Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 40,9%
  • erkek

OY: 85 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    159
bu bana hic olmadi sanki tarif ettigin sey. hic olmamasi da normaldir insallah. tumden sertlesiyor benim gun icinde yavas yavas basliyor sabaha dogru dinlenip birsey yemeyip uykumu alinca geciyor, ama bebek hareketine etki etmiyor hic bu durum, bebek hareketli, sadece karnim gaz bombasi gibi sanki oturmam saga sola donmem falan hep rahatsiz ama ne agri var belimde ne birsey.
Agrilar cok hafif nadiren oluyor tabi

İşte işin enteresan yanı ne kasılmam oldu ne ağrım hiç bişey hissetmedim yatış deyince şok oldum. Sadece vajinal bakıldı iki kere ondan sonra karnım taş gibi oldu o zaman oldu yani kasılma. Dediğin gibi onun dışında ayakta çok durduğum an akıntım oluyordu çok. Tek buydu yani. Evet çok uzamasını beklemiyorum bende bebek büyüdükçe hep böyle olacak ama inşallah sorun yaşamayız.

Amin cok teşekkür ederim inşaallah öyledir ama bnu nasil bilcm bu sebeble 39.haftada suni sanci verip dogumu baslatrz dedi uyup uymama konusunda kararsz kaldm belki de szn dedgnz gbi ama deilse de bebege beklemem zarar verir mi düşüncesi var.. hayırlı olsun insaallah. Tekrar teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…