Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Ya hamile kafası çünkü . Böyle şeyler asla unutulmuyor gerçekten . İçimizi öyle yakıyor ki her kötü cümle . O cümleler bize edilse belki umrumuzda olmaz ama bebeğimiz söz konusu olunca kin ve nefret doluyor içim böyle insanlara karşı 😂😂😂 hiçbirine hakkımı helal etmiyorum hadi bakalım 😂
Ayy bilmiyorum hamılelıkten farklı bir bunalım içerisindeyim 😅

Ya yanımda birinin olmasına gerek var mı sence?
Doktor kontrolünün güzel geçmesine çok sevindim inşallah hep çok güzel sonuçlarla alırız hepimiz yavrularımızı kucağımıza 🫶🏻

Şeker yüklemesi benim için çokk kolay geçmişti. Asiti kaçmış gazoz gibiydi 1 saat oturdum telefonla oynadım kimse yoktu yanımda benim için hiçbir sıkıntı olmadı ama bünye meselesi çok aç kalmak çok şekerli beslenmek seni etkiliyorsa yine yanında en azından muhabbet için bile birilerinin olması da fena olmaz bence ☺️

IMG20240916171716.jpg

Fotoğrafta şekli daha garipti, normal kundak gibi geldi canolar. Alt değiştirmek için alttan da fermuarı var

Doktor kontrolünün güzel geçmesine çok sevindim inşallah hep çok güzel sonuçlarla alırız hepimiz yavrularımızı kucağımıza 🫶🏻

Şeker yüklemesi benim için çokk kolay geçmişti. Asiti kaçmış gazoz gibiydi 1 saat oturdum telefonla oynadım kimse yoktu yanımda benim için hiçbir sıkıntı olmadı ama bünye meselesi çok aç kalmak çok şekerli beslenmek seni etkiliyorsa yine yanında en azından muhabbet için bile birilerinin olması da fena olmaz bence ☺️
Aç kalmakta sıkıntı olacağını sanmıyorum ama tansiyonum çok oynuyor gebelikte, bayılır kalır mıyım diye endişelendim sadece 😂 kolay geçmesine çok sevindim o zaman gidebilirim tek başıma

Bize vermemislerdi ya😂 hatta bı marka önerdiler yan odada yatan biri vardi hatta başta her mamayı kabul eder mi etmez mj bilemedik acemilik yani. Annemde bı seferlik yapmak için yan odadan istemiş bı tatlı kaşığı mama vermediler bize yetecek kadar var falan demisler🤣🤣 bende içse de icmese de git al dedikleri mamayı onu içmiyor mu başka marka gider alırsın diye eşimden aldım hırsımı 🤣nasıl bı kaşık mama kiskanilir ya ne insanlar var lohusa halimde buna çok üzülmüştüm 🤣🤣🤣
İnanılmaz değişik insanlar var ya hani yetişkin biri kendi yemek için istese bile yok diyemem ben hastane bi de. Üstüne üstlük yeni doğmuş bir bebek için 1 kaşık mama veremiyor olmak 😳😳 insanlığa karşı olan Umutlarım tekrar tekrar yok oluyor bazen 😬

Gerçekten bilmiyorum gerdi beni durduk yere . Birsuru video izledim herkes normal diyor 32. Haftayı şimdiden neden konusuyoruz zaten. 10 gün önce çağırırsın bakarsın eğer aynıysa o zaman söylersin dimi?
Ya hiç canını sıkma, doktordan soğutmak gibi olmasın ama saçmalamış. Bu haftalarda bebek nasıl durursa durur yav, benimki deli gibi dönüyor içerde canı nasıl isterse 🤷‍♀️ o anlık pozisyon bile olabilir yerleri çok geniş çünkü şu anda. Ayrıca makat pozisyonuyla normal doğum yapan doktor bile var, doğum şekli önemli değil yeter ki sağlıklı olsunlar ama ben bu konuları çok araştırdığım için denk geldim böyle. Bebeğin dönmesini 40.haftaya kadar beklerler vajinal doğum istiyorsan, sezaryense zaten sıkıntı yok pozisyon fark etmiyor. Hiç üzülme lütfen. Diken üstündeyiz bizi rahatlatacaklarına daha da geriyorlar hayret bir şey ya.

Ya hamile kafası çünkü . Böyle şeyler asla unutulmuyor gerçekten . İçimizi öyle yakıyor ki her kötü cümle . O cümleler bize edilse belki umrumuzda olmaz ama bebeğimiz söz konusu olunca kin ve nefret doluyor içim böyle insanlara karşı 😂😂😂 hiçbirine hakkımı helal etmiyorum hadi bakalım 😂
Ben evlendiğimde 49 hamile kaldığımda 63 kiloydum üstüne 8 kilo aldım daha 28 haftalık olduk. Neyse gecen birinin ziyaretine gittik bana ooo hoşgeldin şüşkoo dedi😞😞 kulaklarımda çınlıyor şişko falan değilim ben diye haykırmak istedim ama yapamadım sadece 🤨 gibi bi bakış attım. Bende etmiyorum hocam 😂😂😂

Hastane için hazırladığınız çantayı yıkayacak mısınız kıyafetleri yıkayıp ütüleyip yani yıkanmamış çantaya koyarsam nasıl olur bilemedim çantayı yıkasam makine de çanta neye döner bilemedim kararsızım 😅

Gerçekten bilmiyorum gerdi beni durduk yere . Birsuru video izledim herkes normal diyor 32. Haftayı şimdiden neden konusuyoruz zaten. 10 gün önce çağırırsın bakarsın eğer aynıysa o zaman söylersin dimi?
Gereksiz can sıkmış gibi hissettim ben. Kontrolde değil ama 2 gün önce net hissettim bebişin başı tam olarak rahim tarafında ayakları göğüs altımdaydı. Bugün kafası göbeğimde ayaklarını da böbreğime doğru uzatmış. Bebek dönebilir yani niye böyle konuştu sebep belirtmeden yok yere strese sokmanın ne anlamı var . Sen hiç kendini üzme bence

Hastane için hazırladığınız çantayı yıkayacak mısınız kıyafetleri yıkayıp ütüleyip yani yıkanmamış çantaya koyarsam nasıl olur bilemedim çantayı yıkasam makine de çanta neye döner bilemedim kararsızım 😅
Bende orta boy valiz var ona koyacağım organizerlerle, çok hassas bir tip değilim kıyafetleri hariç her şeyini deli gibi sterilize etmem sanırım ama organizerleri yıkayabilirim

Ben yıkadım hassas program düşük devir sıktırma yaptım hiçbir şey olmadı

Or
Bende orta boy valiz var ona koyacağım organizerlerle, çok hassas bir tip değilim kıyafetleri hariç her şeyini deli gibi sterilize etmem sanırım ama organizerleri yıkayabilirim
Organizer yıkanır ben bavula değil orta boy bi çantaya koyacağım ondan yıkasam nasıl olur bilemedim direkte koymak içimden gelmiyor

X