Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,6%
  • erkek

OY: 79 53,0%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    149
Deniyoruz bir şekilde ilerliyor ama göbeğim bazı şeylere izin vermiyor benden önce adamcağıza değince bi garip oluyor ay bi de o esnada hareket edince çok garip hissettim ertesi gün ufak bir kasık ağrısı yaşadım korktum bir daha cesaret edemeyeceğim galiba 2025te görüşürüz Kocacık

Andorex yazmış gargara ama prospektüsünde hamileyseniz kullanmayın yazıyor yav. Yani çoğu ilaçta gerekli görülürse kullanın yazıyor bunda direkt kullanmayın demiş
doktor senin hamile oldugunu görerek verdiyse bence kullanabilirsin. hamilelikte ilaclarsa a b c kategorileri oluyor. ben de su çiçeğine karsı antiviral tablet kullandım hamilelikte kullanmayın yazıyordu ama doktor bilerek verdi sonucta bazen yararı zararından fazla olabilir.
gargara konusunu bilemeyeceğim doğal yontemlerde var sonucta cok acil birsey değil gibi

Ama asiviral'de mesela yararı zararından fazlaysa kullanın yazıyor, bunda direkt kullanılmaz yazıyor ya ondan emin olamadım. Ben tuzlu su falan yapayım yine de

valla öksürüğüm şu an böyle atlattım mı bilmem dkgk

Sen başlarda da böyle bir kayıt atmıştın ya duyunca hemen hatırladım bak Sigara içmediğine inanamıyorum demiştim hatta Ben hep böyle öksürürdüm ama ben sigara kullanıyordum öksürürken hastayken bile ara veremezdim en son bu kıvama gelir iki ay aralıksız öksürürdüm Andorrex bu öksürüğe çözüm olmaz zaten o sadece boğaz ağrını hafifletirdi. Sen hep yumuşatmaya çalış göğsünü. Yazdığımız şeyleri devamlı tüket, ılık ılık sürekli bir şeyler iç, bal saat başı bir çay kaşığı ye o da öksürüğe birebir.

Djgkfkg evet doktor da bi ovvv dedi dedim yok benim normal öksürüğüm böyle ama hasta olunca tabii durmadan öksürdüğüm için acı vetiyor artık yoksa alıştım ben buna. Bence enfeksiyon var bi çıksın sonuç da bakalım

İşte hep korkutan bir şey çıkıyor Ben de dediğim gibi oturamaz şekilde ağrım oldu bir gün boyunca. Ay kalsın dedim zaten bir keyif de almamıştım boşu boşuna canım yandı Haftada on günde falan bir kere yaparsak yaparız işte yeter Bebek yapmaya çalıştığımız aylarda da şikayet ediyordu beyim, bu ne böyle her ay her ay yumurtlama günleri kabusu falan demeye başlamıştı İlk 6 ay iyi güzeldi sonra bıkkınlık geldi. Oysa bana da gelmişti ama mecburen deniyorduk yine de. Sen misin o kadar mızmızlanan. Al dinlen şimdi dedim

Enfeksiyon bence de var canım bize de at bakalım sonuçlarını. Sen bunu hangi doktora yazdırdın? KBB mi? İlaçları kendi doktoruna bir sorup kullan istersen.

ben hep 38 haftaya kadar hesaplıyorum zaten eheheh. sezeryan istiyorum doktorum normal diye tutturmazsa. geçen cuma bir arkadaşım doğum yaptı hüngür hüngür ağladım bebeği görünce. ne güzel bir duygu kimbilir.

bu sabah uyandığımda parmağım uyuşuk olduğu için yüzüklerimle vedalaştım artık. Şu an bile sabunla ıktıra kaktıra çıkardım. bir daha ne zaman buluşuruz kimbilir

Bende 75 gr içtim tadı kötüydü bende de bulantı vs yapmadı sonuçlarımı da yarın doktoruma göstercem aile hekımım biraz yüksek dedi kaldı kı öyle çok tatlı yiyen biri de degılımdır

bu sabah uyandığımda parmağım uyuşuk olduğu için yüzüklerimle vedalaştım artık. Şu an bile sabunla ıktıra kaktıra çıkardım. bir daha ne zaman buluşuruz kimbilir
Çok normal artık bende dıyorum bu zamana kadar hiç hissetmedım hamılelıgı ama bundan sonra bebek hızlı büyüyor gece yatarken bır sey yedıgım zaman bogazım da yanma oluyor sanki ağzımdan çıkacak gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…