Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Dahiliyeye de gitmemi istedi doktor, dahiliye ne yapıyordu canımlar bu şeker için
Cihaz verecek ölçüm yapmanı isteyecek gün içinde açlık tokluk sonra yine düşmüyosa inüsilin veren kişi o olacak canım tabi gerek kalmasın inşallah yemeyle düzeliyor hiç sıkıntı yapma

Ben de çok merak ediyorum ya aynı gün çıkar mı sonuçlar acep, ayrıca tadı ne güzelmiş ama içim bi hoş olmaya başladı ahdkske
Bana da tatsız gelmişti tadı, orada anlamıştım bi b*kluk döndüğünü smgmfm
Cihaz verecek ölçüm yapmanı isteyecek gün içinde açlık tokluk sonra yine düşmüyosa inüsilin veren kişi o olacak canım tabi gerek kalmasın inşallah yemeyle düzeliyor hiç sıkıntı yapma
Bende var şeker ölçüm cihazı ya ben evde de ölçüyodum kendi kendime, eğer işte öyle patates tatlı pasta falan yemediysem hiç yükselmediydi

İşte sanırım normal insanlar o patatesi pastayı yese bile yükselmiyor vücut tolere edebiliyor bizim şeker hemen yükseliyo ben dün Allah affetsin bigking gömdüm çok acıkmıştım dışardaydık çevrede başka seçeneğim yoktu 170 e yükseldi gene çok değil aslında ama vicdan yaptım bidaha böyle bişey yapmıycam

topuklu muuu. rüyamda bile göremem herhalde hocanıza maşallah ama herkes öyle olamıyor işte . ne yapayım yani. asla iştahım artmadı ama alıyorum kilo elimde değil.
Onun da başka sorunları var kramp vitaminsizlik vs gibi. Yani toz pembe değil bence hiçbir hamilelik. Herkesin hikayesi başka başka. Kilo konusunda da doktorundan başka kimseyi dinlememek lazım. O da bana normal kilon boş kalori alma harekete devam diyor. Ben de elimden geldiğince uymaya çalışıyorum. Aman sağlık olsun ne yapalım, bebişler de biz de iyi olalım gerisi hallolur

Mantıklı aslında böylede yapabiliriz bir yandan da vicdan azabı çekiyorum

bende öyle düşünüyorum ayrıca sağlıkla bi doğuralım elbet verilir kilolarda .

32.haftadan önce ücretsiz izin hakkınız olduğunu hiç duymadım. Çıkanı da duymadım. İşyerinizin öyle bir kuralı varsa olabilir tabi ama yasal olarak öyle bir durum olduğunu sanmıyorum. Ama ücretsiz izin başka bir şey 16 haftalık izin başka bir şey. 16 haftalık izninizi kullandıktan sonra 6 aylık ücretsiz izin hakkınızı kullanıyorsunuz. Yani toplamda 10 ay izin oluyor.
32.haftadan önce çalışamayacak durumdaysanız heyet raporu alabilirsiniz.

bende öyle düşünüyorum ayrıca sağlıkla bi doğuralım elbet verilir kilolarda .
Bu arada benim plasenta aşağılarda takılmaya devam ediyor. 27+5te gittim en son ama previa değil dedi doktor. Aşağı yerleşimli plasenta dedi. Perşembe yine çağırdı son bir şans veriyorum, çıkabilir halen dedi. Vajinal muayene edecekmiş bu sefer. Tam ölçüm yapmam lazım dedi. Dedim hocam varsayalım çıkmadı ne olur yani ne olacak? Onu o zaman konuşuruz şimdi canını sıkma dedi. Öyle yani Dedim ben çok hareketliyim sıkıntı yaratır mı yok daha iyi hareketli olman dedi peki dedim

Benim de şuan 27+3 plasenta aşağıda dün kontrole gittiğimde bekleyeceğiz dedi. Geçen hafta da vajinal muayene ile baktılar şimdilik bir sıkıntı yok ama yukarı çıkmazsa normal doğumu önermiyoruz dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…