Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Şubatta yenisini falan alamam valla ya, zaten ucuz bir şey değil bir sezon giysin lütfen iyi bari sevindim. Hm tam, Zara çok küçük kalıp dediler bana gerçekten öyle. Seninle kısa tüylü bi mont-hırka almıştık ya peluş, onu 6-9 ay almıştım 1 ay sonra rahat giyer bebe.

Yazlık kıyafet mi? Tulum falan aldım kısa paçalı 6-9 9-12 falan olması lazım tipine göre değişiyo böyle üstüne bişile giydiririm dediklerimi 6-9 aldım
Tulum falan hiç almadım ben yaz için, 2-3 tane hediye geldi onun dışında hep elbise, şort tişört takım aldım 9-12. 6-9la yan yana koydum accuk fark vardı küçük olacağına büyük olsun dedim umarım patlamam ajfkdls

Kızlar ıslak mendile ne karar verdik ya ben kaçırmışım onu, water wipes 720lisi 1900e geliyor ama pahalı değil mi muadili falan var mı ki
Ben temmuzda 1600 e almisim ama pahali cidden bitince tekrar almam bi heves aldim oyle surekli alsak incir agaci diker ocaga :)

Once buyuk olur ama zaten cabuk buyuyo baktim da yorumlarda tam yaziyor , seninki belki hemen dogar dogmaz giyemez ama baktin mi geldi mi nasil gorunuyor. ben 1-2 ay almistim ama bedeni buyuktu yorumlarda bi de hemen giydireyim diye. Ama 2-4 de alsam olurmus bilemedim . Kuculecek hemen neyse giydigi kadar.

Dun ufak capli ne giyicem krizine girince esim beni aldi boynere goturdu hadi biseler alalim sana dedi acidi bana uzun zamam sonra kendime 1-2 bisey aldim dogru durust. iyi geldi valla artik sadece bebislere calisiyoruz zaten cogunlukla evde olucam nasilsa allahtan sweathirtlerim fln hep oversize . Bi tane daha kalin kislik tayt alirsam dogurana kadar beni eyler

Bugün kargoya verilmiş ya daha görmedim, 20 günde 5 cm uzuyorlarmış ortalama ben şok 1 sezon giysin diye büyük aldım. İlk 15-20 gün çok çıkarmam sonrası için düşündüm umarım sıkıntı olmaz.

Olmaz olmaz ilk baslarda buyuk olur sonra doldurur icini premses. Daha kis bebesi kanka gorusmeleri yapacaklar Naz la 2 teddy ayicik

Bekleteyim anam sen söylersin, ya bir de mez bez var ya 6-9la arasında çok fark yoktu hep büyük al tahat edersin dediler o yüzden öyle yaptım ben de.
Ama 4-6 mantıklı bence. Seninki ocak gibi doğmayacak mı? Ya ben yeğenimden bakıyorum hep. 28 kasım erkek. Tombiş bir bebek. Ona rağmen 6-9 giydi. O yüzden bundan sonra aldıklarını 6-9 falan alırsan bence kurtarır alcak bişeyin kaldıysa djdjd

İyi o zaman ya, 7-12 ocak görünüyor doğum 40 hafta tamamlanırsa. Aldıklarım yenidoğan, 0-3, 3-6 ve 9-12. 6-9 hiçbir şey yok gelen birkaç hediye dışında

İyi o zaman ya, 7-12 ocak görünüyor doğum 40 hafta tamamlanırsa. Aldıklarım yenidoğan, 0-3, 3-6 ve 9-12. 6-9 hiçbir şey yok gelen birkaç hediye dışında
Bende 2 torba var vereyim sana da biraz yenidogan da var ileriki aylar da nereye sokucam onlari asiri merak ediyorum . Bir suru oyuncak da geldi arkadasimda o kisim cok hosuma gitti

Insallah onumuzdeki hafta odasi gelecek biz de ozaman kursruz besigini bebisimin cok heyecanli ya saglikla buyutmeyi nasip etsin Allah . Kurulnca foto yolla kiz gorelim perocuk35
Yoo ağlamıyorum gözüme beşik kaçtı. Bu arada ikeada beğendiğim dolabı nakliye ve montajına 4000 tl dediler. Biz de aile dostu bi marangoza gosterdik 12.000e yaparım dedi dolabını da o yapıyo Kasım ortasına doğru teslim edecek.

Eklentiler

• IMG_20241013_180416.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 14
Yaaaa saglikla dogsun insallah cok heyecanlaniyorum boyle gorunce. Benimki de gelse de bi o havaya girsem esyalarini yerlestirsem valla hersey ustume geliyo. Bu arada 4000 derken yuh be o ne oyle

Yaaaa saglikla dogsun insallah cok heyecanlaniyorum boyle gorunce. Benimki de gelse de bi o havaya girsem esyalarini yerlestirsem valla hersey ustume geliyo. Bu arada 4000 derken yuh be o ne oyle
Ayy evet ben de dün çok değişiktim çok duygulandım. Bi' de Rüyoş da çok hareketliydi. Kedo delisi de beşikten korktu sallandığı için

Aynen ben de çüşş dedim 4000 tl görünce dolap 20.000 tlye geliyor. 20.000 tlye ben kocaman gardrop alırım diyip başka yerlere bakacaktım aklıma bu çare geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…