Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Ben nirmalde 35 giyiyorum ama suan cok sisti ayaklarim acaba 36 alsam olur mu buyuk mu olur kafamda deli sorular😅 bi beden kucuk alin yaziyo cunku
IMG20240918195037.jpg

Çorapla şöyle durdu bak içten sıkışma falan olmadı, büyüğü çok büyük kaçar mı emin olamadım.

Allahımmm darısı başıma inşallah. Benimkini en iyi majezik kesiyor ya parol minoset falan imkansız yani çok da denedim. Sektördeki tüm ilaçları denedim hatta. Majezik de izinsiz kategoridedir eminim. Bebek için uğraştığımız aylar doktor adet döneminde onu içmemem konusunda uyarmıştı. Etken maddesi her ne ise doğurganlığı baskılayıcı etki yapabiliyormuş falan diye. Magnezyum al ve parasetamol iç demişti sadece.
Emzirmeden önceki sütü sağıp dökünce yeni süte ilaç karışmamış mı oluyor canım?
inşallah canım hafifler senin de. ya ben emzirirken taş düşürmüştüm. doktor bir ilaç verdi o gün birkaç kere içmiştim sanırı . bir de serum yemiştim. bugün emzirme sağdığı. sütü dök yarın emzirirsin demişti. ben deme gün buzluktaki stoklardan verip dediğini yapmıştım. buzluğa stok yapmanı da tavsiye ederim bu gibi durumlar için

kızlar ben diyeti bıraktım malum şeker düzelince 😅 sabah açlık 106 çıktı. kahvaltıdan sonra 196 akşam yemeğinden sonra 159 😕 ve yemeklerden sonra çok rahatsız oluyorum ama durduramıyorum da bu hamilelik beni çok değiştirdi ya 😭 napcam bu kadar şekerle ben püüü

Ben nirmalde 35 giyiyorum ama suan cok sisti ayaklarim acaba 36 alsam olur mu buyuk mu olur kafamda deli sorular😅 bi beden kucuk alin yaziyo cunku
Ben 37 giyiyorum. Ayağım çok şişti 39 aldım canım. Anca oldu. Hatta bir delik açtım. Ayağı şişeler bir numara büyük alabilir bence.

Eklentiler

• IMG_20240902_163558.jpg
    IMG_20240902_163558.jpg
    140,2 KB · Görüntüleme: 37
kızlar ben diyeti bıraktım malum şeker düzelince 😅 sabah açlık 106 çıktı. kahvaltıdan sonra 196 akşam yemeğinden sonra 159 😕 ve yemeklerden sonra çok rahatsız oluyorum ama durduramıyorum da bu hamilelik beni çok değiştirdi ya 😭 napcam bu kadar şekerle ben püüü
Akşamları cok yemeye çalış hem mide rahat oluyor hem şeker dengelenır

Kızlar karyola içine yatak konusu da önemli sanıyorum. Ben işbir yatağı tercih edecek gibiyim. Okuduğum yorumlarda adamlar savunma sanayi işi yaparken yatak işine girmişler ve çok sağlammış, çökme yapmıyormuş. Araştırmalarım sonucu: Park yatak içi sert sünger olması önemli. Büyük yatak için de lateks olması önemli. Bu iki yatağı da bugün gittin gördüm, şuan%20 indirimdeler. Eve gelip biraz araştırdım. İçime sindi gibi. İkisi de çift taraflı. Bir tarafları sert bir tarafları yumuşak. 0-3 yaş ve 3-sonrası için uygun gibi yani.Benim gibi yatak olayına kafa patlatan varsa bilgilerinize sunuyorum ❤

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-18-20-42-34-672_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-18-20-42-34-672_com.android.chrome.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2024-09-18-20-42-16-056_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-18-20-42-16-056_com.android.chrome.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 30
Ay yok terlik aşırı rahat değil dışarıda ya. O ortası hafif kabarık ya o ağrıttı benim ayağımı 🥲 yine git gel yaparken giyilir de uzun süre yürüyemem beb

Canlar bu emzirme özellikli sutyen gibi kaplı atlet işine girdiniz mi ? Pierre cardin den siparis vermiştim ön duruşu hiç hoşuma gitmedi . Alan ya da araştıran var mi ? Ben nasıl olsa kış olacağı için ayrıca sutyen ve atlet yerine sutyen atlet alayim dedim ama kötü mü ettim ?

2 günde kesinti olmuyor ama 3 güne geçince kesiyorlarmış canım ben de 3 gün raporlu olduğum ay öğrendim. İyi olmazsam mecburen alırım da olursam idare edicem bir şekilde. Ödeme yapılması şöyle oldu 2750 gibi bir kesinti yapıldı 750 ödeme yapıldı. Totalde 2 bin kestiler yani. Benim çalışma ücretim günlük 2 bin değil gerçekten. Şok olmuştum.
Orada bir yanlışlık olabilir mi? Çünkü bildiğim kadarıyla hatta eminim diyeyim 1 gün bile olsa kesilir. 2 gün üzerine rapor parası ödenir. Mesela 5 günlük rapor alsanız 2 günü kesilir 3 günü ödenir. Ama çalıştığınız kurum değil sgk öder. Onu da ptt den alabilirsiniz ya da hesap numarası tanımlarsanız oraya yatar.

Kumaşı pamuklu mu? Polyester her yeri belli ediyor selülitlerim bunu beğenmedi 🤪
Göbüşe gelen kısım %96 pamuk ama alt kısım etiketteki gibi ama kumaşı ince tayt gibi değil daha tok o yüzden ben duruşunu beğendim. Hm ve oysho’yo da baktım onların kumaşları daha ince denemedim ama muhtemelen selüllit, yağ ne varsa belli edebilirdi 🤣 fiyatları da iki katından fazlaydı bu işimi görür diye bunu aldım

Eklentiler

• IMG_3139.jpeg
    IMG_3139.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 22
X