Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Yok bunu yaptık teşekkür edin yok onu yaptık ananızı arayın, biz cahiliz sanki bilmiyoruz teşekkür etmeyi. Daha ortada bebe yok şimdiden teşekküre başlarsan 3 ay sürer bacım, gerçi istedikleri de o. Şimdiden başlayın hayat boyu teşekkür edin, hayatları yok ki. Çocuk doğar takarsın, önceden fotoğraf atıp teşekkür beklemek nedir ya 😂 hepsi ayrı cins yemin ederim
Kız bir beşik bir bilezik 1.5 yaş 2 don ve 3 yaş şişme yelek aldılar 7 aylık gebeyim😂😂 napabilirim yani minnet mi edem e benim ailem dolapların yarısını bebek arabasını reflü yatağını aldı annem yelek örüyor kocamda annemi arasın beni ilgilendirmez o zaman 😂 yok yokk doğum sonrası sendromdayım deyip hepsinin ağzının payını vereyim en iyisi sinir oluyom şuannn hepsine

Islak mendil olarak evde kendim yaparım diye bebek pamuğu aldım kaynatılmış ılıtılmış su ve zeytinyağı ekleyip kutusunda bekleyeceğim evlatçığımın popişi yumuşacık kalsın🥹🥹
Bir sure bu mümkün ama szamanla bunların ise yapamayacağını göreceksin enseye kadar çıkan kakalar alıp başını gidecek🤭🤭

Trendyol yorumlarına girince illa birileri sızdırıyor diyor ama yüzdelik kısma baktığında memnuniyet oranı çok fazla mesela bizde deneyerek öğreneceğimiz için çok takmıyorum birkaç kötü yorumu olmadı molfix olmadı baby turco o şekilde devam eder bakalıö
3. Bebegi buyutucem allahin izni ile ikiser yil arayla ..denemedigim bez kalmadi.. molfixten ötesi yalan.. gerçekten hepsini deneyen ne demek istediğimi anlar. Hele ki yürümeye başladıktan sonra direk kulot.beze geçiyorum mis gibi
...ıslak mendilde de sleepy benden size tavsiye olsun😇

Kız bir beşik bir bilezik 1.5 yaş 2 don ve 3 yaş şişme yelek aldılar 7 aylık gebeyim😂😂 napabilirim yani minnet mi edem e benim ailem dolapların yarısını bebek arabasını reflü yatağını aldı annem yelek örüyor kocamda annemi arasın beni ilgilendirmez o zaman 😂 yok yokk doğum sonrası sendromdayım deyip hepsinin ağzının payını vereyim en iyisi sinir oluyom şuannn hepsine
Aman zahmet etmişler ya, hepsi aynı diyorum ya sana her şeyleri şov. Tek istedikleri ilgi, kendi hayatları bomboş olduğu için bir şey olsa da çocuklar bizimle ilgilense derdindeler. Bizimkiler de öyle, biz ilgilenelim onlar da şovunu yapsınlar diye yapıyorlar maddi şeyleri

Leydiyz kk'de geçtiğimiz haftalarda doğum yapan bi arkadaş var, hastane çıkışı 2 tane yetmeyebilir dedi. Hastane çıkışı olarak olmasa da zıbın vs olarak aklınızda olsun, topuk kanıydı onun bulaşmasıydı sütüydü işemesiydi bilmem ne hani yetmezse en azından eşiniz evden alıp gelebilsin hazır olsun. Beze gerek yok diye konuşulmuştu sanırım ama bol bol bez al yanında dursun birkaç tane de alt açma örtüsü al dedi
Ben de tulum ve alt üst takımın oldugu bir set var 2 tane de alt üst takımlı set. Bunların yanına bir kaç tane de ne olur ne olmaz tulum koymayı düşünüyorum dediğin gibi işer kaka yapar kusar bişey olur fazla fazla dursun. Diğer bebeklerimde ihtiyac olmamıştı ama bu kez niyeyse bi ekstra tedbirli gidesim var☺️

Ben de tulum ve alt üst takımın oldugu bir set var 2 tane de alt üst takımlı set. Bunların yanına bir kaç tane de ne olur ne olmaz tulum koymayı düşünüyorum dediğin gibi işer kaka yapar kusar bişey olur fazla fazla dursun. Diğer bebeklerimde ihtiyac olmamıştı ama bu kez niyeyse bi ekstra tedbirli gidesim var☺️
Takım halinde gerek yok bence de tulum falan alsak yeter ya 🥹

Şampuanı da iyidir demi ya göz falan yakar mı. Ben duşta ağlayan bebeklere kıyamıyorum suyu sevsin istiyorum. Bu yüzden doğunca annemlere değil ağlatmadan kendim yıkamak istiyorum 😁
Ben 2. De hep mustela kullandım dogdugundan itibaren yakma yapmıyor. Pişik kreminde ilkinde sudo crem iyi gelmişti 2. Ye sudokrem iyi gelmedi bepanthol iyi geldi mesela. Pişik kremi biraz deneme yanılma yöntemiyle buluyorsun dogrusunu

Yeri geldiğinde söylersin ya özellikle arayıp gerek yok bir ara konuşurken laf arasında söylenir ben kendi anneme söylüyorum kesenize bereket diye ama eşim daha arayıp söylemedi bende zorlamam söylesin diye zaten annem doğumda gelecek o zaman eşek değilse söyler😅

Leydiyz kk'de geçtiğimiz haftalarda doğum yapan bi arkadaş var, hastane çıkışı 2 tane yetmeyebilir dedi. Hastane çıkışı olarak olmasa da zıbın vs olarak aklınızda olsun, topuk kanıydı onun bulaşmasıydı sütüydü işemesiydi bilmem ne hani yetmezse en azından eşiniz evden alıp gelebilsin hazır olsun. Beze gerek yok diye konuşulmuştu sanırım ama bol bol bez al yanında dursun birkaç tane de alt açma örtüsü al dedi
Bende üç tane hastane çıkışı var, onları götürürüm bir tane de tek tulum koyarım dedim. Kendime de 2 tane pijama/gecelik alıcam

ya su dusuk plesanta iyice canimi sikiyor benim sebebi de daha once gecirilen sezaryan en buyuk sebebi dedi, ilk gebeligimde yoktu boyle bir sorun. dogurabilen normal dogursun valla kosullar elverisliyse tabi normal giden surecinizi baltalamayin sakin kizlar bekleyin acilmaniz var mi catiniz uygun mu.
benim de yine sezeryan olacak 2 cm nin altinda plesantanin rahim agzina uzakligi kanama riski var ama hic olmadi kanama.
korkuyorum yani ya sezeryan tarihinden once gelirde ben acile yetisene kadar kan kaybedersem falan evimde hastaneye 1 saat uzak yani
36 da alinirsa iyi burda kuralmis 39dan onde almiyorlae
34. haftada tekrar detayli randevum var bakacaklar karar vereceklermis benim rahim agzini kapatmiyor
Canım hiç kötüyü aklına getirip de cagırma. Hersey yolunda gider allahın izniyle. Zaten sancı gelse de oyle 1 saatte dogurulmuyor ki☺️ benim ilk gebeliğimde sabah 5 te cok hafif sancım başlamıştı 10a kadar bekleyip gttim hastaneye sancılarım hala artmamıştı acıklık da daha 3 cmdi. Sonra suni sancıyla falan 3te dogurdum. Sen simdiden sıkma canını

Yes yeter bence. O 4 gün kalmış sezaryenden sonra sorun yaşamıştı sanırım ama normal standart bi doğumda 2 yeter de artar
Ben normal doğumdan ilerliyorum şu an canım ama sezaryen olacakmış gibi düşünüp +1 eklemek mantıklı geldi. Ama o videolardaki gibi anneye 4-5 takım bebeğe 55 zıbın 15 yedek eldiven de koyamam çok saçma geliyor bana, gece anamla kalırım sanırım lazım olursa eşim getirir dedim. Bence en bol alınması gereken şey bez, 2 tane de alt açma örtüsü aldın mı tamamdır.

Ben normal doğumdan ilerliyorum şu an canım ama sezaryen olacakmış gibi düşünüp +1 eklemek mantıklı geldi. Ama o videolardaki gibi anneye 4-5 takım bebeğe 55 zıbın 15 yedek eldiven de koyamam çok saçma geliyor bana, gece anamla kalırım sanırım lazım olursa eşim getirir dedim. Bence en bol alınması gereken şey bez, 2 tane de alt açma örtüsü aldın mı tamamdır.
Ay yok dmfmf benim annem 1 ay kaldı hastanede bu sene başında ben valiz götürmeye çekindim, ben utanıyorum hastaneye koca koca valizle gitmeye ya. Küçük bi bavula sığsın her şey

Ay yok dmfmf benim annem 1 ay kaldı hastanede bu sene başında ben valiz götürmeye çekindim, ben utanıyorum hastaneye koca koca valizle gitmeye ya. Küçük bi bavula sığsın her şey
Tamamen katılıyorum çok komik geliyo bana da 🥲 bebek hemşiresi benim teyzem ona bu videoları göstersem ağzı tavana çıkar, hemşireye verilecekler çantasına 2 yedek eldiven koymuşlardı kahroldum o videoda shfksks büyük valize sığmayıp bir de anne bebek çantası alan var…

X