Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Ben de yaa reformerla rahatlıyordum. Her yerim direk tutuldu sanki aşırı mutsuzum. Instagramda bir tane gebelik sporu yapan birisinin sporuna başlayacağım. Bir de dışarı çıkmak istemediğimde leslie yürüyüşlerini evde yapayım diyorum. Ama genelde hep yatıyorum 🤣
Reformer bana da çok iyi gelmişti ya evden çıkmak bile iyiydi yani sporun dışında 🥲

Aranızda cinsiyet tahmini yapabilen var mıdır 😍🙏 ben de o kervana katılayım

Eklentiler

• IMG_20240503_105145.jpg
    IMG_20240503_105145.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 38
Şişkinlikten öldm bende ya hala adet belirtilerim var doktor yürüyüş dedi havalar da iyi gitmiyor Bi de aile hekimi hepatit b aşısı ol da pazartesi doktoruma soracağım

Ya Bi de bu uykulu hal nedir sürekli ayyyy hamile kaldığımdan beri evi de temizleyemedim doğru düzgün şu belirtiler gitse yavaştan☺️

Şişkinlikten öldm bende ya hala adet belirtilerim var doktor yürüyüş dedi havalar da iyi gitmiyor Bi de aile hekimi hepatit b aşısı ol da pazartesi doktoruma soracağım
Bana kendi doktorum şöyle dedi hapatit aşın yok olman lazım ama ben doğumdan sonra öneriyorum . düşük olursa falan aşıya bağlıyorlar riske atmıyorum dedi. doğumdan sonra olacağım aşıyı.

Şuan yumurta kaynattım sözde kahvaltı için ama yok içim almıyor nasıl yicem diye düşünüyorum böyle bi tiksinti geliyo içime 😂

Bana kendi doktorum şöyle dedi hapatit aşın yok olman lazım ama ben doğumdan sonra öneriyorum . düşük olursa falan aşıya bağlıyorlar riske atmıyorum dedi. doğumdan sonra olacağım aşıyı.
Tetanoz aşısına bi şey dedi mi? Bende hiç yokmuş aşı görünen, bi tarih verdi sağlık ocağı not aldım da içeride kaldı şimdi

X