Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,6%
  • erkek

OY: 79 53,0%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    149
Çok geçmiş olsun bemde, gebeliğin ilk aylarında grip oldum beni de gripten çok grip sonrası öksürük mahvetti yaklaşık ikş ay geçmedi öksürmekten düşük olcak diye korktum sanki kaburgalarım iç içe giriyordu gebeyken hiç çekilmiyor grip Allah şifa versin inşallah 🥰
Amin canım ıhlamur bal, bal karabiber zencefil falan takılcaz mecbur 🥹

valla öksürüğüm şu an böyle atlattım mı bilmem dkgk

Orange ciğerlerini çıkardı😄😄kıyamam ya baya baya öksürüyosun🥺doğal yöntemler ama turşu suyu içmek, tavuk suyuna çorba yapıp limon ve biber atıp yemek böyle durumlarda bana iyi geliyor annem hep öyle yapar bize belki iyi gelir. Bide bal karabiber öksürüğe iyi geliyor diye biliyorum

Orange ciğerlerini çıkardı😄😄kıyamam ya baya baya öksürüyosun🥺doğal yöntemler ama turşu suyu içmek, tavuk suyuna çorba yapıp limon ve biber atıp yemek böyle durumlarda bana iyi geliyor annem hep öyle yapar bize belki iyi gelir. Bide bal karabiber öksürüğe iyi geliyor diye biliyorum
Bal karabiber zencefil kına gecem öncesi benim kaba tabirle travestiden hallice sesimi toparlamıştı ya, zencefil alıp yapayım onu. Tavuk da alayım kendim yapayım anacumun tavuk suyusu gibi olmuyor dışarıdakiler 🥹

Bal karabiber zencefil kına gecem öncesi benim kaba tabirle travestiden hallice sesimi toparlamıştı ya, zencefil alıp yapayım onu. Tavuk da alayım kendim yapayım anacumun tavuk suyusu gibi olmuyor dışarıdakiler 🥹
Evet kesinlikle tavuk suyu öneririm biz ilaç içmeyiz annem tavuk suyu ile iyileştirir bizi bende gebeyken hemen tavuk çorbası içtim iyi oldum bal, zencefil limon hepsinden daha erkili iki kere, felan içiyorum iyi geliyor

Evet analarınki gibi olmuyor🥲yapabilecek enerjin varsa yap keşke sana çorba yapıp gönderebilsem evimizde uzak🥲🥲

ay bende kaybettim ya . ilk parmağım şiştiğinde çantama atmıştım birdaha bulamadım :KK43:
Ethem dede Ethem dede gömleği keten dedeeee alyansı kaybolan hamiş otuzaazkala otuzaazkala yüzüğünü bulursa sana 10 göbek atam dede 😅😅😅 bende çıkaralı 1,5 ay oldu arada hala orada mı diye yokluyorum 😬😬

Augmentin yazdı doktor yine, daha önce yazıldığında doktoruma sormuştum kullanalım demişti şimdi tekrar sormama gerek yoktur herhalde

Ethem dede Ethem dede gömleği keten dedeeee alyansı kaybolan hamiş otuzaazkala otuzaazkala yüzüğünü bulursa sana 10 göbek atam dede 😅😅😅 bende çıkaralı 1,5 ay oldu arada hala orada mı diye yokluyorum 😬😬
ethem dede için geç kaldık sanırım :KK70: kaybedeli 2 ayı geçti . ama onu bile bulursa 20 göbek bile atarım :KK70:

X