Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 61 42,1%
  • erkek

OY: 77 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    145
Anam bizim zamanımızda sokakta oynama vardı ya, biz ağaçtan yaprak toplar sarma falan yapar sofra kurardık, eski nesil yemekteyiz skfkf şimdi öyle şansları çok yok, bazılarının vardır belki de büyük şehirlerde zor biraz hele duyduğumuz gördüğümüz şeylerden sonra :KK43: ev içinde olabildiğince iyi vakit geçirsinler dışarıda da ne yapabilirlerse artık
Evet doğru bu zaman da sokağa da çıkmaya korkuyor insan

Yani çocuk gelecek bi dünyaya yüzümüz de değişecek bedende. Benim de yüzümde güneşe çıkmayıp sürekli güneş kremi kullanmama rağmen kahverengi hamilelik lekeleri oldu . Olsun Geçer bunlarda senin yüzünde sarardıysa doğumdan somra geçer. Ama işte bunları bilmeye rağmen başkasından duyunca modu düşüyor insanın
Evet yani gelip geçer bebek iyi olsun da yapacak birşey yok

selamlaar:) ben d sonunda bebeğin ikinci eşyasını aldım o da bebek çantası 😅 oysho dan aldım hoşuma gitti. büyük şeylerden kamera ve göğüs pompası kaldı sadece ve tüm kıyafetler 😅

Kızlar hiç bu dönemde diş tedavisi yaptırdınız mı? Azı dişimin kenarı kırılmış içindeki dolgu duruyor sivri şekilde kırılmış ve dilime batıp acıtıyor bir şey yerken. Dolgu mu yapılır düzelir mi dolguyla onuda bilmiyorum🥲
Gebelikte 2. Trimesterı diş tedavisi için en güvenli zaman kabul ediliyoruz. Hiç korkma lütfen diş hekimine git. Anestezi de yapılabilir kurşun önlük ile periapikal film dediğimiz küçük filmler de alınabilir. En kötü ihtimalle diş hekimin oraya geçici bir dolgu koyar seni daha fazla rahatsız etmez.

🤦‍♀️nekadar yaratici fikirleri var insanlarin. Ben evliligimin ikinci yilindayken niye cocuk yapmiyosunuz sorusuna muhatap olup dusunmuyoruz diyince olmuyoda oyle diyosun denmisti
Ayyy biri bana oyle dicek offff ana avrat giderim valla , benim derdim neden milleti geriyor yahu . Cocuk yaparken sana mi sorucam 😡

Ben kocam adına üzgünüm hatta artık kendi adıma da 😂 en son çocuğu yaptık işte . Sonra hep yasaktı 😂 üzülüyorum bazen ama yapacak bir şey yok eşim anlayışlı elbette ama çok özledimm kocamı 😂😂😂😂
Valla gecenlerde bi deneyelim dedik de esim zaten korkuyor o ayri , ama benim uzuv izin vermedi olmus neredeyse 8 ay piiiii dedim suan bi yapmayalim kapi kilitli galiba bana bir cilingir lazm😂😂😂

Özellikle ben kendime henüz bir sey almadım hala kendi donlarımı giyiyorum😂😂oluyor ama sanırım iki üç haftaya olmaz çünkü bu hafta göbeğim büyüdü baya 😅
Şu benim aldıklarım aşırı rahat ya. Baya göbek deliğinin üstüne çıkıyor sekssavar bi don ama olsun mdfmfm benimkiler hep yüksek belmiş hiç olmadı bana, ağladığımı hatırlıyorum donlarım bile olmuyo diye 😂

Ben kocam adına üzgünüm hatta artık kendi adıma da 😂 en son çocuğu yaptık işte . Sonra hep yasaktı 😂 üzülüyorum bazen ama yapacak bir şey yok eşim anlayışlı elbette ama çok özledimm kocamı 😂😂😂😂
Sen yine iyi en son biz bebegı bıle yapmadık tüp bebek marttan önce ne zaman hatırlamıyorum bile 😂😂

Şu benim aldıklarım aşırı rahat ya. Baya göbek deliğinin üstüne çıkıyor sekssavar bi don ama olsun mdfmfm benimkiler hep yüksek belmiş hiç olmadı bana, ağladığımı hatırlıyorum donlarım bile olmuyo diye 😂
Aslında bende aldım lcwden ama gıymedım henüz biraz büyük gıbı denedım böyle gobegı kapsıyor ya babaanne donu gibi😅😅ama giyerim birde bralet aldım emzırme için güzel beğendim bakın istersenız içi süngerli göğüs ucu falan belli etmez

Kızlar 2 gündür affedersiniz bağırsaklarım bozuldu ve şiddetli karın ağrım var valla fenayım 26 haftalık oldum şuan🙏🏻
Bende de oldu geçenlerde, ama halen devam eden ara ara gelen çok şiddetli gaz sancısı yaşıyorum doğum sancısı gibi birşey çok kötü yani yaklaşık on dakika felan sürüyor ilk yaşadığımda korktum çünkü belli etmemişti kendini şiddetli sancıydı sadece, sonra gaz sancısı olduğunu anlıyorum karın ağrım da bazen yükleniyor arada, demek herkes aynı😃 ama ağrı çok şiddetli olduğu için normal doğumdan gözüm korktu baya

Bende de oldu geçenlerde, ama halen devam eden ara ara gelen çok şiddetli gaz sancısı yaşıyorum doğum sancısı gibi birşey çok kötü yani yaklaşık on dakika felan sürüyor ilk yaşadığımda korktum çünkü belli etmemişti kendini şiddetli sancıydı sadece, sonra gaz sancısı olduğunu anlıyorum karın ağrım da bazen yükleniyor arada, demek herkes aynı😃 ama ağrı çok şiddetli olduğu için normal doğumdan gözüm korktu baya
Bende valla açılma oldu sandım.

🤦‍♀️nekadar yaratici fikirleri var insanlarin. Ben evliligimin ikinci yilindayken niye cocuk yapmiyosunuz sorusuna muhatap olup dusunmuyoruz diyince olmuyoda oyle diyosun denmisti
Ayyyyyyyy ben bunu diyene aşırı uyuz oldum. Yani olmuyorsa ne yapıcak kına mı yakıcak ayy sinirim bozuldu ya bunu nasıl der bi insan

Aslında bende aldım lcwden ama gıymedım henüz biraz büyük gıbı denedım böyle gobegı kapsıyor ya babaanne donu gibi😅😅ama giyerim birde bralet aldım emzırme için güzel beğendim bakın istersenız içi süngerli göğüs ucu falan belli etmez
Ben hiç emzirme sütyeni almadım ya büyür mü daha diye. Gerçi büyümedi o ilk baştaki büyümeden sonra ama

X