Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
evet uygunmuş takım halinde hem güzel hem uygunmuş
Ayrı ayrı kullanırsın her şeyini ya birkaç ay. Benim arkadaşa aldığım yenidoğan sözde ama 4-5 aya kadar giydirilecek büyüklükte çıktı mesela. Bir gün zıbınını giydiriyor başka bir gün tulumu bazen şapkasını takıyor falan yani düşünüyorsan set olarak al bence de. Bebeqon’dan almış arkadaş benimkini orada tüm set 600 falan baktım da. Kumaşları da güzel duruyor %100 pamuk kumaş düşünürseniz oraya da bakabilirsiniz. Şöyleydi bizimki

Eklentiler

• IMG_3896.jpeg
    82,9 KB · Görüntüleme: 44
evet bu da çok güzelmiş öteki ay bu işi halledicem artık :)

Şimdi çıktım doktordan kızlar . Yaşadığım o adet ağrıları bele vuran ağrılar yalancı sancıymış. Aynı düzeyde devam eden sancılarda endişe etme dedi . Tedbir amaçlı nst çektiler . Sancı çıkmadı . Rahim ağzı uzunluğum gayet iyiymiş . Bebeğin suyu da güzel dedi . Haftasıyla uyumlu çıktı . 30+2 . 34. Hafta da tekrar kontrol . Bebom o kadar hareketliydi ki aslaaa durmadı zar zor çekildi nst neyse ki her şey yolunda poz da alamadık hareketli olduğu için 32. Hafta raporu içinde arkadaşım hemşire orada gelmene gerek yok ben sana rapor yazar atarım dedi

Benim bebiş genelde kuduruktu dün geceden beri bir sakin sanki ya. Az önce hıçkırdı sağa sola dönünce hareketleniyor ama bu kadar az hareket etmezdi sanki, 27.haftaya girdim bugün. Tadım kaçtı, size de oluyor mu böyle bazı günler?

Ben geçen şeyi farkettim doktor ultrason yaparken eşim videoya almıştı poz vermemişti bebek o zaman ama videoyu durdurup yakaladım ben bir kaç pozunu öyle olabilir

günden güne çok değişiyor kuzu bazen çok hafif hareket ediyor bazen ortalığı yırtıyor

oluyor yavrum bazı günler sadece bi kaç kez dönüyor dün mesela benim de öyleydi ama gece kudurdu. bazen de gündüzleri nefesimi kesip gece uyuyor. her gün aynı enerjide olmuyor minnoşlar da.

Ben 30. Haftadayım şu an. Sık sık az hareket ettiği oluyordu hatta sormuştum burda. Bir hafta baya hareketli diğer hafta çok az hareket ediyor endişe falanda ettiğim zamanlar oldu ama çok şükür iyiydi hep. Bu hafta mesela aşırı hareketli büyümüştür de belki ondan iyice hissediyorumdur. Ama yine mesela gün ortası gibi hiç hareket etmeyebiliyor saatlerce. Büyük ihtimalle bir şey yoktur ben dürtüp tatlı yiyordum yine hareket olmuyordu. Çok aklına takılır ve daha da uzun sürerse doktora gitmende fayda var yine tabii sona yaklaştıkça insan bir şey olacak korkusu basıyor

Ben geçen şeyi farkettim doktor ultrason yaparken eşim videoya almıştı poz vermemişti bebek o zaman ama videoyu durdurup yakaladım ben bir kaç pozunu öyle olabilir
En son 10 gün önce gidince çok takılmadım normalde video da çekiyoruz ama bu sefer çektirmedim :)

Çok normal benimde o haftalarda öyleydi 29.haftanın sonlarına doğru hatta bu son günler bir rutin oluştu anca hareketlerinde. 29 dan önce düzensizdi ve şiddeti hep az dı. Şimdi acıtmaya bile başladı

Bugün hafif kırgınlık var üstümde gece üşüdüm galiba benim bebişte bugün az hareket ediyor sabah dürtükledim resmen öyle uyandı 28+5 olduğum halde böyle canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…