Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Amazon ben. Ekim indirimini bekliyorum ben de simdi bazı seyler için. Pompa benim de almam gerek medela cok iyiydi ama pahalı baya karar veremedim markaya
Ben bir terazi burcuyum . Eğer çok araştırırsam asla alamam o yüzden bi iki kişi memeyi acıtmıyor deyince alıverdim . İnşallah memnun kalırım :) prime fırsatına düşer de alırsınız ben görürsem etiketlerim

Valla bende de tavan yaptı sinir oturdum ağladım yapacak bişey yok yani ne diyeceksin milletin evine.eskiden insanlar biri çalışıp biri en azından bı ev falan kredisi ödüyor ev alıyordu şimdi iki kişi çalışıp kira yeme içme ihtiyaçlar tamam yani gelecek adına bişey yokk

Nazlanma öğrenmek istiyorsan seni de kayınvalidemle görüştürebilirim canım Bunu bir yaşam tarzı haline getirmen gerekiyor. Mesela kesin olarak yiyeceğin belli olan şeyi bile önce yemem, canım istemiyor diyeceksin sonra tam porsiyon yiyeceksin Gezmeye gidesin çok var ama siz gidin iki genç başbaşa vakit geçirin ben yaşlıyım ne işim var diyeceksin (bunu ileride tabi) sonra hemen hazırlanıp yola koyulacaksın doktora gitmek götürülmek için can atmalısın ama boşver doktor işi çıkarma başıma şimdi, gerek yok ben sonra giderim demelisin Daha çok örnek var ben sana yazarım ihtiyacın oldukça shsjjsjsjsj

Diz ağrısına çözümü olan doktor var mı? Benim eklemim ağrıyor, basamıyorum. Magnezyum ve demir vitamini vermedi doktor. Bununla alakalı olabilir mi ki ya. Değerlerim iyiymiş öyle dedi

Şuan sinirlerim bozuldu kız sen bunlara nasıl susuyorsun ben taramalıya takmıştım onlara söyleyemiyorsam eşime söylerdim o söylerdi

aslinda kuvete ilik su doldurup icine epsom tuzu atip birsz oturunca tum kaslar rahatliyor ama bilemedim hamilelikte onerilir mi. ben yaptim bir kez cok iyi geldi ama oneremem kimseye bazi kaynaklarda hamilelere kuvete oturmasin yaziyor.
Bir de sprey sekilinde magnezyumlar satiliyor mesela huzursuz bacak icin bacaklarina spreyliyorsun sadece, agri kolundaysa koluna hemen emiyor o bolgede etkili oluyor. bir de sicak su torbasi bana iyi geliyor ama sicaksa hava hala bilemedim. o da gevsetip rahatlatiyor baya

ben ve gobegim sanki iki ayri insaniz artik ne saga donup ne sola donup yatabiliyorum son iki ay sayarken zaman gecmiyor

Hala kusuyorum ben ya, Prilam’ı bırakayım demiştim ama evrenden işaret geldi. Akşamları gelen şişkinlik de öldürüyor beni belim sırtım her yerim kopuyor tedirgin oluyorum daha 25.haftadayım te allam 8.ay falan ne halde olacağım acaba

Senle günümüz aynıymış

ben ve gobegim sanki iki ayri insaniz artik ne saga donup ne sola donup yatabiliyorum son iki ay sayarken zaman gecmiyor
Göbeği önden gidenler derneği kurucu üyeleri olarak ben yatağa gidip uyumak istemiyorum artık. Resmen savaş veriyorum. Otururken de savaş veriyorum gerçi. Her türlü göbeğimi bi yere sığdıramıyorum ben de

Yattığım gibi bebem resmen çıldırmış gibi hareket ediyor. Bazen oturup uyumasını bekliyordum. Bugün sakinleştirici müzik açtım çat diye duruldu ve gerçekten sakinleşti yemin ederim doğmadan manyak oldum ben tekmeleri yüzünden. Gece de çıldırmış gibi tekmeliyor sürekli tekmesine uyanıyorum. Uyku müziklerini doğmadan bulma hedefi yüklendi bana

guya yattim ben ama 1 saat uyumusumdur tas gibi gobekle saga sola donuyorum ama ne donmek oyle zor ki.
ben de oturamadigimdan yattim esim film izleyelim demisti ama mumkun degil. Yatmak da yatmak olsa su an onu da yapamiyorum biz ne yapicaz su kalan iki ay benim gobegim one dogru uzadi zaten herkes diyor ki sen haftaya doguruyorum desen kimse yadirgamaz
daha bebek 1 bucuk kilo ve ben bu haldeyim ona yanarim. daha buyuyecek. Ilkini 3200 dogurmustum. Kendim minicik bebisler kocaman ondan bu gobegi tasiyamiyorum sen de mi oylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…