Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 40,6%
  • erkek

OY: 86 53,8%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    160
Ben de 3lü aldım siyah beyaz ten rengi. Yumuş yumuş valla mis hiç kesmez darlamaz. Aynen emzirme atleti de aldık mı bizim de 3 senemiz garanti mdkg
Ben sutyen almadın kaplı emzirme atleti aldim. Doğum sonrası da uzun süre sutyen ve yüzük takamamistim tam alıştım ki sil baştan

bugün bizim de kontrol günümüzdü ve herşey iyiydi ama ben de son günlerde aşırı duygusalım. bugün iyi şeyler duymak ve bebişi görmek bile bu ağlama isteğimi değiştirmedi hala gözlerim doluyo. ve böyle mutluluktan gibi de değil, senin dediğin gibi hıçkıra hıçkıra sanki çok kötü bişey olmuş gibi ağlamak istiyorum

Seni çok iyi anlıyorum. Bende kontrole gittiğimde şimdiye kadar hep 4-5 gün önde olan bebeğimin sadece bacak boyunun biraz kısa olduğunu ama herhangi bir sağlık sıkıntısı olmadığını söyleyen doktoruma rağmen ağlamıştım hıçkıra hıçkıra. Kendimi tutamıyorum bir de bu da hamilelikte yüklendi ağlıyorum ağlıyorum tutamıyorum halbuki çocuk çok sağlıklı her şey yolunda çok şükür ama eskiden duyduğum şeyleri duyacağımı düşünerek gittiğim için sanırım hayal kırıklığına mı uğradım ne oldu bilmem hormonlar bizim dengemizi alt üst etti gerçekten

ay doktorun tavrını da takmayıver kafana yaa. bebeğin iyi olsun sen sağlıklı ol gerisini boşver. ama arada ağlanabilir ona yapacak bi' şey yok
Çok haklısın giderken bebeğim iyi, sağlıklı olsun yeter diye düşünüyordum böyle çıkınca bende kendime şaşırdım ağlayasım vardı herhalde

Bir çılgınlık yapıp boba x kanguru aldım slingi severse alırım diyordum oysa hormonlarım ele geçirdi ve aldırdı. eğer sevmezse kanguruyu köpekleri koyup gezdireceğim

Ben öncesinde iyiydim ama dediğin gibi bebişi görmek ve iyi olduğunu bilmek bile ağlamamın önüne geçemedi oysaki ondan daha önemli bir şey yok şuan neyse ağladım rahatladım sanki valla ben

Ben de simdi onu sipariş verdim depodan ayıp olmasın bir sey kullanayım bari incia içerik olarak ben de seviyorum etkinliğini cok bilmiyorum catlak kremin ama hem türk markası hem genel olarak temiz içerik

Ben Prilam sayesinde duruyormuşum onu anladım ya. Dün anneme gittim geç olunca orda kaldım ilaçlarım yanımda değildi, eve geldiğimden beri zehirlenmiş gibi kusuyorum mahvoldum. 2 Prilam içtim ama bulantı başladıktan sonra hiç faydası olmuyor, ne yesem direkt çıkaracağım belli yani. Haftaya 7.aya giriyorum halime bak ya ne kusmakmış arkadaş

Bence onlulara çok da gerek yok battaniyesi falan varsa önlük falan var hiç yendioğanda önlük kullanan görmedim ben.

10lunum tek esprisi içinde bir adet tulum bi de battaniyesi olması cok da elzem diil ama öyle herseyi tam takım olsun dersen al ben bir 10lu 2 tane de 5li aldım canım

Ben hiç penye battaniyesi yok diye 12li bir set aldım içinde battaniyesi, iç zıbını vs var hepsi takım olsun gibi bi isteğin yoksa, battaniyen de varsa gerek yok
Battaniyesi müslin var bende ya bu takımlardaki penyeden yok hiç. Kayınpeder almış bi tane set ama çok yeşil o kadar yeşili evde giydiririm de ilk kıyafeti olarak gözüme fazla yeşil geliyor kdkgkg aliyim bi tane

Bende de kuruluk gerginlik kaşıntı vs yok ama sürüyorum yine de çatlamaya çok müsaitim çünkü. Kalçalarım çatlak hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…