Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
benimde aynı senin gibi çıktı 182 ama ben 18. haftadan riskli gördükleri için erken yaptılar yüklemeyi. sonra evde kontrol ediyordum yükselmiyordu salmıştım bende. şimdi yeni farkettim işte yükseliyor diye. dokotruma söyledim 10 günlük takip et dedi duruma göre insülin başlayacak işte .

Ben yükleme yaptırmadan önce gece uykudan uyandım, zaten uyuyamamıştım da dön dur sıcak bastıkça basıyordu, dilim damağıma yapışmıştı. Su içiyorum kafamı koyuyorum geçmiyor susuzluğum ölçünce 142 mi ne çıkmıştı (yemek yiyeli birkaç saat olmuştu tam açlık sayılmasa da açtım yani) ama herkeste olmuyormuş demek ki

Kızlar bende şimdi şeker yüklemesi yaptırdım. 3. Kan için bekliyorum. Bugün çıkarmış sonuçlar ne çıkacak acaba ya

Ben de bundan korkuyorum ya, çok salmadım yani öyle baklavalar börekler yemiyorum asla ama ne biliyim makarna yediğim oluyor, tam buğday ekmeğini hep yiyorum mesela hiç kesmedim. bazen gofret falan atıyorum ağzıma. Ben de takip edeyim olmadı ya işkilleniyorum kendimden

Böyle bakınca şeker gibi gerçekten ama senin de ölçümlerin yüksek değildi sanki, ben anlamadım yani neye göre bakıcaz

Mesela şimdi bu tabağı yedim domateslerin hepsini bitirmedim yarısını yedim kaç çıkıcak bakalım

Eklentiler

• IMG_4244.jpeg
    126 KB · Görüntüleme: 35
Polar ama ince tam iyi görünüyor ben hiç çok aşırı kalın almadım canım
Bi tane 4 kat müslin aldım, bi tane de uyku setiyle gelen bi battaniye var. Kayınvalidem de almış ama nasıl bi kumaşı var bilmiyorum acaba gerek var mı buna ki. Bi tane de ben ördüm de onu herhalde ilk çıkışta kullanamayız

Bitane böyle ince polar lazım olur canım mesela mart Nisan gibi havalar ısınmaya başlayınca pusetindeyken üstüne örtersin

Ay gecengun arkadasim var 3.5 yasinda oglu var soruyo iste onu aldinmi bunu aldin mi . Yok diyorum aldim niye aldin diyo lan 1.5 ay sonra dogrucam oyuzden olabilir mi ee benim decaklima gelmedi ki gelse de sen de varmi diyemem asla kimseye. Bir suru ayakkabisi varmis fln dedim olmayanlari alirim ama olmayan sey de bende yok gibi bisey. En az 5-6 binlik seyler totalde uzuldum tabi. 2-3 tane almadigim sey cikti onlari alirim bari birinden birsey gormeye de alisik olmayinca insan

günaydın canım benim de bir haftada 1 kg alıyorum nerdeyse

Bana ağırlık çöküyor yemek sonrası, uyuma isteği geliyor ordan anlıyorum yükseldiğini

Kizlar seker icin hangi ekmegi tuketiyosunuz ya benim sabah tokluk sekerim yuksek cikiyir 160 larda cikiyir surekli anlamadim sekersiz hangi ekmek tukete bilirim sekeri olanlar neler tuketiyorsunuz

Kizlar seker icin hangi ekmegi tuketiyosunuz ya benim sabah tokluk sekerim yuksek cikiyir 160 larda cikiyir surekli anlamadim sekersiz hangi ekmek tukete bilirim sekeri olanlar neler tuketiyorsunuz
Ben karabuğday çavdar tüketiyorum benim de 160larda çıkıyor shsjsjsn Ama biraz çokokrem falan da yiyorum o da etkiliyor. Aslında en güzeli şu organik ekmekler. Hani vakumlu ambalajlarda satılan var ya sert birazda. Dolapta tutulması gereken. Ama bana çok ekşi geliyor tadını sevemedim bir türlü onların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…