Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
aslinda iyi dusunmus sadece dusuk asitli hakiki zeytinyagi almak lazim ben de meme uclarima cok surdum cok iyi geldi yumusatiyor bebege de iyi gelir eminim. asit dengesi daha dusuk olursa yakmaz bebek cildini, biz oyle almistik

Kızlar 2. Tetanozdan sonra hasta oldunuz mu? Nasıl atlattınız? halsizlik, hafif boğaz yanması, hafif burun tıkanıklığı ve akması yaşıyorum. Böylece geçer inşallah ilerlemeden
Çok geçmiş olsun. Senin ki grip belirtisi gibi. Ben ilk doz da orta halli ağrı yaşadım koldan. Çok zorlamadı beni ama ikinci gün çok ciddi halsizlik yaşadım kafamı kaldıramıyordum. Ben genel gebelikten zannettim ama aşı da yapabiliyormuş. Demek benim ki aşıdandı.

Bakalım canım kalkanın artısı sütü içinde topluyor süt de iyileştirici derler hep, ondan iyi geldi. Ama gümüş işe yaramazsa alırım
ben kullandim bundan. gumus kullanmadim karsilastirma yapamicam o yuzden.
uzun vadeli kullanamadim cok ise yaramadi eger meme ucu acisini gecirmesini soruyorsan ben de gecirmedi evet sutu topluyor ama benim zaten oyle dolu dolu akan sutum yoktu pek toplanacak.
meme ucu acisina bana en iyi her gun dus almak, zeytinyagi surmek ve soguk kompres iyi gelmisti yangisini aliyordu

Dünkü kadar olmasa da ağrı var kuzum evde kukuletamı tutup yürüyorum mdmg düşecek sanki ağrıyor baya

Kızlar bebek arabasını aldım sonunda. Arabada zaten başından beri cybex eezy istiyordum ama pusette kararsızdım onu da aton s2 aldım. Bence ideal, çok pahalılar vardı ama gereksiz geldi puset için. Eşimle bir günlüğüne yunanistana geçtik öyle aldık. Bebek arabası, puset, adaptörler, babaybjörn aldık. Yol masrafı yurtdışı çıkış pulu vs. derken 30 bin bile etmedi. Sadece şu araba 33 bin küsürdü burada. Zaten mağaza tamamen Türk doluydu insanlar baya komple alışverişe gelmişler

Bende bundan aldım ama dolaptan aldım bi kadın Bulgaristan’dan getiriyormuş sıfır kapalı kutu bebek arabası + aton ana kucağo + adaptör hepsi 35.000 e geldi dolap komisyonuyla. Gerçekten çok güzel ama güle güle kullanalım inşallah

aslinda iyi dusunmus sadece dusuk asitli hakiki zeytinyagi almak lazim ben de meme uclarima cok surdum cok iyi geldi yumusatiyor bebege de iyi gelir eminim. asit dengesi daha dusuk olursa yakmaz bebek cildini, biz oyle almistik
Zeytinyagının asidini gidermek için tavada cok hafif ısıtmak gerekiyormuş oyle kullanınca sıkıntı olmuyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…