanın üzerinden yük kalkıyor resmen . hem ağırlaşmadan yapmak daha mantıklı bence :)

Kedoşlu ve çılgın arkadaşlarım ❤ bir sayfadan şu yatağı aldım. Baya kaliteli çıktı, altı ince tahta, yanları sert kalın penye örgü, içindeki yatakla geldi. Şuanda da indirimde 650 + 150 tl kargo. Düşünen olursa diye sayfayı bırakayım. Bebeğime yatak alırken, kızlarıma da yatak alıvermişim 😅 Satıcı hem sokak hayvanları klinik masraflarını karşılıyor aldığı parayla. O yönden de çok içime sindi. Evde yer ayarlayabilirsem bir tane daha alacağım orenkedisatis (@orenkedi35satis) • Instagram photos and videos
Seninki ne güzel yatmış bizimkine almadığımız kalmadı yatmıyor gider poşetin içine girer boş kutunun içine girer o yatağına yatmaz kaç kere öyle alıp alıp sattım ya şuan mesela çamaşır selesinin içine yatıyor onun için almış olsak kesin yatmazdı😂

kızlar günaydın . sivenodan başka hangi deterjanı öneriyorladı . başka doğal marka varmı bildiğiniz?

2 kutu almıştım siveno şimdi çamaşırları yıkadım yarıdan düştü. bi kaç tane daha alacağım yedek deterjan da azıcıkta kokusu olsun istiyorum :)
Duru granül aldım bende ama ne olur ne olmaz diye çift durulama yaptım ay ev bebiş kokuyor 🥲

O başlatır antibiyotik 7-8'de de kullandırtmıştı ya, bi kan sonucum da çıksın da öksürüğüm de çok arttı bence crp de yüksek çıkacak, ikisi için kullanırım belki emaaaan
Senin bence antibiyotik kullanmaktan bağışıklığın iyice düştü en ufak bir şeyde üreme oluyor vucüdundaki bağışıklık hücreleri yeterli gelmiyor ben kızılcık zamanı dolapa bir sürü kızıklcık atmıştım hissettiğim an içerim diye geçen karadutda vardı buzlukta kızılcıkta vardı ikisini bir kaynattım soğuttum birkaç gün hep onu içtim çok şükür son tahlilimde bir bile çıkmadı

Duru granül aldım bende ama ne olur ne olmaz diye çift durulama yaptım ay ev bebiş kokuyor 🥲
heh işte benim ev bebiş kokmadı hahah :KK70: ama eşim de azıcık astım var o çok sevdi . benim çamaşırlarıda bununla yıkayalım diyor kokusuz diye :KK70: evet iyisini yapmışsın granüller için çift durulama öneriyorlar :)

Yok canim almila mobilyadan, bu hafta gelecekti yok onumuzdeki haftanin tirina vermisler de bilmem ne 😒
Benimkide haftaya ertelendi eşimde dedi o haftaya diğer hafta olmasın bilerek bizim doğum yakında olabilir acele edin falan dedi onlarda kesin haftaya getircez dediler bakalım bizimki çilek mobilya

X