Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
O çubukları doktor yazıyor bu arada ben 3 kutu yazdırıyorum 3 hafta gidiyor. normalde bir kutu 150 tl civarı yazdırınca 3ü 200e geliyor.

kız öyle de yapma kendini bebişin de beslenmesi lazım git bi diyetisyene kurtul bu işkenceden kdljlskdj

Kızlar peki şekeriniz yükselince belirgin bir belirti yaşıyor musunuz? Ben az çok dikkat etmeye çalışıyorum ama açıkçası etsem de etmesem de aşırı bir belirtim yok yani. Ölçüm yapmadım henüz, acaba ölçmeye başlasam mı?

kız öyle de yapma kendini bebişin de beslenmesi lazım git bi diyetisyene kurtul bu işkenceden kdljlskdj
bacım gittim diyetisyene verdi liste ama ona uymaya enerjim yok ki her öğlen kendime yemek hazırlamak akşam hazırlamak çok zor ben evde ne varsa kendime uyarlıyorum

hiçbir belirtim yok canım sıfır. 200 ü geçince bugün bi hoş oldum sabahtan ama hemen geçti.

bacım gittim diyetisyene verdi liste ama ona uymaya enerjim yok ki her öğlen kendime yemek hazırlamak akşam hazırlamak çok zor ben evde ne varsa kendime uyarlıyorum
ben her gün 2 çeşit yemek yapıyorum akşam yemeğinden sonra.biraz yorucu ama öteki türlü de iki uçu b.klu değnek. yesen şeker yemesen bebek etkileniyo

hiçbir belirtim olmuyor. hatta yüklemede 230 çıktı o zaman bile bir belirti olmadı.

Banada bir arkadaş hediye verdi ultrason fotolarından başlıyor ne hissettiğini yazıyorsun ay ay sonra doğduktan sonraki ayları ben yapıyorum yapıştırıp duygularımı yazıyorum

Ellerde ayaklarda yanma falan diyor ya belirtiler arasında ben de çok sık olmuyor, ama idrar yolu enfeksiyonu da varmış mesela belirtiler arasında o bende baya sık
bende hiç yanma falan olmadı . hatta bebektede bir şey yok şuan ama dikkat etmezsem allah korusun korkuyor insan . em kötüsü de dikkat etsende şekerin düşmemesi. ne yiyeceğimi şaşırdım

Bu sabah ben de baktim ever hacserif de oyleymis. Cikolata atolyesine baktim ama detayli degil. Ne kadar acaba.

bende hiç yanma falan olmadı . hatta bebektede bir şey yok şuan ama dikkat etmezsem allah korusun korkuyor insan . em kötüsü de dikkat etsende şekerin düşmemesi. ne yiyeceğimi şaşırdım
Çok yüksek mi çıkmıştı yüklemede? Benim 182 çıkmıştı, 2. Saatte 110lara düşmüştü direk. O yüzden çok korkmamıştım ama acaba ben mi farkedemiyorum diye düşünüyorum şuan. Yemekten sonra yarım saat yürümek çok iyi olur dedi bana doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…