Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
kız ben bi de kilo almış olsam yediklerime dikkat etmesem demek hiç yaşamayacakmış çocuğum. her şerde bir hayır var gerçekten

kız ben bi de kilo almış olsam yediklerime dikkat etmesem demek hiç yaşamayacakmış çocuğum. her şerde bir hayır var gerçekten
Ayy Allah korusun evet ama cidden hiç kilo almadan şekerin çıktı. Benim hep ayla uyumlu gitti 4 ayda 4 kilo, 6 ayda 6 kilo, şimdi 8 ay dolacak inşallah 7-8 güne kadar muhtemelen 8 kilo çıkacak. Buna rağmen ben doğru düzgün kilo bile almadan nasıl bu kadar şeker olabilir falan dedim yani, kaldı ki sen hiç almadın bana kıyasla jdsdf Ay tabloya doğuma kadar kaç kilo aldığımızı da mı yazsak bizden sonrakilere teselli falan olur dfhksd Bir de şey yazalım doğum tipi; Bağ Kurma Durumu. Cevap evetse vajinal doğum yapılmıştır, hayırsa sezaryen ahahhaha

bağ durumu önemli sonuçta sezeryan doğurunca beboyu hastanede unutabiliriz bağsızlıktan lkfkldkd

Allah korusun, hepimiz sağlıkla iyilikle yavrularımızı kucaklarimiza alalım ama şekerin yan etkileri ille de iri bebek ya da doğum öncesi ve doğum esnasında ortaya çıkacak diye bir şey yok ki. Şimdi tam doğru bilgi vermek adına tekrar okuyup strese girmek istemiyorum ama şekerin çocuğun ileriki hayatını etkileyecek yan etkileri var. 9 ayda 55 kg alan bir vücudun her hormonu optimal seviyede ilerlemiş olabilir mi? Ki gebelik döneminde insülin, tsh, t4 falan oynayacak yer arıyorlar, değil ki o tip durumlarda karaciğer enzimleri vs. ne oluyordur? Bizim sağlık sistemimizde kapsamlı kan testi yaptırmak deveye hendek atlatmaktan zor olduğu için çoğu zaman herkes bilmeden yaşayıp gidiyor.

Diyeceğim o ki, emekler boşa değil

Ben bunu görmüştüm ve büyülenmiştim, benim çocuğum olsa gurur duyarken bayılırım muhtemelen ben kovayım realist tarafım çok ağır basıyor. İçten içe korkuyorum her şeye ağlayan bir bebe olursa naparım diye umarım böyle olur tam benlik bir bebo

İhihihih ne güzel anlattın ya, tam benlik bu bebe arada döğüşürüz artık napalım

Ben ne puset örtüsü ve emzirme örtüsü aldım, parmaklıklar kapalı fikri bana daral getirdi mesela herkes farklı işte büyük bebek arabaları bile darlıyor beni shfkdkdk sıcağı falan hiç sevmem o yüzden itici geldi bana güvenli değil meselesi de işime gelince saldım vurmayıversin kafasını

Kızlar 1 numara bez 2 numaradan az kullanılsa da baya gidiyor bilginiz olsun bir paketten çok daha fazla gidiyor. Zaten bebeklerin doğum kilosu ilk bir kaç günde düşüyor tekrar aynı kiloya gelmesi bile zaman alırken 4.5-5 kiloya ha deyince gelmiyor. 2 numara çok sızdırır. Kızım 4 kilo doğmasına rağmen baya paket paket kullanmıştık.

Ben de sessizce anamla ve kadınla halledeceğim ödüm patlıyor soracak diye zaten acayip mesafe koyduk bu ara çok memnunum o yüzden. Bir tane zıbın ütülese dünyayı kurtarmış gibi tribe girip 3 defa çat kapı gelir yine dengesiz deli

Evet ben nedense sana oğlak kızını çok yakıştırdım arkadaş olsanız belki anlaşmak zor olabilir evet ama bence anne kız olarak çok iyi uyum yakalayacaksınız
Bana da öyle hissettiriyor hep biliyor musun, çatışacağız ama içten içe o bağımsızlığını prensiplerini takdir edecekmişim gibi geliyor biz de böyleydik annemle. Ben yengeç yükselenli kovayım annem yengeç babam yengeç yükselenli yengeç sjfksjdjsjs

Yengeç baba nasıl ya? Eşim de yengeç çocuklarla ilgili falan ama sürekli bi çocuk sorumluluğunda nasıl olacak merak ediyorum açıkçası yükseleni bilmiyoruz ama doğum saati belirsiz dkdjd

evet beybi amaan bu kadardan bi şey olmaz dememe sebebim bu zaten. çociğimi kucağıma alana kadar. kız ben zaten tiroid hastasıyım tiroidten gol beklerken şekerden yedik

Yengeç baba nasıl ya? Eşim de yengeç çocuklarla ilgili falan ama sürekli bi çocuk sorumluluğunda nasıl olacak merak ediyorum açıkçası yükseleni bilmiyoruz ama doğum saati belirsiz dkdjd
Ben tek çocuğum dolayısıyla babam kız babası, bence aşırı duygusal ve ilgili kızsam da kıyamıyorum mesela o yüzden erkek çocuklarına karşı nasıllardır bilmiyorum ama şefkat tarafları yüksek bence genel olarak. Benim de yükselenim yengeç bence fazla anaç bir tarafımız var. Çocukluğumda annemden çok babamla vakit geçirip oynuyordum mesela onu hatırlıyorum.

Haa anladım çok yiyince bu değerler normal. Zaten yükseleceğini bilerekten yemiştim. Hepsi karbonhidrattı
Merhaba canım bende Antalyadayım medstara mı gidiyorsun?

takdirlik bi' şey yok yavrum analığı doğmadan öğrendik valla. her şeyden vazgeçebilmekmiş. doğar doğmaz kızın götünü ısırınca hiçbir şeyim kalmaz lsdkjfklsj
Hiç dikkat etmeyen de var bir şey olmaz diyip ya, yüklemeyi yaptırmayan var doktoru istediği halde geçen gün 9 ay boyunca içki ve alkol içen arkadaşım bize geldi, balkona çıktı sigara içmek için diyo ki GELMİYO MUSUN ajfksks yok dedim neden diyo. Anan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…