Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,6%
  • erkek

OY: 79 53,0%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    149
Aynen öyle ilk doğumda 34. Hafta baz alınıyor genelde sonrasında dönmez diye kabul ediliyor ama bu bile almak için sebep değil. sonraki doğumlarda 39+6 da bile dönebilir diyorlar ve bekliyorlar. peliicita

Benimde kocamı etkiledi hormonlar herhaldegeçen rüyasında boşanıp ikimizde başkalarıyla evleniyormuşuz falan uyanmış sokulup duruyordu etkilenmiş sanırım.bu bir mesaj kıymetimi bilip üzmesin
kocam bana surat asar gibi olursa hamileyim ben ya içimde canlı var kalbi, elleri ayakları var diyorum kızamıyor

Umarım öyle bisey olmaz bi değişikti zaten bugün ultrason ciktisi bile vermedi. Hem baş aşağı hem sırtıma dönükmüş kordon el kol her sey karışık dedi suyu iyi dedi gecti sinir oldum

Umarım öyle bisey olmaz bi değişikti zaten bugün ultrason ciktisi bile vermedi. Hem baş aşağı hem sırtıma dönükmüş kordon el kol her sey karışık dedi suyu iyi dedi gecti sinir oldum
makinam kötü demiyorda .... neyse... bence hiççç kafanıza takmayın . öyle doktorlar gördüm ki. alıştım bu kötü yorumlara. sadece korku aşılıyorlar. rahim kapalı bir kutu. dua edeceğiz sağlıkla ve vaktinde kavuşmak için :)

Aa neden ki? Benim de kızım 28. Haftada dönmüştü ama 38+2 de zamani gelince doğuma girdim. Döndü diye doğumu başlatmıyor ki
Gerçekten bilmiyorum gerdi beni durduk yere . Birsuru video izledim herkes normal diyor 32. Haftayı şimdiden neden konusuyoruz zaten. 10 gün önce çağırırsın bakarsın eğer aynıysa o zaman söylersin dimi?

Ararsam tartışıcam bi kac gün sonra başka bi doktora gitmeyi düşünüyorum canim

İnşallah canım hepimiz için sağ sağlıklı zamanında doğumlar nasip olsun

Bilmiyorum canım sanırım doktorumu değiştireyim diye şeker degerlerimi söylüyorum endokrine git insülin versin filan diyo bak düşündükçe aklıma geliyor sacmalamaları
Doktor da değişikmiş benim doktorum bana yemeyle dengelerız bende de çıkmıştı şeker dıyıp dıyetısyene yonlendırdı Senın kı baştan savma gibi gününde degıl belkı de

İnsanın sinirini o kadar bozuyorlar ki gercekten artık bende gormemızlıkten geliyorum 21. Haftamda sağlık ocağına gıttım tetenoz randevum ıcın geçici hemsıre vardı yenısı gelmemısti işte öykümü anlattım daha önceden düşük olduğunu tüp bebek denedık vs ıkız erken gebelik kaybım var falan dıye her şeyi söyledim simdi tek hamıleyım sağlıklı ilerliyor cok şükür bana ne dese begenırsınızbebek 21. Haftaya gelmıs sağlıklıysa doğsun sağlıklıysa doğmasın dedı kayıplarımdan dolayı ben şokk dedım ki fetal dna detaylı ultrason her şeyi yaptırdık gayet sağlıklı sonr sustu Allah bir nefeste kurtarsın vs de geç illa biri bir şey de vuracak neden anlattım bunu şimdi

Benimkide yok dedi kaç haftadır yok diyor bana tekrar yaz demişti bıgün yazdım görüldü yaptı ne saçma yani gebe var istem yap ona göre o zaman aşıyı
Oda saçmaymış gerçekten benimkide sürekli aradı ne zaman geleceksin diye zaman geçiyor aşıyı olman lazım diye aslında sağlık bakanlığında sonuçta yapılması gereken aşı diye gözüküyor şikayet etsen cimere falan kesin işlem yaparlar

Ya hamile kafası çünkü . Böyle şeyler asla unutulmuyor gerçekten . İçimizi öyle yakıyor ki her kötü cümle . O cümleler bize edilse belki umrumuzda olmaz ama bebeğimiz söz konusu olunca kin ve nefret doluyor içim böyle insanlara karşı hiçbirine hakkımı helal etmiyorum hadi bakalım

sabah tokluk benim 203 çıktı ühühühü sonra normale döndü ama diyetisyen zeytini 5e düşürüp kapya biberi kaldırdı hemen Bana yulaf yeme bu hafta dedi mesela sadece ekmek var.
Bir de öğlen 2 dilim ekmek var ben çok doyuyorum ekmek yemesem olur mu dedim yemeği artır o zaman 2 kaşık dedi. Kafamıza göre de az yiyemiyoruz yani.
Ölçümlerimi yazıyorum canim 88-132-128
Yulaf yedim bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…