Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,6%
  • erkek

OY: 79 53,0%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    149
Duygularımın tercümanısın hayaaatım

Hiç kalkmıyorum artık. Doktorum da yasakladı ama o yasaklamasa da ben kotkmuştum zaten. Ciğer geliştirici rahim ağzı biraz daha kısaldıysa perşembe günü vurulacak. Onum da etkisi 2 hafta oluyormuş. O yüzden sıkı takiple ne zaman vurulacağına karar vereceğiz dedi. Bende özele gidiyorum ama tek fitil verdi acaba bi doktora daha mı gözüksem diye düşünüyorum. Benim de allahım izniyle inşallah vaktinde gelir ama en kötü 1 ay daha dursa doktor daha iyi olacağını söyledi

Bende 75 gr içtim tadı kötüydü bende de bulantı vs yapmadı sonuçlarımı da yarın doktoruma göstercem aile hekımım biraz yüksek dedi kaldı kı öyle çok tatlı yiyen biri de degılımdır
Benim ki az çok gazoza benziyordu bende merakla bekliyorum şeker dert değil ya yemezsek sorun çözülür diye düşünüyorum

Belki dozu fazladır diye ve şekeri sevmiyorsum diyedir bende fazla sevmem max bi baklava yerim nadiren belki iki den fazla yemişimdir yılda bi kere felan oda, ama dediğim gibi yine dün yediğim gofret kadar şekerli değildi belki limonlu diye hissettirmedi kendini

valla öksürüğüm şu an böyle atlattım mı bilmem dkgk

gecmiş olsun güzel anne ben ıkı hafta bu sekılde oksuruk cektım bu hafta 3 . hafta gııck gbı olıuyor. ıhlamur bal süt le atlattım ben dktrm sinecod surubu verdı biraz hafıflettı . ama gecrmedı. bırde ben soganı ıkıye bolup ıkı yemek kasıgı bal doktum ustune . ilac gbı sabah aksam ıctım . istersen deneyebılırsın . eger yaparsan gece yap sabh suyunu salyr . sabh aksam ıc at tekrar yap canm cok gecms olsunnn

Oyyy çok geçmiş olsun.
Sağ olun canlar enfeksiyon Max 5 olması gerekirken 55 çıkmış antibiyotik verir doktor herhalde üzüldüm accuk

Sağ olun canlar enfeksiyon Max 5 olması gerekirken 55 çıkmış antibiyotik verir doktor herhalde ™üzüldüm accuk
Allah şifalar versin. Hiç üzülme. Hamilelikte kullanılan antibiyotikler var. Ben de kullanmıştım. Bence kontrollü olduktan sonra sorunu bilip ilaç kullanmak en iyisi.

Allah şifalar versin. Hiç üzülme. Hamilelikte kullanılan antibiyotikler var. Ben de kullanmıştım. Bence kontrollü olduktan sonra sorunu bilip ilaç kullanmak en iyisi.
Ben de idrar yolu için 3 mü 4 mü ne kullandım da bıktım artık. Hastanede refakatçilik yaptım anneme, oradan bulaştı herhalde maske kullandım eldiven kullandım çamaşır suyuyla gezdim yanımda ama bulaşan bulaşıyor napayım artık

Kesinlikle öyle. Bende normalde de çok olur idrar yolu enfeksiyonu. Ne kadar dikkat edersek edelim. Olacağı varsa oluyor. Şükür ki bunların çözümü var. Allah dermansız dert vermesin

ben ne zaman doktora gitsem baş aşağı duruyor zaten hişsettiklerim de o şekilde şeker yüklemesinde ayaklarının aşağıya geldiğini fark etmiştim hiç durmadı ve vajinaya vurdukça can yakıyordu. Doktora gidince de makat gelişe dönmüş dedi. 3 gün kadar öyle devam etti ve yine baş aşağı döndü. Büyük ihtimalle karnımın yanlarına da geçiyor kafası ama yukarı çıkmadı birdaha. Benim oğluş babasına inat yapıyor o elleyince hareket ediyorsa bile hareket etmiyor elini çekince aynı hareketlere devam ediyor Maşallah boksör olsun tek istedikleri kadar hareket etsinler bizim de psikolojimizi bozmasınlar

Ay bu arada az önce bebo sağ tarafıma dayandı. Baya totosunu dayadı bence eşim çaprazımda oturuyordu o bile gördü, o gelesiye düzeldi tekrar. Ama basbaya yaslandı çok şaşırdım fmgn

Kızlar ben bugün rüyamda doğum yaptığımı,kızımı, kızımı emzirdiğimi gördüm bilinçaltı rüyası olduğunu düşünüyorum tabi sürekli aklım onda. Ama kucağımdaki bebek de sanki bana benziyordu gibi hatırlıyorum rüyasında gördüğü bebeğin aynısını doğurduğunu söyleyenlere inanmalı mıyım sizce

Ay bu arada az önce bebo sağ tarafıma dayandı. Baya totosunu dayadı bence eşim çaprazımda oturuyordu o bile gördü, o gelesiye düzeldi tekrar. Ama basbaya yaslandı çok şaşırdım fmgn
Böyle şeyler ağlamak getiriyor bana benimki de seslenince tepki veriyor sanki hele babası seslenince kıpır kıpır oluyor. Bu sabah onun hareketlerine uyandım şimdi sen de böyle dedin ya ağlarım aha

Böyle şeyler ağlamak getiriyor bana benimki de seslenince tepki veriyor sanki hele babası seslenince kıpır kıpır oluyor. Bu sabah onun hareketlerine uyandım şimdi sen de böyle dedin ya ağlarım aha
Yüzünü falan çeviriyomuş bizim sesimize duyarlı olup, öyle yazıyodu uygulamada benim haftamda. Ben de bi tur ona ağlamıştım mdfmfm

valla öksürüğüm şu an böyle atlattım mı bilmem dkgk

Çok geçmiş olsun bemde, gebeliğin ilk aylarında grip oldum beni de gripten çok grip sonrası öksürük mahvetti yaklaşık ikş ay geçmedi öksürmekten düşük olcak diye korktum sanki kaburgalarım iç içe giriyordu gebeyken hiç çekilmiyor grip Allah şifa versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…