Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ekmek hiç yemesen mi acaba bol yumurta yeşillik ve kuruyemiş de tok tutar. Un ve yürevleri tam bugday bile olsa ani yükseliş ve inişlere sebep olabiliyor sekerde.

Eklentiler

• 17245066888425791723490490535224.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 45
  • 17245067157402500215875100060818.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 43
Doktorumda erkek diyor ama.ilk zamanlar kız dediği için hala içimde acaba var haftaya detaylı ultrasana giricem ozaman netleşecek ama içim kıpır kıpır
İlk zamanlar 2 cinsiyette de bi çıkıntı oluyor demişti doktor bana. O yüzden karışıklık olabiliyormuş, bence erkek diyen görmüştür artık

pgt bize de onerilmişti eşimin 2. kromozomu inverted diye ama normal yolla gebe kaldık biz ikisinde de hemen 9. haftada panaroma testi yaptirdik 11. haftada sonuclarim gelmisti. eger riskli ciksa erkenden aldiracaktik o yuzden en erken ne zamansa o zaman yaptirdik testi. o testen sonra icimiz rahatladi detayliya kadar da sabrettik o da temiz cikinca ilkini dogurdum simdi 2. de temiz.
pgt zorlu biraz da pahalı bir süreç. eğer genetik sonuclarınız temiz gelirse bir sonraki gebeliğinde hemen panaroma testi yaptırırsın kimseye hamileliği haber vermeden. Sonucuna göre ilerlersin

kızlar hamilelikte parol kullanabiliyor muyuz? hafif ateşim var gibi yaz günü nezlemiyim hafif grip mi anlamıyorum her yerim ağrıyor

ben de alacağım şimdi. bir ihtimal oglumdan su cicegi kapmis olabilirim o da dokuntuden iki gun once hafif ates yapiyordu. neyseki antiviral ilac kullandim bir hafta semptomlar hafif olur diye dusunuyorum yoksa bu yaz gunu neyin soguk alginligi bu anlamadim

Panaroma testi nasıl birşey?
Yani mesela fetal dna testi için bile yeterli olmadıgı söyleniyor. Micro array ve wes testi şuan icin en gecerli test diye bakılıyor. Onlarda 16haftadan önce amniyosıvısı alınmadan bakılmıyor. Bu testlerinde cıkması max 6 haftayı buluyor.

Zaten bi daha ki gebeliğimde kimseye haber vermeyi düşünmüyorum herkes o kadar cok üzüldü ki. Herkes benden daha üzgün resmen.

Panaroma fetal dna oluyor aslinda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…