Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,6%
  • erkek

OY: 79 53,0%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    149
Canlar bu emzirme özellikli sutyen gibi kaplı atlet işine girdiniz mi ? Pierre cardin den siparis vermiştim ön duruşu hiç hoşuma gitmedi . Alan ya da araştıran var mi ? Ben nasıl olsa kış olacağı için ayrıca sutyen ve atlet yerine sutyen atlet alayim dedim ama kötü mü ettim ?
Bugün şunu aldım kaplı ve önden düğmeli pamuklu. Baya beğendim kuzum. Lcw dan aldım.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-18-19-05-38-308_com.lcwaikiki.android.jpg
    Screenshot_2024-09-18-19-05-38-308_com.lcwaikiki.android.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 41
Canlar bu emzirme özellikli sutyen gibi kaplı atlet işine girdiniz mi ? Pierre cardin den siparis vermiştim ön duruşu hiç hoşuma gitmedi . Alan ya da araştıran var mi ? Ben nasıl olsa kış olacağı için ayrıca sutyen ve atlet yerine sutyen atlet alayim dedim ama kötü mü ettim ?
Dagi aldım ben sütyenleri, normalde hiç atlet giymem o yüzden emzirme için de bakmadım ama e bebek’i baya övdüler bu konuda

Ben de havalar serinleyince ve doğumdan sonra evde giyerim diye bunu aldım bugün, 450 tl idi sabahlığı falan var diye alayım dedim. Yarın gelince beğenirsem atarım buraya. Renkleri çok indirime giriyor takip edersiniz, sadece hastane için sabahlıklı güzel bir takım eksiğim kaldı ona da Penye Mood’tan alacağım gibi duruyor.

Göbüşe gelen kısım %96 pamuk ama alt kısım etiketteki gibi ama kumaşı ince tayt gibi değil daha tok o yüzden ben duruşunu beğendim. Hm ve oysho’yo da baktım onların kumaşları daha ince denemedim ama muhtemelen selüllit, yağ ne varsa belli edebilirdi 🤣 fiyatları da iki katından fazlaydı bu işimi görür diye bunu aldım
Buarada oysho ve hm pantolonları da yüksek oranda polyester içeriyordu

Ben de havalar serinleyince ve doğumdan sonra evde giyerim diye bunu aldım bugün, 450 tl idi sabahlığı falan var diye alayım dedim. Yarın gelince beğenirsem atarım buraya. Renkleri çok indirime giriyor takip edersiniz, sadece hastane için sabahlıklı güzel bir takım eksiğim kaldı ona da Penye Mood’tan alacağım gibi duruyor.
Ben hastane çıkışını aldım burdan kumaşını falan sevdim baya çok da cici durdu

Ay bende ağrı kesici almazsam acillik oluyordum geç kalınmış ağrı kesiciler işe yaramıyordı çünkü inşallah benimde geçer bazen şu adet olayı yüzünden bir an önce hamile kalmayı çok istemiştim
Insallah gecer canim agrisiz regl okadar konforlu ki. 1 gun de degil en az 3 gun agri cekiyodum cok sukur gecti

Ben bu markadan şu dördünü almıştım. Lacivert gecelikli olan takım biraz kalitesiz duruyor ama diğerleri gayet iş görür. Özellikle yeşil takımın çok benzeri Artışta çok daha pahalıya satılıyordu. Ben burdakini de gayet kaliteli buldum fiyatına göre. Siyah takım da güzel bence. Almak isteyen varsa tavsiye ederim.

Yanımızda birinin olması mı iyi olmaması mı ben çözemedim ya. Eşimle ikimiz hiçbir şey bilmiyoruz nasıl yaparız ederiz ayrıca yemektir çamaşırdır bir sürü iş de oluyor. Yanımda biri olur ve sürekli herşeye yorum yapıp karışırsa ben fıttırabilirim. Annem ve kayınvalidem ikisi de yakındalar. Biri gelse diğerinin aklı kalacak. Annemle çok mükemmel anlaşamam normalde ama kayınvalidem ile de kafa yapılarımız çok aynı değil aşırı pimpiriklidir. Ben napcammmm 😭😭
Ikisinin de arti ve eksileri olabilir. Ben sezeryan dogum yapmistim ilk hafta kesi yeri aciyor baya egilip kalkamiyorsun pek, o zaman ese cok is dusuyor evde yemek yapma ortaligi temizleme bebegi kucagina verme gibi. ortak bakacaksaniz uykusuz kalma da ekleniyor. bazen bunalabiliyor insan.
Simdi annem gelecek bu doguma 3 ay kalacak esimle bana yuk dusmeyecek 3muz paylasiriz tum sorumluluklari hatta ben daha cok yatar dinlenirim annem yemek yapar gece bazen uyutur bebegi. ama tabi herseye de karisir diye tahmin ediyorum.
Bilmiyorum hangisi iyi, yalnizliklik zor onu soyleyebilirim

Doğum sonrası için de hamile pijaması olarak geçenlerden alacağız demi yoksa normal pijama mı?
Ben hamile pijaması aldım 1 tane bugün, geçen sene önden düğmeli büyük beden bi pijama takımı da almıştım. Anam güzel bi gecelik bi de evde giymelik gri pijama takımı aldı, bi tane düzgün sabahlıklı takım alcam ben sadece. Şu an 3 tane var, 2 tanesi evde 1 tanesi hastanede ilk gün giymelik gecelik. Hepsi doğumdan sonra da kullanılıyormuş emzirirken falan, arkadaşım 3-4 tane al demişti

X