Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Benimki son günlerde çok kuduruktu, hareket ediyor sıkıntı yok ama az normale göre. Aman ya deli çıkıcaz iyice sjfkd
Normal canım ya bir gün benim az hareket etti dürtüyorum az bir tık gerisi yok acaba dedim yediğim bir şey onda uyku mu yaptı tatlı bir şeyler yedim sonra gece uykumdan uyandırdı tekmesiyle

Midemin yanmasından ağlayacağım artık gaviscon da bi süre sonra etkisini kaybediyor sanki midemde volkanlar patlıyor ay ben naaapcammm

Kız bu ne be ikinci el gibi. İade et kuşum ❤

Midemin yanmasından ağlayacağım artık gaviscon da bi süre sonra etkisini kaybediyor sanki midemde volkanlar patlıyor ay ben naaapcammm
Yaa o kadar mı çok yanıyor. Süt falan diyorlar ama bana en iyi gelen şey gaviscon oluyor. O da etki etmiyorsa bilemedim. Benim bir arkadaşım şişe şişe içmiş gavisconu. Zararı yoksa, doktorun onaylıyorsa yandıkça iç canım. Bi de ben hala prilam içiyorum belki o da yanmayı azaltıyordur benim.

Kuzum benim de bazı günler çok sakın oluyor bazı günler aşırı hareketli ve sert hareketli oluyor. Bence takılma canım. Mesela beni gece hiç uyandırmıyor. Kimisi hareketten gece uyuyamıyormuş.

Kız benim de doktor kontrolüm çok şükür güzel geçti.
29+1 1550 gram olmuş
Haftasıyla uyumlu dedi

Diz kapağımın ağrıdığını topalladığımı söyledim ama pek ilgilenmedi. Vitamin eksikliğinden mi dedim. Yok dedi. Hala sadece regenesis alıyorum. Ekstra Demir magnezyum kalsiyum yok.

Tansiyonum da normale döndü. Ona da yorum yapmadı. Strestendir dedi.

Boğazım için de çok şükür antibiyotiğe gerek yok gibi. Sadece yanma var. İltihap yok.

Çalışır raporunu sorabildin mi kuzucum

Ay arkadasim dun gece dogoum yapmis minicik bir kiz cocugu , erken dogdu zaten arkadasim cift rahimli oldugu icin belli bi zamandan sonra yeri dar geliyo tabi . 2200 gm dogmus. Aramizda 1.5 ay gibi bisey vardi . Geliyor gelmekte olan

Endol işe yaratacaktır canım benim endol hem suyumu azalttı hem de kasılmamı azalttı. Hala hastanede misin? Rahim ağzı ölçün kaç çıktı? Benim cuma 23mm çıktı. Doktor aynı devam dedi
Endole devam değil mi seninde hala ? 17 mm ölçtü kendi doktorum dün ona da gittim. Nidicart
Endol
Progestan
Aztitro kullanıyorum Şuan. Bir sürü hap oldu. İnşallah faydasını görürüm. Açılma yok allahtan

Günde 3 kez içebilirsin dedi ama asla yeterli değil bence. Süt falan hiççç faydası yok ya yatınca midem ağzıma geliyor ama oturunca sıkıntı yok

Sade soda iyi gidiyor Erzincan Kızılay iyi. Bir de hamur işi yeme yağlı baharatlı az ye yemekten hemen önce ve hemen sonra su ile vs doldurma mideyi ben bunlara uyunca yanmam olmuyor

Bu takımı beğendim ben de. Trendyolda da var 600 küsüre ama kaliteli gelmedi yorumlardaki resimlere bakınca. Bu sayfadaki hoşuma gitti 1500 diyo ama kaliteli duruyor bakalım nası gelecek

Yediğin bi şeyler dokunuyor olabilir mi anam denedin mi yediğin şeyleri değiştirmeyi?
Denedim bacım denedim. Sadece yoğurt süt yiyince bir şey olmuyor . Acayip turşu istemişti canım 1 dilim salatalık turşusu yedim dün ağlayacak gibi oldum mesela bugün ne yesem bilemedim düz tahıllı ekmek yiyorum iyi geliyor bi tek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…