Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
günaydınlar hanımlar :) okuduğunuz kitaplardan önerdiğiniz var mı acaba :) ben daha hiç kitap almadım bi alıp okumaya başlamak istiyorum

Arkadaşlar yataşın juno bebek yatağını alan var mı? Çökme filan oluyor diyenler çok olmuş, çoğu kişi elim ayağım gibi demiş. Aynı zamanda ana kucağıda almak lazım mı bilemedim nasıl almam gerek, gereksiz olmadan birde park yatak ne marka tercih etmek lazım. En çok onlarda kararsızım

aslında şuan böyle eğitici bir kitap yerine anneliğe hazırlık gibi bir kitap istiyorum . 20. aya kadar atakları anlatan bir kitap buldum . doktor ısrarla önermiş harika haftalar diye . onu almayı düşünüyorum

günaydınlar hanımlar :) okuduğunuz kitaplardan önerdiğiniz var mı acaba :) ben daha hiç kitap almadım bi alıp okumaya başlamak istiyorum
Günaydın benim aldıklarım var tavsiyelerim şunlar;
*Hamilelik Doğum ve Bebek Bakım Kitabı
Yazar: Ayşe Öner. (Okudum)
*doğal doğum - dr. Gülnihal bülbül (okudum)
*mahallenin en mutlu bebeği- dr harvey karp
*bilinçli bebek- aletha j solter
Bunlar aldıklarım 2sini okudum çok beğendim. Doğal doğum özellikle çok güzel hikayeler var içerisinde.

teşekkür ederim araştırıyorum hemen

Saniye Bencik diye bi doç.dr'un Korkma İyi Bir Annesin diye bi kitabı var onu okudum daha da bu kadının kitaplarından devam edicem. Bi de Doğan Cüceloğlu alıcam önümüzdeki ay.

Babyjem tummy ilk yatağım olanı aldım juno'nun aynısı gibi görünüyor.
Ana kucağı da aldım çok sanki birbirlerinin yerini dolduran şeyler değiller ama emin değilim Mamma aldım.
Park yatak da Elele Madre geldi bana. Güzel duruyor açtım kurdum

Prilam’ı ben bıraksam da o beni bırakmıyor be anam, Onzyd verdi doktor daha etkiliymiş kemoterapi gören hastalara veriliyormuş ama bana mısın demedi maalesef. Benim sadık yarim Prilamdır sjfkdkd
Az kaldı az seninki de 6 ayda kesilecek Bulantın hep oluyor da kusmalar kalmıyor en azından o da bir güven

Belim çok kötü kızlar ya daha doğrusu kalçam mı desem Doktorun verdiği jel müthiş tesirli. Onu sürünce ağrı kesiliyor uyuyorum ama sabah 6 gibi etkisi geçiyor galiba acıyla uyanıyorum geri. Tekrardan sürüyorum yatmaya çalışıyorum falan. Ama bu böyle nereye kadar Bebeğe de etkisi ne bilmiyorum güvenli dese de doktor Valla tatil diye tutturduk da bir gram keyif alamıyoruz yani benim bu hallerden Dönüşte ortopediye gidicem bi

geçmiş olsun canım . ters hareket yapmamaya özen göster. hamilelikte mi oldu yoksa öncesi varmıydı rahatsızlığın. bende de bel fıtığı vardı hamilelikte korktum ama henüz korktuğum gibi olmadı şükür. hangi jeli verdi acaba sana bende bi araştırayım iyi geldiyse arada bende kullanırım

Ya bu ağrı hayatımda birkaç kez olmuştu ama genelde çok uzun sürmedi birkaç günde geçiyordu. Ağrı kesici içiyordum günlerce bile sürse geçiriyordum. Ama şimdi ilaç içmekten de çekiniyorum. Jeli bile tereddütle sürüyorum. Çünkü çok hızlı kesiyor ağrıyı. O kadar etkili olması çok güzel ama bebek için inşallah zararı yoktur Thermosulidin jelin adı, roll-on başlıklı ve o kıvamda bir ilaç. %1 nimesulid diyor. Zaten bence Nimes kendisi müthiş bir ilaçtı. Bilenler bilir özellikle bu tür ağrılarda morfin gibi kesiyordu ama onun gebelik kategorisi X galiba. Jelini önerdi işte doktor. Dönüşte geçmemiş olursa ki inşallah geçer uzman doktora gidicem ardından da pilates başlayacağım inşallah ya doğuma kadar. Birkaç günde yordu yani. Aylarca bununla birlikte gebelik geçirenlere Allah yardım etsin İnsan bir an önce süre dolsun da doğsun çıksın istiyor bedeninden

ah canım gerçekten öyle bel ağrısı berbat bir şey bakma ben iyiyim ama asla iş yapmıyorum . en ufak bir evi toparlıyım başlıyor hemen . dediğin roll-onu bende aylarca kullandım . gerçekten süper birşey . internetten baktığımda hamilelere önerilmemektedir diye okuyunca bıraktım kullanmayı ama doktor verdiyse vardır bir bildiği

Benim doktorum yapmıyormuş kuzum. Daha önce başka arkadaşıma yapmadı. Biz de konuşmadık daha doktorumla şeker yüklemesini. Yapmazsa yaptırmak istemiyorum zaten. Sormıcam, kurcalamayacağım. Yapalım derse yaptırırım.

Prilam içiyorum kuzum bırakamadım malesef. Eylül'de nutella işini azaltmaya çalışacağım becerebilirsem

Yaaa geçmiş olsun kuzum. Bel ağrısı başlayacak diyordu bu ay uygulamada. Seninki şiddetli baya sanırım Allah şifa versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…