Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Ay lütfetmişler ya. Çöp torbası çöp kovası al onunla sorarlarsa da çöp aldım dersin djdjdj

Kızlar günaydın sabah sekerımı ölçtüm 82-98-86 cıktı nasıl ?? ayy ne zor her gün böyle ölçücem mi

Çok haklısın bende böyle herşeyi düşünüyorum en ince ayrıntısına kadar. Ama üzme kendini herşey güzel olacak inşallah bebeklerimize sağlıkla kavuşacağız inşallah
Amin cnm benim inslh surekli dilimde rabbim herkese nasip etsin kimsenin gözünde kalmasin sag saglim kavusalim

Kızlaar selam herkese,

Lcw aldığım 2 tane eşofmanın linkini bırakayım;

Gri olan ; selülit belli eden cinsten, dar kalıp ve ağ kısmı kötü duruyor. Üzerine uzun sweatlerle güzel olabilir ama tavsiye etmeem.
Siyah olan ; Gayet kullanışlı ve rahat, kesinlikle tavsiye ederim.

57 kiloyum, griyi l beden aldım siyahı m

Bir de artıştan tayt aldım ondan da çok memnunum, s beden..

Ve güncel göbüşümü de atayımmm :)

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2024-09-26 saat 10.46.47_591e1589.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 47
Yurt dışı durumu da var madem sanırım ben Sofya koyardım

Bedir anlamı dolunay demek. Ben dolunay bağımlısıyım böyle ayrı bi yeri vardır bende. Bir de zamanında bi olay yaşamıştım bedirhan koyucam diyordum sürekli. Dolunay hükümdarı akça pakça bir bebem olacak diyordum. Kaanı eşim istedi oradan bedir kaana döndürdük. İlk günden beri bedir her türlü konacak diyorum valla zorbalıcaklarsa kaan bediri içime sinmese de koyarım.

Ben kimseye iki isimle seslenmedim ya hayatım boyunca, hele yeni neslin Bedir Kaan diyeceklerini hiç sanmıyorum anacım Yani koyulabilir tabii sende özel yeri de varmış ama ikisini de söylerler diye bekleme bence

2 isimde genelde tek isim kullanılıyor bence ya bence ya. Kaanı çocuk daha fazla sevebilir bide daha havalı bulabilir.çok istiyorsan bedir tek bedir olabilir kaan bedir demezler uzun uzun gibi
Oğlum da mı bedir demicek yazıklar olsun 9 ay karnımda yaşıdım djdjdjd bizim yeğenlere hep iki isimle sesleniyoruz. Alışınca gidiyor genelde o yüzden alışkınız ikisini bir söylemeye

Ben kimseye iki isimle seslenmedim ya hayatım boyunca, hele yeni neslin Bedir Kaan diyeceklerini hiç sanmıyorum anacım Yani koyulabilir tabii sende özel yeri de varmış ama ikisini de söylerler diye bekleme bence
Bu gidişe kaan bedir koyup kaan denmesine razı olacağım sanırım

Çocuklar sevmiyorlar bu isimleri genelde, iki isim zaten kullanan yok. Çocuklarla çalışıyorum ordan biliyorum gönlünden geçeni koy tabi ama döneme göre de uyarlamak gerekiyor artık isimleri bence, yoksa çocuklar sıkıntı çıkarıyor ergenlikte

Bu gidişe kaan bedir koyup kaan denmesine razı olacağım sanırım
Benim oğluşun adı Mercan Ege olacak ama bi kaç kişi mercan kız ismi değil mi dedi evet kızlara da koyuluyor ama mercan bence deniz gibi unisex bir isim bu arada benim ismimle kızlık soyismim de bk oluyor ama hiç bu açıdan düşünmemiştim bence içinden geçeni koy

Bedirhan çok eski değil aslında kullanım olarak benim gözümde. Yeni doğmuş çocuklarda da görmüştüm. Yalnız olmaz diye düşünüyorum. Başka hiç bir isim düşünmedim o derece kesin bedir olacak yani ilerde sevmezse 18 yaşından sonra değiştirsin valla benim çevremde de herkes iki isimli ya. Tüm kuzen çocukları yeğenlerim kuzenler hep ikili kullanıyoruz. Ondan sanırım alışkanlık

Bana da Mercan erkek ismi, değiştir bence dedi bi tane embesil geçen gün. Peki dedim canım sen nasıl istersen djfkdkd

Yaa tek takıldığın buysa bosver koy gitsin sen söyleyene kadar hiç aklıma gelmemişti benim oğlumun da AT oluyor o zaman öğrencilerimi gözden geçirdim zorbalık ve lakap konusunda o kadar yaratıcılar ama hiçbiri isim - isimler - soy isim baş harflerini alıp kısaltıp birini üzmedi.

Bana da Mercan erkek ismi, değiştir bence dedi bi tane embesil geçen gün. Peki dedim canım sen nasıl istersen djfkdkd
Bana daha çok kız gibi geliyor nedense yumuşak öyle sert mizaçlı bir isim değil belkide izlediğim dizi vardı bitti tabi o yargı diye orda kızların adını mercan koymuşlardı ordan yakıştırmıştım ben

Benim en sevdiğim kitaptaki karakterin soyadıydı Mercan, 5-6 sene önce söylemiştim kızım olursa istiyorum diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…