Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ben pek inanmıyorum bu tarz şeylere ne yalan söyleyeyim, azıcık meme uyarmakla doğum başlayacaksa ohooo 🥲 doktor sonuçta riskli bir şey yapmaz bence. Çok geçmiş olsun, benim annemde de çıkmış hamilelikte hep anlatır çok çektim diye
Bende anlamadığım şekil de hayatımda ilk defa çıktı aşılama yaptığım dönem göbeğimde çıktı çok kötü oldum oturamadım bile ağrıdan oda patladı en son aktı dikiş izi gibi iz kaldı, geçen de, sırtımda çıktı yine kökü kaldı zeytin gibi, izi kaldı şimdi de bu en felaketi kocaman kökü yumurta kadae mosmor oldu bide, gebelik bu kadar yapar mı, bilmiyorum ki 😔

Ay bu çok rahatmışşş geldi benimkiler de. Anneme de alcam hatta baya ortopedik bence. Ev terliğiymiş yemişim ev terliğini ben de giyerim dışarda
Oh oh oh çok sevindim. Hangi rengini aldın? Ben bej gibi almıştım şimdi siyahı alıcam. Bi de kızlar Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 çok güzel İspanyol tayt buldum sanırım. Yumuşacık. Mağazadan denedim aldım. Selülitim bile göründü deneme kabinindeki ışıkta ama ben razıyım 😅 penyeler böyle. Evdeki ışıkta belli değildi Bu arada. Zaten azcık popoyu kapatan şeyler giyerim heralde.bu penyeler biraz tuhaf yalnız, dış kumaş pamuklu, içi polyester ama yakacak gibi değil. Bunu şükrettim. Ben 163 boy 74 kilo XL aldım. L de olurdu sanırım ama mağazada L beden yoktu. Bir de atlet aldım. Kaplı. Önden düğmeli emzirmeli. Onu 2xl aldım büyük ama daha da büyürüm zaten. İkisine de bayıldım. Atlette pamuklu naylon değil.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-18-19-05-38-308_com.lcwaikiki.android.jpg
    Screenshot_2024-09-18-19-05-38-308_com.lcwaikiki.android.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_2024-09-18-19-02-56-720_com.lcwaikiki.android.jpg
    Screenshot_2024-09-18-19-02-56-720_com.lcwaikiki.android.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 44
Selamm kızlar bugün LCW’dan hamile pantolonu aldım. Beden olarak S ve XL kalmıştı Şuan 71 kiloyum L iyi olurdu bana ama olmadığı için XL aldım o da geniş olmadı sonrası içinde rahat olur dedim. Ben kumaşını ve duruşunu beğendim sıkmadı beni almayı düşünenlere fikir olsun link ekliyorum
Ben de bugün aldım XL. Deneyerek aldım. 163 boy 74 kiloyum. Azcık büyük gibi ama 9. Aya kadar giyerim. Çok güzel çok beğendim walla.

Oh oh oh çok sevindim. Hangi rengini aldın? Ben bej gibi almıştım şimdi siyahı alıcam. Bi de kızlar Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 çok güzel İspanyol tayt buldum sanırım. Yumuşacık. Mağazadan denedim aldım. Selülitim bile göründü deneme kabinindeki ışıkta ama ben razıyım 😅 penyeler böyle. Evdeki ışıkta belli değildi Bu arada. Zaten azcık popoyu kapatan şeyler giyerim heralde.bu penyeler biraz tuhaf yalnız, dış kumaş pamuklu, içi polyester ama yakacak gibi değil. Bunu şükrettim. Ben 163 boy 74 kilo XL aldım. L de olurdu sanırım ama mağazada L beden yoktu. Bir de atlet aldım. Kaplı. Önden düğmeli emzirmeli. Onu 2xl aldım büyük ama daha da büyürüm zaten. İkisine de bayıldım. Atlette pamuklu naylon değil.
Ben de krem bej olanı aldım kuzum baya sevdim, şimdi yürüyüşe çıkcaz bi dışarıda deniyim bakiyim nasıl olacak.

Lcw'ye gidince bi deniyim şunları

Bende anlamadığım şekil de hayatımda ilk defa çıktı aşılama yaptığım dönem göbeğimde çıktı çok kötü oldum oturamadım bile ağrıdan oda patladı en son aktı dikiş izi gibi iz kaldı, geçen de, sırtımda çıktı yine kökü kaldı zeytin gibi, izi kaldı şimdi de bu en felaketi kocaman kökü yumurta kadae mosmor oldu bide, gebelik bu kadar yapar mı, bilmiyorum ki 😔
Benim annemin de poposunda çıkmış, galiba gebelik süresince ciltte yağ salgısı vs arttığı için tetikleniyor. O zamanlar kara merhem varmış sanırım o şekilde geçmiş. Çok geçmiş olsun ya acil şifalar dilerim. Bebeğe geçecek hiçbir şey yoktur ama merak etme

Canım bunda da polyester yazıyor ya, anlamadım ben. Bir de benim en ufak selülitim dahi görünüyordu Oysho taytta diz kapağıma kadar, bu da öyle mi? Mağaza stok durumuna baktım da yakınlarımda hiç yok

Ben de krem bej olanı aldım kuzum baya sevdim, şimdi yürüyüşe çıkcaz bi dışarıda deniyim bakiyim nasıl olacak.

Lcw'ye gidince bi deniyim şunları
Ay sonra beni beni etiketle. Ben daha dışarda giymedim. Rahat mı bak bakalım. Lcw de rafta dürülüydü. Ben askıda aradım baya. Dürülü raflara bak canım. Bi de bedeni yok, en büyük sıkıntı o.

Canım bunda da polyester yazıyor ya, anlamadım ben. Bir de benim en ufak selülitim dahi görünüyordu Oysho taytta diz kapağıma kadar, bu da öyle mi? Mağaza stok durumuna baktım da yakınlarımda hiç yok
Canım bunların hepsine baktım ben lcw onlineda. Hepsinde polyester var. İç kumaşı malesef polyester. Dışı pamuklu. Ama diğerleri gibi rahatsız edici naylon değil. Yoksa ben de giyemezdim. Spotta benim de selülitim belli oldu ama normal ışıkta o kadar belli olmadı. O Mağazada bir bak. Lcwda 4-5 çeşit İspanyol paça var. En güzeli bu geldi bana.... Şu da pamuklu aldım. Ama sert çelik kumaş. Kalın gösteriyor. Selilüt göstermiyor canım. Buna da bakabilirsin.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-17-20-11-13-283_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-09-17-20-11-13-283_trendyol.com.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 66
Benim annemin de poposunda çıkmış, galiba gebelik süresince ciltte yağ salgısı vs arttığı için tetikleniyor. O zamanlar kara merhem varmış sanırım o şekilde geçmiş. Çok geçmiş olsun ya acil şifalar dilerim. Bebeğe geçecek hiçbir şey yoktur ama merak etme
Teşekkür ederim evet biliyorum o kremi bakayim doktor ne yazacak umarım çıkmaz bi daha

Canım bunların hepsine baktım ben lcw onlineda. Hepsinde polyester var. İç kumaşı malesef polyester. Dışı pamuklu. Ama diğerleri gibi rahatsız edici naylon değil. Yoksa ben de giyemezdim. Spotta benim de selülitim belli oldu ama normal ışıkta o kadar belli olmadı. O Mağazada bir bak. Lcwda 4-5 çeşit İspanyol paça var. En güzeli bu geldi bana.... Şu da pamuklu aldım. Ama sert çelik kumaş. Kalın gösteriyor. Selilüt göstermiyor canım. Buna da bakabilirsin.
Tamam bakayım buna da, bunu aldım az önce beğenirsem söyleyeceğim.

Tayt sandım puh shfjsjs beğendim terliği ya indirime girsin de alayım bunu. Bi ayağım üşüyo kışın, numarayı tam mı alsam bi numara büyük mü sence? Evde giyeceğim
Yorumlarda hep bi numara küçük alın demiş, ben 37 giyiyorum ayağım çok büyüdü sayılmaz yine 37 aldım hoj oldu. Birazdan çorapla denicem yorumlarımm

Bende hatta ailecek annem ablamlar falan agrili yasariz döngumuzu. Hastanelik oluyordum ben serumlar igneler. Ilk gebeligim olumsuz sonuclanmisti ama normal dogum olmustu. Regl agrilarim gecti. O yavrumun bana biraktigi hediye oldu. Insallah gecer sizinkilerde
Ay bende ağrı kesici almazsam acillik oluyordum geç kalınmış ağrı kesiciler işe yaramıyordı çünkü inşallah benimde geçer bazen şu adet olayı yüzünden bir an önce hamile kalmayı çok istemiştim

X