Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 40,6%
  • erkek

OY: 86 53,8%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    160
En güzeli ya, elinden geleni yapacaksın daha da olmazsa sezaryen yani. Tamam şiddetle karşı değiliz de hemen de kolaycılığa gerek yok sezaryen diye

Emzirme sütyenlerim geldi çok rahat görünüyorlar ben bunlara geçsem komple şimdiden noluyo kdmg
Genel olarak sütyen kullanımına karşıyımdır, evdeyken takıyorsan kendine hiç eziyet etme bence de dhdjs Dışarıda takabilirsin ne olacak ki. Mesela arkadaşımın çocuğu 3 yaşına geldi ama o emzirme sütyeninden normal sütyene dönemedi

Ay yok kız evde ne takcam sütyenlere ölüm ndmfmf dışarda bi deniyim zaten sweatlere geçtim ufaktan belli etmez içi gibi

Allah o turuncu biooil'i bildiği gibi yapsın ya. Bu arada onu her sürmeme her yerim cız cız batıyordu iğne gibi, kızarıyordu falan sanırım biraz alerji de yapıyormuş da normaldir falan diyordum. Okur okumaz o yazıları bıraktım attım. Ben de Lierac aldım ama asla aynı performansı göstermiyor bu da bence. Yani çok hızlı emiliyor ve ben kupkuru kaldığımı hissediyorum. Neden bu kadar memnun kalmış insanlar anlayabilmiş değilim. Şimdi bir de doğal hindistan cevizi yağı aldım. Alttan Lierac sürüp üstüne de yağ sürücem göbek gölgesinde. Ancak öyle nemlenecek herhalde. Bu markayı bilmiyordum, hiç görmedim inşallah memnun kalırsın canım.

Kızlar benim tam karnımın üstü göğsümün altı böyle biber gibi yanıyor arada bıçak saplanıyor gibi bi ağrı. Doktora gittim bugün sordum orası rahminin tepe noktası ‘fundus’ dedi, elime de geliyor böyle sert biraz. Büyüdüğü için ağrı olması normal dedi . Eğer birden ve çok ağırın olursa o zaman ciddi bişey olur, şuanki normal dedi. Sizleri merak ettim bu tarz bi ağrı yaşıyor musunuz

Ay yok kız evde ne takcam sütyenlere ölüm ndmfmf dışarda bi deniyim zaten sweatlere geçtim ufaktan belli etmez içi gibi
Aynen aynen etmez. Valla iş hayatım sonlansın ben de aynısını yaparım herhalde. Bir tane almıştım siyah, bir de ten rengi ya da beyaz falan alırım. Onun bir de emzirme atleti olanından alabiliriz bu sefer hiç sütyene gerek kalmayabilir

Ben yaşıyorum hatta sık sık karıncalanma da yaşıyorum. Bana orası mideymiş gibi geliyordu ksfskbk Benim doktorum da kaburgaların yeterince genişleyip açılmadığı için sıkıştırıyor o acıtıyor gibi bir şey demişti, 30. hafta itibariyle azalır demişti. Yarın 30 haftayı doldurucaz bakalım bir şeyler değişecek mi önümüzdeki günlerde

Ben de 3lü aldım siyah beyaz ten rengi. Yumuş yumuş valla mis hiç kesmez darlamaz. Aynen emzirme atleti de aldık mı bizim de 3 senemiz garanti mdkg

benim kasiniyordu o bolge bayadir sonra gecti ara ara hala oluyor nemlendiriyorum

Benim de karıncalanma oluyor aradı uyuşuyor gibi böyle, az önce uyurken ağrısına uyandım yine de öyle dayanılmıcak gibi değildi. Ayy rahatlarsın umarım benim de 1 Haftam kaldı öyleyse sonra daha başka yerlerimiz ağırır artık

En güzeli ya, elinden geleni yapacaksın daha da olmazsa sezaryen yani. Tamam şiddetle karşı değiliz de hemen de kolaycılığa gerek yok sezaryen diye
aynen sezaryande olsa iyilesiyor unutuluyor hersey. Tekrar dogum dusunenlere normal daha iyi tabiki ben dusunmuyorum tekrar bir kaza olmazsa Biraz da kendi donemim baslasin istiyorum cilt bakimlari, spor, masaj, spa, tatiller, kiz kiza eglenceler cok ihtiyacim var tekrar hamilelik topunun altina bile isteye giremem zaten

Yok ya paniklemedim akıntı gibiydi çünkü su gibi değildi daha da gelmedii
Benim de birkaç kere oldu ayaktayken işemişim gibi ıslaklık. Birden aktı resmen aha altıma yaptım dedim eşime hattaSonra bir baktım akıntı su gibi diil kıvamlı. Hamilelik insanın ayarlarıyla oynuyo valla cok fena bi işemediğimiz kalmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…