Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Ben hıc bılmıyorum aklıma gelmısken soylıyım yarın yani 26sında Migros’ta bebek bezlerinde bır alana bır bedava varmış almak isteyen bakabılır

Ayy şu kürk patiklerin üreticisi arkadaşım elimde 15 tane falan var bunlardan. Eğer aynısından varsa geliş fiyatından vereyim sana

Ayy şu kürk patiklerin üreticisi arkadaşım elimde 15 tane falan var bunlardan. Eğer aynısından varsa geliş fiyatından vereyim sana
Ciddi misin, benim de babamın arkadaşı baya indirimli aldım ne kadar aldın anam? Hem çok beğendim hem kullanışlı geldi çok gerçek deri/kürk olunca da atladım hemen, babam derici

Ben waterwipes kullanmayı düşünüyorum canım içeriği temiz %99 saf sudan oluşuyormuş

Eklentiler

• 3b788f84-5f45-4ed5-ae24-19aee73cf8da.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 16
Bir arkadaşım bez gibi ıslak mendili de birkaç markadan az miktarda alıp denememi tavsiye etmişti. Hangisini seversek ondan devam. Başka bir arkadaşım da sleepy bio natural kullanıyormuş memnundu. Ben ayrıca yenidoğan için başlangıçta birkaç paket WaterWipes almayı düşünüyorum.

Ben temizleme pamuğu aldım ilk etapta onu kullanırım sonra temiz içerikli bi ıslak mendile geçerim gibi düşünüyorum

Burun tıkanması vs artan hormonlar dolayısıyla normalmiş, hem okudum hem doktora sordum ben de ciddi bir burun tıkanıklığı yaşıyorum çünkü. Kanama da öyleymiş
burun tıkanıklığından uyuyamadığım geceler oluyor:)

ya neyse, bana ne istiyorsa yapsın bebem, kendini iyi beslesin, baksın da orada

Ciddi misin, benim de babamın arkadaşı baya indirimli aldım ne kadar aldın anam? Hem çok beğendim hem kullanışlı geldi çok gerçek deri/kürk olunca da atladım hemen, babam derici
Valla o zaman bi mağaza ile anlaşmak için almıştık. Olmadı elimizde kaldı. Parasını hatırlamıyorum bile. Arkadaş bana diyo amazona gir satış yap diye de bir türlü başına geçip yapamadım. Doğum izninde onunla mı uğraşsam

Burun tıkanması vs artan hormonlar dolayısıyla normalmiş, hem okudum hem doktora sordum ben de ciddi bir burun tıkanıklığı yaşıyorum çünkü. Kanama da öyleymiş
Evet evet dogru kan hacmi artinca boyle oluyormus da benim doktora ne sikayetimi soylesem normal, bunlar iyi gunlerin diyor. Sagolsun cok moral veren bir prof kendileri

Ben temizleme pamuğu aldım ilk etapta onu kullanırım sonra temiz içerikli bi ıslak mendile geçerim gibi düşünüyorum
Evde falan pamuk rahat ama dışarıda veya acil bir durum olduğunda elimin altında içeriği temiz bir ıslak mendil de olsun diye düşündüm. Yoksa waterwipes sürdürülebilir bir olay değil çok pahalı. Sadece başta kıyamıyorum bebişe ıslak pamuk muadili gibi düşünerek birkaç paket alırım gibi. Sonrasında birkaç markadan az az alıp makul ve bebeği rahatsız etmeyen bir markadan devam ederim.

E bu da mantıklı. Deneyimli analar bizi aydınlatsın yav, sen ne aldın?
Canım ben kızımda ilk yıkamada hiçbir şey kullanmadim. Kendimiz tuttuk ama üzerinde müslin vardı. Bir tur da cevirdik oldu bittiSonra birkaç kez filede yıkadık. Oturaklı gibi olan aparatı hiç kullanmadik. Ama benim en sevdiğim birlikte yıkanmak hem ten tene temas hem o sırada emiyor falan benim çok hoşuma gitmişti. Çünkü genelde 4. Ay civarı yaşanan bir atak var gözü sürekli disarda oluyor bebeklerin. Meme reddi de beraberinde geliyor. Biz onu 2. Ayda yaşamıştık. Bu durum ilerlemeden önlem almak için ben huzurlu hissettiği her ortamda emzirmeye denedim dus dahil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…