Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Geç çıkardığı için eve alıştı yazmışlar yorumlarda da bilemicim, üşütür hasta olur diye bi süre hiç çıkarmadım demiş kadın.

Bizim de binanın arkası güzel ağaçlık bi yol. En kötü orada git gel yaparız diye düşünüyorum eğer çok kar kış kıyamet olursa (ki 3 senedir ne hikmetse bizim bu semte kar yağmıyor adam akıllı, sanmam olacağını) ama 40'ının çıkmasını beklemek lazım mıymış

6-7 aylıktan sonra küvet kullanılmıyormuş o yüzden gereksiz bence deniz kenarında ayrı şeyler var bunu bilemedim ama çok yönlü kullanım düşünüyorsan olabilir canım

Yani 40 muhabbeti genelde hem dinsel yönden deniyor hemde bizim adetlerimizden kaynaklı olduğunu düşünüyorum mesela akşam ezanından sonra derler çıkmayın özellikle birinci derece hariç akrabalarla görüşmeyin çocuğun anne karnındaki maneviyat ruhu ancak 40 günde gidermiş gözleri bizim gibi görmeye 40 günden sonra başlarmış falan öyle şeylere denk geldim ama diyorum hastane işi olacak mecbur gidicez yani 40 ı beklenmez belki yarı kırkı beklenebilir dışarı çıkmak için

Doktorlar 40 gün beklemeyin, iyi hissedince çıkarın diyorlar bebek. O da ortalama 7-10 günü buluyormuş. İstanbul’a zaten doğru dürüst kış bile gelmiyor artık ya, kar kış kıyamet olmadıkça çıkarılır bence

Emzirme sütyeni alan var mı? Ne alacağız kızlar? Ayrıca bu lohusa takımları modelleri gerçek mi ya, gelinliğim daha sadeydi yemin ederim
Emzirme sütyeni Penti önermişlerdi, şuan 3 al 2 öde var. Atletde de suwen de var aynı kampanya. Lohusa takımı olarak ben artış diye bir marka var ordan alıcam sanırım, en sade modeller orda. Diğer türlü hepsi dantelli gecelik gibi

Emzirme sütyeni alan var mı? Ne alacağız kızlar? Ayrıca bu lohusa takımları modelleri gerçek mi ya, gelinliğim daha sadeydi yemin ederim
Ben lohusa takımı bulamadım ya, hastanede çok üşür müyüz acaba bi de ameliyat olunca sezaryen hani çıkınca tir tir titrerim gibi geldi gönlüm kazak giymekten yana fkfk

Az önce Dagi’den aldım iki tane, aşırı çirkinler ama hepsi aynı çirkinlikte galiba ajfksks atlet hiç giymiyorum ben normalde çok sıkıyor beni o yüzden hiç düşünmedim belki doğumdan sonra alırım. Artış’ı ben de çok sevdim gerçekten.

Ben lohusa takımı bulamadım ya, hastanede çok üşür müyüz acaba bi de ameliyat olunca sezaryen hani çıkınca tir tir titrerim gibi geldi gönlüm kazak giymekten yana fkfk
Djdksjdksjdksksk sezaryenden sonra hep üşüyor analar ya ben öyle gördüm. Bence heyecandan da oluyor, ben transfere girerken o kadar titremiştim ki normalde hiç üşüyen bir tip de değilim halbuki. Ama hastane odaları aşırı sıcak oluyor ya, ben ince bir takım alırım diye düşünüyorum

Kızlar uygun fiyatlı hamile pijamaları buldum dün, modeller çok iyi değil ama bir tane düzgün bir şey alıp 2-3 tane idare etmelik alırım diye düşünüyorum siz de bir bakın isterseniz

Dagiyi yazmadım diye üzülmüştüm jdjjdj evet çok çirkinler ya, atlet ve sütyen aynı anda nasıl giyilir bilmiyorum çünkü ben de giymiyorum ama lazım olabilir belki dedim

Kızlar, hastaneden çıkarırken vs biz bu bebeleri neye saracağız yav? Astronot tulum mu dış kundak mı? Düzgün bir şey alayım diyorum ama bulamadığım istediğim gibi bir türlü
Ya dis kundak ya battaniye bence en kolay zaten arabaya kadar sonrasinda eve gelicek kucumenler , ay bugun cok duygusalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…