Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
ahaahah aynı şeyi benimki de diyor kapat üşüyecek diyor manyaklar gerçekten.

hijyeni de geçtim ama ister istemez kırışık oluyor ütü gösteriyor kendini bence . ben her şeyini ütülüyorum ama evet baya zor ufak ufak şeyler. ütü büyük geliyor seyahat ütüsü varsa çok daha güzel olur

Ben soluma yatınca bebeğin ayakları çok net sağımda oluyor çat çut tekmeliyor. Dün şey dedi bizimki, e o zaman sen kafasının üstüne yatmışsın, sırt üstü yat...

Bi dene yavrum çok kırış kırış olmaz belki. Ayrıca erken daha ya, ennnnnn erken 32de hazırlarım ben. Planım 34te hazırlamak, bir aksilik olmazsa tabi.
ben de 34te falan hazırlicam ona da kuzenlerim falan gelecek beraber yapıcaz zaten. ama erkenden hazırlamanın bi anlamı yok. ha evdeysen yavaş yavaş yapılabilir.

Bana da çok buruşuk olur gibi geldi ya amaaan o zaman halim yoktu yapamadım deyip kv bekliyim napim dngn

Bana da çok buruşuk olur gibi geldi ya amaaan o zaman halim yoktu yapamadım deyip kv bekliyim napim dngn
sen hepsini bi güzel yıka kuruyunca da sepete atma öyle üstten katla ki çok daha kırışmasın . ben çok az sıkmaya attım bide kurutmaya atmadım . öyle aman aman kırışık değil ama ben sevmiyorum o görüntüyü. hazırda beklesinler kv gelince ütüler

Gerçi o da aldığı bebo eşyalarını getirecekti, 3 valizle gitti eltime dün sığdıramamış bizimkileri sonra getiririm dedi. Eşyası olmayınca gelmicek mi bize acaba püü hiç öyle düşünmemiştim ndfn

Şöyle sabah biri gelse kahvaltını hazırlasa evi falan toparlasa akşam yemeği vs halletse sonra herkes kendi evine gitse ne kaa güzel olur Benim evim kayınvalideme 1 saat uzaklıkta gelirse kayınpederim getirir ve muhtemelen ikiside kalır.Yada bırakır gider bilmiyorum adama sen kalma da diyemezsin o da tek kalmış olacak yoksa. Evim 65 m2 ve sürekli yatak yorgan döşek sofra kurması kalabalık dağınıklık beni daha çok darlayacak biliyorum. Annem yine 20 dakika uzaklıkta o gel git yapabilir ama her gün gelir mi bilmiyorum. Bakalım şu süreç nasıl geçecek merak içindeyim. İnşallah dellenmem.

Yok ütüsüz giyemem ben ama biriktirip yapıyorum hep ajfksk ya da kadına yaptırıyorum en nefret ettiğim iş açık ara o ya

O yürürken kasıklara sancı saplanması gibi birşey benim de basıma gelmişti cok gecmiş olsun sana da arkadaşına da sırt agrısı için kasları kuvvetlendirmekten baska yapacak bir sey yok. Orta dirençli bir theraband alırsan evde akşamları bir 15-20 dkka calışsan rahatlatıyor baya fizyoterapiste gidiyorum haftada bir o verdi bna hareketleri. Zaten cok basit hareketler internete yazınca bir sürü video cıkıyor

Mide yanması ve gazı için çözüm bulan var mı ? Benim bu ara aşırı arttı doktorda pek sallamadı çok normal 2 kg canlı taşıyorsun diyor. Ne iyi gelir önerisi olan var mı ?

İzne ayrılmasa mıydın acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…