Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Selam kizlar bugun ponpik yuzunu gostermedi maalesef , gobekli olacak bu dedi doktor direk babasina baktim , 1258 gm 37.5 cm olmus ben de 55 kg olmusum . Doktor hersey ok dedi. Pazartesi kan uyusmaligi ignesi olucam. 2 hafta sonra da tetenoz olucam 33. Hafta gibi de isten cikicam oyle konustuk mudurle. Evden calismasi uygundur raporumu da aldim. Aslinda hazir evden calisiyoken 35 e kadar da calisirdim hem para kazanirdim ama oyle sitkim siyrildi ki . Zaten aralik ilk haftasi dogum dedi 12 yilin birikimi dinlenirim bari . Beni biraksaniz son gune kadar da calisirim da neyse

Canım takılma böyle kendine stres yüklersin durduk yere. Hem gelişimi geri dememiş önde olmasının ne gibi bi zararı olabilir. Önde olması daha iyi hatta bence. Hem bunun haricinde ters bişey görseydi şenimle paylaşırdı. Başka hastalıklar uğraşıp sadece bunu duyabilmek için can atan anneler vardır. Benimde hep iki hafta önde gidiyor. Bende başlatsa kafaya takıyordum ama hamilelik bi yolculuk yani detaylıda gördüğünle kalmıyor bazen herşey yolundayken 30 lu haftalarda olumsuz şeyler duyanlar oluyor. Ya da doğuma çok aş kala. O yüzden bunlar geçici şeyler hiç kendini üzme bunlar için

Ö
oy maşallah kuzuya işe dönecek olsan dogum sonrası sık dişini sıkabildiğin kadar dogum izninin cogunu dogumdan sonra kullanırsın daha iyi olur derdim ama madem de bırakıcaksın e o zaman boşver keyfine bak bir kaç hafta için canını sıktıgına degmez hiç. Bırak onlar düşünsün

Uçaklar alıyormuş sanırım doktor raporu olduğu sürece 36. Haftaya kadar. Kimse yok ama eşim de benimle gelebiliyor ona güveniyorum biraz

Kızlar şekerle ilgili doktorum herhangi bir yere yönlendirmedi, sadece hamur işi, şeker, kek börek vs keselim 2 hafta sonra kontrol edelim dedi. Korkulacak bir şey yok stres yapma kendine de aşırı sıkma dedi. Ama açlık ve 2. Saat normal çıktığı için de böyle konuşmuş olabilir. Ultrasonda bizimki konuşuyordu yani ben konuşuyor zannettim de ağzını baya açıp kapatıyordu çok garip geldi. Ben sanki öylece durup yüzüyorlar zannediyorum

Toplanıp gelelim vallaankaralı analarla tanışmak istiyorum zaten bir yandan iş yapar bir yandan sohbet ederiz

Of çok zor bir karar belki rahatça gidip sıkıntısızca geledebilirsin güzel bir deneyimde olur ihtiyaçlarını da alırsın. Ama orda her an bir şey olcak kaygısı da olur sanırım ben cesaret edemezdim eşimden ayrı gitmeye. Ama tabii asla öngöremeyiz şu an eşinle doktorunla falan bir konuş düşün duygusal durumun falan ne olur sen nasıl olursun şimdi nasılsın. Ona göre karar ver

Kuzum bende 14 sene sonra tup bebekle kavusdum isder isdemez ufak olumsuzlar etkiliyor evet bende o yollardan gecdim bir zmnlar hic anne olamiycam diye dusunurdum cok sukur nasip oldu ondandir bukadar evhamım galiba rabbim herkesin gonlunun muradini nasip etsin tez gunde isdeyen herkese nasip olsun hepimiz saglikla kucagimiza alalim

Çok haklısın bende böyle herşeyi düşünüyorum en ince ayrıntısına kadar. Ama üzme kendini herşey güzel olacak inşallah bebeklerimize sağlıkla kavuşacağız inşallah

Kızlar ben de isim konusunu danışacağım. Ben bedir kaan düşünüyordum ama kısaltınca bk oluyor aşırı canım sıkıldı bu duruma. Çocuğum ilerde akran zorbalığına uğrarsa vicdan azabı çekerim. Kaan bedir koymak da asla içime sinmiyor. O zaman herkes kaan diyecek ama ben bedir kaan olarak bitişik kullanılsın istiyorum. Sizce kısaltmasını kullanırlar mı bu bebeler çocuğumu zorbalarlar mı

Bizimkinin babası aklı sıra bir iyilikte bulundu. Biz onun kredi kartından mutfağa masa almıştık uygun fiyatlı da aldık baya trendyoldan 9 taksitle aldık kredi kartlarımız doluydu o ara bide ona vade farksız ödeme falan vardı neyse aylık 750 750 ona ödemiştik. Düşünün yani 750 tl oğlum benden olsun denilebilir bir fiyat. Neyse geçen son taksidi idi bize oturmaya geldiler. Son taksidi vermede bebeğe bir şey alın onunla dedi tamam dedik teşekkür ettik ama ne bileyim yani zaten bir gün benden olsun dememişsin. Bide o bunu büyük bir iyilik ve yardım gibi görür değişikler yani

2 isimde genelde tek isim kullanılıyor bence ya bence ya. Kaanı çocuk daha fazla sevebilir bide daha havalı bulabilir.çok istiyorsan bedir tek bedir olabilir kaan bedir demezler uzun uzun gibi

Ayy seninle benim adet tarıhlerım aynı bakalım doğum nasıl olacakkaç kılo aldın sımdıye kadar

Canım fikir sorduğun için söylüyorum, Kaan gayet modern bir isim yanlış anlama ama Bedir biraz eski değil mi? Kulağa da pek hoş gelmiyor açıkçası veli whatsapp gruplarında bile konuşulan konular bunlar gerçekten. Ve evet zorbalarlar çocuklar acımasız bu konuda, oğlunun da ismini sevmemesi muhtemel o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…