Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Canım hiç kötü düşünme bisey çıkmaz insallah , sonra bizim yerimize de yersin balları börekleri

Kusmayı hiç duymamıştım bak şekerde, ben de bazen gözümü açamıyorum yemekten sonra. Bebek kilosundan işkillenmiştim ama arkadaşımın bebeği de 3 hafta önde görünüyormuş hep baya korkmuş o da bebek bi doğmuş 2.900, ileride falan değil hatta bi tık küçük bile. Yani hiç belli olmuyor sanırım, inşallah ateş basması da hamileliktendir sadece

Valla 2 haftadır tüm dengemiz şaştı daha da 3 ay var
Olsun 3 ay dediğin hemen geçer baksana koskoca 6 ayı devirdik. Dengelemeyi öğrenicez öyle ya da böyle hem birbirimize destek olup paylaşabiliyoruz bu beni çok rahatlattı. Sadece hafta sonu kayinvalidem geliyor tatlısız sofraya oturmaz nasıl irademe sahip çıkarım onu düşünüyorum kara kara

Kaçıncı haftadasın kaç kilo aldın bebiş? Bu da bi kıstas mı bilmiyorum ki az kilo alanda da çıkıyor garip
Kuzum benim zaten insülin direncim vardi ve istisnasiz bütün sülalem şeker hastası malesef 55 kilo ile başladım şu an aç karna 60,5- 61 çıkıyorum. Fazla kilom da yok yani.27+2 deyim şu an.

Kızlar benim akıntım son bir haftadır epey arttı, afedersiniz bazen sarımtırak bazen de şeffaf. Kaşıntı kasık ağrısı vs yok. Gebelikte akıntının arttığını duydum ama sizde de oluyor mu merak ettim

benim en başından beri sarı, şeffaf bazen de beyaz akıntım oluyor. özellikle sarı hiç kesilmedi. sanırım hormonlardan kaynaklı özellikle progestan kullanmıştım 11. haftaya kadar o zaman baya artmıştı, o hormondan kaynaklıymış

Ben de 12-13 hafta kullandım, o zamanlar çok fazlaydı sonra azaldı ama yine arttı bu ara. Normal demek ki

Hangi site bu anam linklesene bizi. Sen hiç kilo almadın diye biliyom
Gebelik Kilo Hesaplama - Gebelikte Kilo Alımı Nasıl Olmalı? - Op. Dr. Gönül Çimen na şurdan yaptım cano. Verdiğimin üstüne aldım ama hamilelik öncesi kiloma çıkamadım daha 64 geldim doktorda geçen gün, 65'le başlayıp 61'e düşmüştüm 3 almışım verdiğimin üstüne, başlangıca göre -1'im hala. Normalde 65 civarı beklerdim ama hastasın diye vermişsindir dedi doktor zaten kustum birkaç sefer hastayken de

Süper, bebe iyiyse takma hiç. Ben 1 ayda aldım tüm kiloyu o yüzden kıllandım. Aldığım kilo normalmiş aslında ama aniden alınca tırstım şekerden

Eklentiler

• IMG_4950.png
    105,4 KB · Görüntüleme: 32
Süper, bebe iyiyse takma hiç. Ben 1 ayda aldım tüm kiloyu o yüzden kıllandım. Aldığım kilo normalmiş aslında ama aniden alınca tırstım şekerden
Normaldir ya artık o memeydi rahimdi amniyondu onlar da büyüdükçe almak lazım ufaktan zaten, çok da bi şey almamışsın bebo da iyiyse yeto

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…