Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 40,6%
  • erkek

OY: 86 53,8%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    160
Bugün tekrar ölçülmesi ultrasonda detaylı herşeyine bakıldı ama o takip edilecek dedi. Bişey söylemedi ölçüsünü. Kasılma ve ağrı görülüyor nst de muhtemelen durma sebebim biraz daha o. Bu bir sorun değil aslında o mm lerde 40. Haftaya kadar gelen var dedi Evet çok şükür ve çok detaylı bakıldı iki gündür

Ya kızlar sizce hangi tarz kapı süsü daha iyi olur karar veremedim biri çocuk odasında da kullanabilecek gibi diğeri aslında şık bir şey

Eklentiler

• A98558F7-6343-4485-BC3A-96B9F7692AFA.jpeg
    89 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_0607.png
    411,2 KB · Görüntüleme: 43
Ya kızlar sizce hangi tarz kapı süsü daha iyi olur karar veremedim biri çocuk odasında da kullanabilecek gibi diğeri aslında şık bir şey
İkisi de güzel yavrimu, aslında tarz meselesi daha çok. Genel olarak spor şeyleri seviyorsan soldaki, zarif ve şık şeyleri seviyorsan sağdaki gibi olabilir. Ama İnci ismi çok zarif bence, seçmek zor deniz temasını ben de kullandığım için onu da beğendim. Ben de kapı süsü için ödeme yaptım bekliyorum, sayfayı atayım bakarsın istersen kişiye özel el yapımı burası.

Deniz temalı olur seninki heralde nasıl olacak acaba merak ettim sayfa güzel sanatsal çalışmış cidden

İlaçla agrı kasılmada geçecek zaten. Güzel haberlerini bekliyorum. Dualarım seninle

Deniz temalı olur seninki heralde nasıl olacak acaba merak ettim sayfa güzel sanatsal çalışmış cidden
Ya çok baktım bu kapı süslerine yerine de gittim hepsi birbirinin aynısı, azıcık farklı bir şey olsun istedim en azından istediğin rengi/temayı falan seçersin. Çocuğun adı Mercan diye her şeye deniz teması yapıştırdım

Instagramda bireczaciblogu bu markayı önermiş çatlaklar için yorumlarda olumlu fiyatı da makul geldi 3 al 2 öde olunca. Ben 2 çatlak kremi bir de ya bebek yağı ya da bebek kremi alayım dedim kararsız kaldım. Bende de biooil turuncudan var kimyasal olduğunu biliyordum da bu kadar zararlı olduğunu bilmiyordum, gebelik bitene kadar kullanamayacağım sanırım sonrasında da emzirirken de kullanılmaz ki bilemedim. Bu marka güvenilir geldi, size de haber etmek istedim.

Kendi bedeninde mi aldın yoksa büyük mü arkadaşım süt dolunca daha da büyüyor göğüsler dedi normalim benim 80 mesela bana 90 al dedi o yüzden ben hangi beden alacağıma karar veremiyorum
Büyük aldım ya, normalde 80b giyiyodum hamilelikte büyüdü ama 80c falan bulamadım 85b aldım o da oldu. Bunda 90b aldım. Daha büyür mü bilmiyorum:/

Normalde evet çocuk şeyi olduğu için ona göre olmalı ama ben dolabını iç detay camlı pembe perdeli aldım off ne zormuş ya karar veremedim bir türlü sadece zorlandığım bu oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…