Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Ahahhaha tamam o zaman
Yabancı gördüğümüzde özellikle negatif basıp geçenleri güzelce uyaralım hep birlikte

Aaa süpermiş. Benimki de ondan galiba ya Şeker yüklemesi 9 Eylüldeydi 26 Ağustosa çektim canım sonrasında bir diyetisyenle görüşürüm dediğin gibi düzene koyarız inşallah. Ben eşimin şu ameliyat sürecini atlatıp evdeki misafirleri bir göndereyim Allahın izniyle hepsini düzene koyucam

kız benim +1 kg +3 olmuş ya ne araaa
hala baştaki kilomdan -4 teyim ama çok da yemedim ya 3 kg alcak kadar Orangegreysky
Aşko bende de başladı, galiba artık almaya başlayacağız yemesek de benim tartım kafayı yemiş akşam 70 kilo geldim şok oldum, 10 gün önce doktorda 65 çıkmıştım imkansız yani. 1 kilo almıştım en son, şu an 2-3 olmuştur.

Ayy nasıl almadın kı masallah
Neredeyse aç geziyorum yani tavsiye etmem genel de kahvaltı türü fazla ağır yemek yemedim abur cubur kestim Bayadır yemiyorum akşam genellikle aç uyuyorum gece acıkıyorum kalkıp yemeye üşeniyorum yani çok çok kötü beslendim ondan böyle oldu geçen hafta on gün neredeyse tam aç geçdim biraz peynir biraz salatalık yedim hazımsızlık yaşayınca Bi kilo vermişim işte

Ben de bugün eğitim araştırmada girdim. Anca 10-15 dakika anca sürmüşmüştür. Prof dr. güvendim aslında ama yarın normal devlet hastanesine gidip orda da baktıracam.

kilo verdim diye üzülürken şişmeye başladık bile o günlet hiç geçmicek sanıyor insan

evet iyi olur stres ve hareketsizlik de şekeri yükseltiyormuş. biraz gevşemen lazım
her şey yoluna girer umarım

bundan sonra en fazla kaç kg alırız acaba ya
Off bir yandan tadını çıkar diyorum bir yandan sonradan vermesi çok zor diye düşünüyorum. Lohusa halimle aynaya bakıp bir ayıcık görmek beni fazla etkileyebilir sjfkdk kilo problemim yok ama ideal kilomda gebe kalamadım. 56 kiloydum evlendiğimde 65 oldum 10 kilo alsam çok iyi benim için.

ya ben 17 kg almıştım 70 olmuştum. emzirirken 56ya kadar düştüm bir sene içerisinde. hem de çılgınlar gibi baklava galan yiyordu. emzirirken acayip bir iştah geliyor gider bi şekilde hepimizin inş amin :)))

Kızlar uykunuzda bir değişiklik oldu mu? Ben 1-2 gibi yatıyorum -2 prilam içiyorum- sabah 6da zınk diye kalkıp 9-10 gibi tekrar uyuyorum muhtemelen Prilam’ın etkisinden, bazen 3 tane de içiyorum kusmalarım devam ettiği için. 5.ayda uyku değişiklikleri olurmuş size de sorayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…