Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
böyle emzirme memzirme konuşuyoruz da bana çok uzakmış gibi hep hamile kalacakmışız gibi geliyor yaa kjfkdj dün eşime diyorum hamile olmamayı unuttum valla. diyo sanki 10 senedir hamilesin valla bu sıcaklarda 1 senedir hamileymişim gibi geliyor bana.
Bana da öyle, tüm hamileliğim evde geçti ya ahfkdjdkx

ben de kocama çok düşkünleştim geçen 1 gün İstanbul'a gitti diye ne yemek yiyebildim ne uyudum doğru düzgün. sanırım kaygılarımız yüzünden sürekli yanımızda olsun istiyoruz şu dönemde.
Herkes aynı galiba bende bunalıma mı girdim ne oldum bilmiyorum bu aralar sıkıntı basıyor bana en kötüsü eşim de yok asker de son günleri kaldı geçmiyor o son günler bide kv de kalıyorum annegüle de gitmedim iyice moralim bozuldu yani

Ben aşırı duygusalım yine ya. Normalde de hani duygusal bi insandım ama şeyi çıktı artık. Sabah eşim işe gitti diye ağladım. Dün işten geç geldi diye ağladım. Koca bağımlısı oldum dnfkfm
Bende geçen gün annem babam ben eşim dönerciye gittik gözlerim doldu içimden diyorum salak mısın sebepsiz başladım ağlamaya hahahah 🤣🤣🤣

bence emzirmek anneliğin en güzel yanlarından biri. evet acı verebiliyor, gece uykunun en tatlı yerinde defalarca uyanmak zor oluyor ama emzirirken gözleri kilitleniyor sizin gözlerinize ve çok savunmasız. o kadar güzel bi an ki 🥹 tabi ben emzirmenin cılkını çıkarmıştım 26 ay emzirdim çok artık amuda kalkıp emiyordu. ayakları kafamda 😅
30 ayla rekor bende olabilir 2. Bebemde 😂

Herkes aynı galiba bende bunalıma mı girdim ne oldum bilmiyorum bu aralar sıkıntı basıyor bana en kötüsü eşim de yok asker de son günleri kaldı geçmiyor o son günler bide kv de kalıyorum annegüle de gitmedim iyice moralim bozuldu yani
Bende senle ayni kaderi paylasiyorum suan seni cok iyi anliyorum😀 ay ama senin az kalmis benim eşime gorev cikdi 1 hafta oldu gideli 6 ay yok bende kv lerdeyim cok zor cok 🥺😀

Çok iri bir bebek değil aslında, ben de kendisi gibi kabul etmezdim ilk etapta muhtemelen:) Çanakkaleden bir yakınım ctesi günü normal doğum yaptı 5-6 saat sürdü onun da oğlu 4 kilo doğdu. Ultrasonun yanılma payı da var. Kuzenimin oğluna da iri bebek dediler çocuk 3300 doğdu mesela 😂
Ay ben korkarım bir şey olursa diye ya🥺okuduklarımdan falan sanki beklerse bir şey olur korkusu oluşmuş içimde hemen sezeryana ikna edilebilirm 😄

X