Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 61 42,1%
  • erkek

OY: 77 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    145
Mag seviyesi yükseldikçe daha da iyi hissedersin inşallah 🙏 Ben de başlasam iyi olacak ama bir türlü başlayamadım. Benim de ağrılarıma faydası olacağına inanıyorum ama. Nem oranının yüksek olmasına şaşırdım orada ☺️ Daha kuraktır soğuktur gibi geliyor kuzey bana her zaman 😊
yok kuzum ada ülkesi oldugundan cok nemli ve yagmurlu yemyeşil bir yer ama tabi yazın yağmur cok yok arada atıstırıyor işte. tr ye göre kesinlikle daha soguk siz orda sımdı 25 derecelerdeyken biz burda 15-16 -17 yazında maksimum 22-23 oluyor tr de 35lere varieken dereceler ama yine tisort sort falan giyiyorsun sadece denize girmem burda soğuk bence.
aslinda havasi hamilelikte cok iyi tertemiz ferah dikey binalar olmadigidan ruzgari vs daha iyi hissediyorsun Istanbulda ornegin ben havayi hissedemiyorum yuksek binalardan, surekli betonlasmadan sıcaklık betona carpıp sana geliyor, orda hiç nefes alamazdım sanırım

Bu konuda alıngan davranmaya gerek yok aslında. Arkadaş kötü bir şey dememiş biraz kasvetli geldi demiş, bu bir hakaret değil. Kimse sizi okumaya zorlamıyor diye de bir şey yok. Sonuçta bir topiğe dahil olmuşuz ve tabi ki mümkün mertebe oradaki tüm yazışmaları okumaya çalışıyoruz. Yani okunmaması, kayıtsız kalınması anormal olur bence, okunması değil.
Çoğunlukla tatsız konular konuşuluyorsa şayet (kendim okumadım, bilemiyorum) bu başta sizlere iyi gelmez bana kalırsa. Elbette zorlukları da konuşacağız ama bence geçmişteki kötü hikayeleri ya da gelecekteki olumsuzlukları, kötü ihtimalleri konuşmaktan siz de uzak dursanız daha iyi hissedersiniz. En azından bunu sürekli yapmamak gereklidir diye düşünüyorum.
Her Ocak annesi aynı zamanda Aralık annesi adayı. Bizler de Kasıma adayız. O yüzden kim gelmek, dahil olmak isterse seve seve kabul ederiz. Bu grup sarmadı deyip gitmek isteyen olursa da kendi tercihidir.
Sağlıklı gebelikler ve doğumlar her birimize 🌸
Merhaba , hakaret edildiğini düşünmüyorum ve böyle bir şey ifade etmedim sadece bu tarz konuşmaların grubumuzdaki arkadaşlarımı rahatsız ettiğini ifade ettim. Ben konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum ama aslında sonuç olarak ikimizde aynı şeyi savunuyoruz. Bir grup kişiyi sarmıyorsa istediği zaman gidebilir kafası nereye uyuyorsa gönlü nereyi istiyorsa oraya gidebilir.
Sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi , hepimizin tek gayesi bu 🙏🏻🐣
Herkese iyi haftalar 🌸

Valla gecenlerde bi deneyelim dedik de esim zaten korkuyor o ayri , ama benim uzuv izin vermedi olmus neredeyse 8 ay piiiii dedim suan bi yapmayalim kapi kilitli galiba bana bir cilingir lazm😂😂😂
evet bizede doktor bi ara her şey yolunda diyince yeltendik ama kapılar kapalı . arrtık lohuslıktan sonraya kaldı :KK70:

Hanımlar günaydın, herkes rahat bi nefes alabilir doktora gidiyorum birazdan dkgkf

Akıntım arttı bu ara, sizde normal mi? Rengi sarı vs değil o yüzden enfeksiyon gibi hissetmiyorum ama bilemedim de. Artar mıydı bu haftalarda 25'im

Herkese merhabalar normalde ocak annesiyim ve en başından beri bu grubu takip ediyorum ama o gruptan çok sıkıldım nxkxkd benide buraya alır mısınız 23 haftalığım bende ocak anaları biraz şeyler kasvetli 🤐
Benim de aralık bası gözükmesine ragmen dogumum başlarda biraz sıkıntılı gectiği için az daha ilerdeler diye kasım annelerine bakıyordum hep ama sonradan ben de özüme döndüm diyeyim😀 bu grup bi harika dostum 😂 hoşgeldin

bir de suwen indiriminden şu ikisini almıştım hastane için ama evde de giyceğim bişi olsun istedim. pijama takımı kötü oldu sanki ya, gecelik de babanemin geceliği gibi ama kumaşı falan güzel. kararsız kaldım 🤔Eki Görüntüle 3476089 Eki Görüntüle 3476090
Ben su pijama ve sabahlıgı aldım aynı marka hastane sonrası evde de giyerim şık geldi bana begendim kumaşı da cok yumuş cok güzel. Aslında geceliğe gerek görmüyordum 2 pijama yeter de görünce begendim dayanamadım 😄

Eklentiler

• IMG_1171.png
    IMG_1171.png
    226,8 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_1172.png
    IMG_1172.png
    137,5 KB · Görüntüleme: 56
Günaydın herkese, bugün 50 gr şekerli su içtim daha gidip kan vereceğim, ama benim gibi hem yaptırmak isteyip hem o içeceği içmek istemeyenler için diyebilirim ki abartıldığı kadar asla şekerli değil dün akşam bi gofret yedim o bile bu içecekten 5kat daha şekerliydi yaptırmak isteyen yaptırabilir onun on beş katı şeker her türlü vucüda giriyor zaten içince onu anladım, aç olmama rağmen bulantı vs de yapmadı bende çok şükür, tabi galiba en geç ben yaptırıyorum bu yüklemeyi herkes çoktan yaptı sanırım

Bi tanıdığım bebesine şu oyuncağı almış, hareketli bi çocuk normalde ama bunun başından hiç kalkmıyor. Bana aylaaar öncesinden göstermişti o zaman 2 küsürdü şimdiki fiyata bakın bi de :KK43: daha doğmamış çocuğa 1+ yaş oyuncağı alsam ayıp mı olur djfj
Ben bunlardan 4 sene once kızıma 300 tl gibi bir rakama almıştım o zaman 8 aylık falandı dogduktan sonra 8 ay yani 😀 ama süper bir oyuncak ince motor becerileri iyi olduğu için 2 yasa gelmeden oynamaya başlamıştı 1, 1-5 sene once parca az geldiği için bir tur da amazondan aldım onlar da 1500 falandı gün gectikce fiyatlanıyor ama cok kullanışlı bir oyuncak bütcen varsa alıp kenara atabilirsin tabi

Günaydın herkese, bugün 50 gr şekerli su içtim daha gidip kan vereceğim, ama benim gibi hem yaptırmak isteyip hem o içeceği içmek istemeyenler için diyebilirim ki abartıldığı kadar asla şekerli değil dün akşam bi gofret yedim o bile bu içecekten 5kat daha şekerliydi yaptırmak isteyen yaptırabilir onun on beş katı şeker her türlü vucüda giriyor zaten içince onu anladım, aç olmama rağmen bulantı vs de yapmadı bende çok şükür, tabi galiba en geç ben yaptırıyorum bu yüklemeyi herkes çoktan yaptı sanırım
Ben cuma yaptırıcam canım ama korkum yok dediğin gibi zaten çok daha fazlasını tüketiyoruz eğer özel bi hassasiyeti olan yoksa. Ben tüketiyorum en azından 🥹

Ben cuma yaptırıcam canım ama korkum yok dediğin gibi zaten çok daha fazlasını tüketiyoruz eğer özel bi hassasiyeti olan yoksa. Ben tüketiyorum en azından 🥹
Ben şeker pek sevmiyorum nadir tüketiyordum abartıldığı kadar beklediğim gibi şekerli çıkmadı gayet orta halliydi hatta tadı ilk güzel geldi yavaş içtim ama baktım ağızda bi uyuşukluk mayhoşluk yapıyor bulantı yapabilir yinede direkt içmeni öneririm beklemeden

Ben şeker pek sevmiyorum nadir tüketiyordum abartıldığı kadar beklediğim gibi şekerli çıkmadı gayet orta halliydi hatta tadı ilk güzel geldi yavaş içtim ama baktım ağızda bi uyuşukluk mayhoşluk yapıyor bulantı yapabilir yinede direkt içmeni öneririm beklemeden
İnşallah limonludur benim doktorunki elmalı hiç sevmem 😅

X