Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
Ayy ben de dün muayeneye gittim. Bebişin büyüme hızı normale dönmüş cok iri olup cok büyümesini istemiyorduk normal dogurursam dikişlerimi zorlamasın diye 32+1 43.5 cm 2020 gr olmuş. Dikkat etmen işe yaramış dedi ama hala kilo alıyorum yaniBu hızla giderse 3600 gibi dogar dedi 2 hafta önce 3900-4 gibi demişti. Şimdi de acaba gelişimini gerilettim bundan sonra geri geri olur da iyice küçülür mü yavrucak diye düşünüyorum deli gibi sgkldldjj analık manyaklık resmen
Bir de hala ters eşşek sıpası cok iri olmayınca dönmesi daha kolay dedi ama bakalım bekliyoruz paşamın keyfini

sürekli spor yapmıyorsan etkilemiş olabilir canımcım 13/10 çok yüksek değil aslında nabzımızda arttığı için olabilir bazen. doktorunun da dediği gibi normal
2 aydır yapıyordum aslında ama artık kaldıramadığımı fark ettim. Ayakta da çok durunca fenalık geliyor ya sanki bir anda bacaklarımda güç bitiyor windows gibi şak diye kapanıyorum o jenerikle

Ayyy çok şükür.. Kaçıncı haftada 1500 gr kuzum?

delirmeden doğururuz inşallah

BİM'den bir şeyler alabileniniz oldu mu ya? 9.00'da değil 8.30da açılıyormuş ben ilk girdiğimden OİOİ tabak ve kaşık bulunca hırs yaptım önlük de aradım 7 BİM gezdim 7. BİM'de bayılacak oldum meyve suyu falan getirdiler rezillik fkdsfkbk Sonra o hırsla önlük bulamayınca ana kucağı aldım. Hiç hesapta yoktu oysa ki ama gezdiğime değsin dedim. Biberon kurutucu ve birkaç kitap da aldım klsdncnd

Önlük bende bulamadım özellikle sordum görevli sorun çıktığı için geri gönderdik dedi bende tabak kaşık biberon kurutucu ve fırçası aldım ama burda 9 da açılıyor bim yani ben tam 5 dk önce gittim sıra vardı

Ah ah ben 8.30da açıldığını bilseydim fkjsdfks Kimi şube 9da açılıyormuş kimi 8.30da canım onu siz takip edeceksiniz dediler bir de ukala ukala. Biri bana o yeşil önlüğü bulsun ya

29+6 canim . 30 olduk ya saka maka. Hemsire de diyoki korkma sakin 30 olmussun artik. Kordon vardi yuzunde goremedik yuzunu hanimin .
Bundan sonra yüzlerini görmek zor bence zaten biraz yerleri çok daraldı kordon var duruş pozisyonu derken zorlanırız gibi. Kilosu çok iyiymiş maşallah bizim şişkolar gibi değil fksdf Biz 27+6'da 1350ydik, şimdi 31+0 olduk bir hafta sonra kontrol var 1 kilo almış derse doktor hiç şaşırmayacağım artık fkdshn

dün de ben bimden hikaye kitapları aldım uyurken okurum bebeğime sonuçta doğurunca kitap almaya vaktim olmayacak. eşim de diyor zaten 6 ay ne dediğini anlamayacak ne anlatsan dinleyecek kdlkfjlf her gün ona anlatcak bi şey düşünmeyeyim işte hem resimlerine baksın çocuğum. ay bu erkekler neden böyle yaa lsdkfs

Ah ah ben 8.30da açıldığını bilseydim fkjsdfks Kimi şube 9da açılıyormuş kimi 8.30da canım onu siz takip edeceksiniz dediler bir de ukala ukala. Biri bana o yeşil önlüğü bulsun ya
Önlük gerçekten ucuzdu nette en ucuz şuan 290 mı ne gördüm bende bordo renk olsa ne güzel olur takım tamamlanırdı

Önlük gerçekten ucuzdu nette en ucuz şuan 290 mı ne gördüm bende bordo renk olsa ne güzel olur takım tamamlanırdı
Yok kuzum 900 lira ya nette. Gerçi onlar sırtından kemerli boyundan değil ama 290'a varsa hiç aramayalım yani bu da 190 lira zaten.

Benim doktor cok komik nasil uygunmu kilosu haftasiyla dedim uygun ya sey biraz ama korkma! Sey biraz ney biraz ameliyata yetisecekti oyuzden cok da seetmedim

Hikaye kitabı almadım kuzum ya ben şu orman hayvanları, vahşi hayat, çiftlik hayvanları falan onları aldım. Cidden niye bütün hayvanları tanımakla başlamasına karar verdiysem Daha çok alırız ya tummy time için falan da alıcaz eğitici kartlar vs bende yok hiç

Ay onlar herseyi bilmesinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…