Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
yok canim ben gitmezdim bir de thy o haftada sadece doktordab gidebilir yazisi aldiginda ucaga aliyor ya da belki hic almiyor emin olamadim sorman lazim, pegasus daha da erken haftada kapatiyor hamileler icin.. eger orda bir tanidigin varsa olursa erken dogum vs olursa seni hastaneye yetistirecek yaninda olacak o baska ama onun disinda cok gec bir hafta yurtdisi seyahati icin

Son düzenleme:
Duşta emzirmek üf gözyaşım pıt bana da müslinle tutup yıkamak mantıklı geldi ya, bu filelerin hep üstünde kalıyor sanki. Duşta suyun altında olmadığımda üşüyorum ben, bebe de öyledir herhalde.

Bebişlere uyurken yorgan yerine ne kullanacaksınız kızlar uyku tulumumu kullanmak gerekiyor üstüne hiçbir şey örtmeyecek miyiz?
Ben uyku tulumu düşündüm ama yeni doğduğunda uyku tulumu kullanışlı olmuyormuş, deneyimli anneler öyle dedi hep. İlays markasından kundak aldım ben, oda sıcaklığına uygun giydirip kundak yaparım diye düşündüm. Biraz büyüdükten sonra uyku tulumuna geçerim

Babasına benziyor diyince baya bozuldum, diyor ki adamı almışsın bi de çocuk yapmışsın beğenmiyosun sjfksksk haklı….
E yani. Ay bir arkadaşım var bembeyaz teni. Kocası da dünya esmeri. Bir gün dedi ki çocuğumuz olsun istiyorum ama ten rengi ona benzer diye korkuyorum. Beyaz olsun benim gibi dedi. Eşim de dedi esmer sevmediğin bayağı belli oluyor tercihlerinden Yani bu babaya benzemesin bana benzesin muhabbeti biraz böyle oluyor

Yanlış anlaşılmasın eşimi çok beğenerek aldım ama ben daha güzelim ajfksjdks

Ben de öyle düşünüyordum canım. Biz ismini de çok benzer bir şey koyucaz zaten eşiminkiyle. Kendi de ona benzerse bir kopyası gezer durur işte yer yüzünde Arkasından da bana benzeyen bir kız bebek inşallah çok amin

Yanlış anlaşılmasın eşimi çok beğenerek aldım ama ben daha güzelim ajfksjdks
Ahahhahahaha belli de olmaz kız bazısı da doğumdan sonra dönüyor Arkadaşımın çocuğu mesela babaannesinin aynısıydı doğduğunda kız baktıkça baygınlık geçiriyordu çocuğuna 6 ay içinde kendine döndü neyse ki çok mutlu oldu

Ayyyy yavrummmm nasıl poz vermiş annesi bu bebik ❤ maşallah maşallah. Bizimki hep yüzünü kapatıyor. Çok güzel poz vermiş, darısı bize
Teşekkür ederiz teyzoşu Eşim futbolcu yapma hevesinde ama bizimki model olacak galiba poz verip duracak jdjfjkdkd İnşallah canım siz de görürsünüz bir sonraki seferde. Arkadaşlara da dedim video alın içinden ekran görüntüsü almak daha iyi oluyor Bir de o videoyu sürekli izlemek o kadar güzel oluyor ki sanki canlı kanlı doğmuş da kameraya çekmişiz gibi Aşırı sabırsızlandırıyor insanı

Ya zaten uçak seni alacak mı bakalım o da var. Kimisi 27ye kadar kimisi 32ye kadar mı öyle bir şey sanırım. Aslında iki gün uzun bir süre değil, ülke de çok uzak değil uçakla, gidilebilir aşırı yorucu bir görev olmayacaksa ama sen kendine göre karar ver bebiş. Sana yardımcı olacak kimse var mı ekip arkadaşlarından?

Evet üstte kalıyor sürekli su dökmek lazım üşümesin diye. Kuvetin icinde kalsın file dersen -kopuk file gibi kalın olanlar - ona da doktorlar sıcak bakmıyorlar. Özellikle kız çocuklarında idrar yolu enfeksiyonuna davetiye çıkarıyor diye. Çünkü malum her an gelebilir. Ya da zaten yapmıştır, kusmustur onu de temizlemek için yıkıyor olabiliriz. Açıkçası duşta hiç usumedi bence ortam çok sıcak buharlı burun kanalları falan da açılıyordu. Ama genelde babasi da yanımızda oldu. Duşu vücudunda gezdirdi eliyle de masaj yaptı ayaklarına, saçlarını okşadı. Bizim kız da mayıstikca mayisti. Çok özledim o günleri yeniden yaşamak nasip olsun inşallah

Tansiyonuna baktın mı, benim de kanıyor ama kuruluktan oluyor ciddiye almıyorum o yüzden
Tansiyonuna baktın mı, benim de kanıyor ama kuruluktan oluyor ciddiye almıyorum o yüzden
Bu bende de hiç geçmiyor ya. Ankara aşırı aşırı kurutuyor. Bir de yaz kış burnu akan biri olduğum için sildiğimde peçetede minik kanlar görmemek imkansız

Ay ne güzel anlattın canımız çekti
Bunları çok küçükken mi yaptınız canım? Yani yenidoğanken mi yoksa birkaç aydan sonra mı?

Ay ne güzel anlattın canımız çekti
Bunları çok küçükken mi yaptınız canım? Yani yenidoğanken mi yoksa birkaç aydan sonra mı?
2 Ay civarı canım. Gobek bağı düşene kadar yıkamadik sonrasında belirli aralıklarla yıkadık iyice alışana kadar 3 günde bir gibi ama 2 ay ve sonrası her gün yıkadık. E küvetle de uğraşmadik her gün her gün olunca. 5 dk da çıktığımız da oluyordu. Uyku öncesi rutindi. Çok güzel uyurdu böyle olunca

Yemin ederim bir oda dolusu iğne olduğum kız kv benzerse doğum masasında kalırım ya ajfksjdksks eşim ne annesine ne babasına hiç benzemiyor allahtan kp severim ama tipi…. Bir de komik olan kv ve benim açık kumral-yeşil gözlü olmamız anneniz mi diyorlar allah korusun diyemiyorum tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…