Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Amin canım ıhlamur bal, bal karabiber zencefil falan takılcaz mecbur

valla öksürüğüm şu an böyle atlattım mı bilmem dkgk

Orange ciğerlerini çıkardıkıyamam ya baya baya öksürüyosundoğal yöntemler ama turşu suyu içmek, tavuk suyuna çorba yapıp limon ve biber atıp yemek böyle durumlarda bana iyi geliyor annem hep öyle yapar bize belki iyi gelir. Bide bal karabiber öksürüğe iyi geliyor diye biliyorum

Bal karabiber zencefil kına gecem öncesi benim kaba tabirle travestiden hallice sesimi toparlamıştı ya, zencefil alıp yapayım onu. Tavuk da alayım kendim yapayım anacumun tavuk suyusu gibi olmuyor dışarıdakiler

Bal karabiber zencefil kına gecem öncesi benim kaba tabirle travestiden hallice sesimi toparlamıştı ya, zencefil alıp yapayım onu. Tavuk da alayım kendim yapayım anacumun tavuk suyusu gibi olmuyor dışarıdakiler
Evet kesinlikle tavuk suyu öneririm biz ilaç içmeyiz annem tavuk suyu ile iyileştirir bizi bende gebeyken hemen tavuk çorbası içtim iyi oldum bal, zencefil limon hepsinden daha erkili iki kere, felan içiyorum iyi geliyor

Evet analarınki gibi olmuyoryapabilecek enerjin varsa yap keşke sana çorba yapıp gönderebilsem evimizde uzak

Alyansım oluyor hala inşallah takabilirm hep 10 sene sevgilikten sonra evlendikbu yüzüğe kavuşmak için uzun yollardan geçtik
Aaa yaa ne güzell Biz de 10 sene sevgili olduktan sonra evlendik çiçeğim ama ben yüzüğümü takamıyorum artık maalesef parmak uçlarım uyuşuyor

ay bende kaybettim ya . ilk parmağım şiştiğinde çantama atmıştım birdaha bulamadım
Ethem dede Ethem dede gömleği keten dedeeee alyansı kaybolan hamiş otuzaazkala yüzüğünü bulursa sana 10 göbek atam dede bende çıkaralı 1,5 ay oldu arada hala orada mı diye yokluyorum

Augmentin yazdı doktor yine, daha önce yazıldığında doktoruma sormuştum kullanalım demişti şimdi tekrar sormama gerek yoktur herhalde

Ethem dede Ethem dede gömleği keten dedeeee alyansı kaybolan hamiş otuzaazkala yüzüğünü bulursa sana 10 göbek atam dede bende çıkaralı 1,5 ay oldu arada hala orada mı diye yokluyorum
ethem dede için geç kaldık sanırım kaybedeli 2 ayı geçti . ama onu bile bulursa 20 göbek bile atarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…