Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Ben de iki gündür hiç iyi hissetmiyorum doktora ulaşamama meselesini çok taktım mesela, modum düşük. Retro neyin var herhalde

Ben de bugün eğitim araştırmada girdim. Anca 10-15 dakika anca sürmüşmüştür. Prof dr. güvendim aslında ama yarın normal devlet hastanesine gidip orda da baktıracam.
Yani tabiki özele göre hızlı hızlı bakmak zorundalar ama çok fazla hasta görüyorlar konuya daha hakimler sanki. Özellerde de risk vs bir durum olduğunda yine araştırmaya yolluyorlar genelde. Benden önceki gebeye bebeğin böbreğiyle alakalı bir durum anlattı mesela takip ettir vs dedi. Dedim demek ki görüyor yani bir sıkıntı olsa. Görmediyse yoktur Allahın izniyle. Tabi isterse saatlerce baksınlar sonuçta ultrason %70-80 geçerliliği olan bir şey. Garanti değil yani.

Bende şehir hastanesine gittim ama yapmadılar benim şeker için randevum 7 eylül daha var haber bekliyorum sizden sonuçlarda güzel çıksın inşallah
Sakarya araştırmada önce kadın doğum girişi yapıp direk sıra veriyorlar haftaya göre 21den sonra genelde 22de bakıyorlar. Niye yapmadılar ki şehir hastanesinde bilemedim. tamamdır ben haber ederim salıdan sonra, inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

bu sefer özellikle götür sözün vardı unuttum sanma dersin biz de gittiğimizde yeni doğan takımı falan aldık bilmem kaç liraya bir sürü hediye çeki falan derken kocaman poşetle döndük eve indirimleri cazip gelmişti ama öyle çok piyasa araştırması yapmayı da bilmiyorum ben belki de bana ucuz gelmiştir mağazadayken trendyoldan baktığımda ucuzdu yani

Sirenol Natural Cadı Fındığı SPF50 Güneş Kremi (Mineral Filtre) 60 mL kullanıyorum. İçeriği tertemiz , nano olmayan mineral çinko oksit var içerisinde yapısı kokusu dokusu müko

Özeldeki doktoruna gitmeden önce tahlilleri için devlet hastanesine giden oldu mu? Sıkıntı çıkarırlar mı acaba , sağlık ocağım farklı şehirde ona gidemiyorum.

Eşim dün sabah 8 bu sabah 8 arası nöbetçiydi yani çağırırlarsa gidiyor. Az önce aradılar, nöbetin bitmesine yarım saat kala tek başıma gidicem randevuya kalbim çıt
Bak benim uygulamada ne yaziyor.

Sırt ağrısı çekiyorsanız göbeğiniz büyüdüğü için sizi daha çok rahatsız edecek. Neyin sizi rahatlattığına bağlı olarak rahatlamak için buz torbası, ısı kullanabilir veya nazik bir masaj yapabilirsiniz. Bedeninizde isilik, et beni, ayaklarınızda ve tabanlarınızda kızıl bir renk ve bacaklarda leke gibi başka değişimler fark edebilirsiniz. Bu değişimlerin hepsi geçicidir. Rahminiz genişlemeye devam ediyor. Birden fazla bebek taşıyorsanız karpal tünel sendromu (parmaklarınızda ve ayaklarınızda bir uyuşukluk veya karıncalanma) belirtileri göstermeniz daha muhtemeldir. Fakat bu genellikle doğumdan sonra geçer.

Oh hepsini de yaşıyorum maşallah ndfkf normalmiş yani bacağımdaki de iyi bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…