Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Normal veya sezaryen diye bir isteğim aslında yok. Normal diye gidip sezaryen olan da oluyor o yüzden o kısmı kafama takmıyorum. Sadece hareket kısıtı vs olur mu diye birazcık endişelendim. Çalışıyorum bir de yalnızım burada. O yüzden ama bakalım zaman ne gösterecek

Ben de dün e bebeğe gittim vıttırı vızık ne varsa aldım emzirme atletine kadar hatta şu çıngıraklı bileklik ve çorabına kadar benim sadece almadığım lohusa tacı kaldı galiba
Ay ebebek demişken, şu kiraz çekirdekli çoraplara falan ne diyosunuz? Bebeği o kadar sıcağa alıştırmak iyi değil diyolar ama gaza iyi geliyo mudur ki gazlı bebek çok zor

Ay ebebek demişken, şu kiraz çekirdekli çoraplara falan ne diyosunuz? Bebeği o kadar sıcağa alıştırmak iyi değil diyolar ama gaza iyi geliyo mudur ki gazlı bebek çok zor
Sıcaklık gaza iyi mi geliyor kendimden düşünüyorum yok daha çok duruş pozisyonu ve hareket iyi geliyor gibi bilemedim gerekli mi

Şimdi ben dahiliyeye gidicem o beni yönlendirecek 1 hafta ölç vs diye, diyetisyene de yönlendircek. Devlet dahiliyesine gitsem fark ediyor mu acaba uğraştırırlar mı
Süreç uzar ama bence aynılarını yapar canım bu arada düzgün beslenirsin çokta sorun olmaz

Belki öncesinde kestirirseniz onunla bağdaştırmaz. Ama tüylerden de bence hiç korkma bağışıklıkları güçlü oluyor kızım köpeğimizle büyüdü. Uyuyunca nefes alıp verdiği sesle köpeğin yanına yatırıyordum uzun uyuyordu. Tüyler hep elinde yoluyordu ama 8 yaşında maşallahı var. daha antibiyotik bile kullanmadı.

Plansentası aşağıda olanlar olarak parti kuralım bana da hareketlerini kısıtlama dedi ama 32. Haftaya kadar var zaman sonrası bile çıkabilir dedi. İyi düşünelim iyi olsun

benimde aynı aşağı konumlu kapamıyor . ben artık saldım :) senin bacak aran ağrıyor mu çatı kemiği dedikleri yer?

Ne kadar aşağıda olması ile ilgili sanırım normal doğum olması. Son dakika ölçüp karar verecekler gibi geliyor.

Şimdi ben dahiliyeye gidicem o beni yönlendirecek 1 hafta ölç vs diye, diyetisyene de yönlendircek. Devlet dahiliyesine gitsem fark ediyor mu acaba uğraştırırlar mı
Devlette ben bir kere dahileye zayıfım kilo alamıyorum diye gitmiştim diyetisyene yönlendirmişti beni ve diyetisyende hiç sıra falanda yoktu direk girmiştim içeriye yani ben bunu iki farklı hastanede yaptım ikiside aynıydı hiç uğraşmamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…