Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Kızlar ben biraz geç keşfettim ama aklınızda olsun diye size de söylemek istedim. Bebek ürünlerini yeni almaya başladım. Akakçe uygulamasını mutlaka yükleyin. Bir ürün görüp beğendiğinizde en uygun fiyata nerede satılıyor o uygulamada görebiliyorsunuz. Kimi bebek ürünlerini neredeyse yarı fiyatına buldum aldım. Reklam gibi oldu ama hoşuma gitti…

Merhaba bebimde t4 kötü cıktı aglamaktan öldüm 27 haftalık gebeyim endokrin doktoru eandevu alıcam size ne dediler benimde 0.60 zeka geriliği yapar yazıyor nette
merak etme ben de tiroid hastasıyım gebeliğin başından beri 100 mg levotron kullanıyorum her ay kan veriyorum. öyle hemen zeka geriliği yapan bi durum da değil. Zaten ilk 3 ayı atlattığımız için şu an daha rahatım o konuda kontrollerini yaptırıp ilacını aldığın sürece problem olmuyor.

Ben kestirmeyeceğim canım. Gimcat biotin kullanıyoruz. Baya azaltıyor dökülmeyi. Benim de birisi uzun tüylü ama kısa olanın daha çok dökülüyor. Kestirmek psikolojisini bozuyormuş. Bi de kedişlerimle bebeğimin fotolarını çekmek istiyorum. Kedilerim keloğlan gibi olsun da istemiyorum. Ben odanın dışına da koyamam, yaygarayı koparıyor ufak olan. Mecbur park yatakta üçü birlikte yatacak

Dahiliyeye de gitmemi istedi doktor, dahiliye ne yapıyordu canımlar bu şeker için
bak aşko şimdi doğru endokrine. endokrin şeker ölçüm cihazı öneriyor. ordan diyetisyene sana bi diyet veriyo. sen yazanları yiyebiliyorsun sadece. sonra günde 6 kere bazı günler 9 kere ölçüp yazıyorsun (3 günde 1 2.saatiyaz dedi). 1 hafta sonra bakıyor. Düşmezse insülin dedi bana. 3 gün oldu benim hala sabah tokluk yüksek çıkıyor mesela diğer öğünler normal sinirlerin oynuyor böyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…