Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Şöyle şeyler düşünüyorum ama ben süsleme yapmayacağım. Hediye ve çikolata olarak düşündüm. Sen ne düşünüyorsun canım?
Ay once veririm diyodum hediyelik vazgectim sorna ama bilmiyorum. Gereksiz bi harcama geliyo kendim icin yani. Sadece bir cikiletta yeter. Zaten hediyeliklerde cope gidiyor yazik . Dugunlerde dagitilanlardan belli. Ama kapi susu yaptiricam cok begendim bi yerinkini. Bir de max kapiya ayakli 3-4 balon bitti gitti

Sinir bozucu dediği birde başkasının yanında şaka bile olsa gereksiz olmuş sonuçta size ettiği yardım üzerinden şımarıklık konusunda böyle demesi. Bende olsam üzülürdüm gerçekten bende böyle kafaya takan günlerce düşünem biriyim. Kötü niyetli olmasa bile çok haklısın. Ama sanırım çok takılmadan politik davranmak gerekiyor sağ ol anne oğlunda öyle çok güzel ilgilendiniz benimle falan deyip gülüp geçmek ve belli bir mesafeyi hep korumak en sağlıklısı gibi. Erkek anneleri gerçekten cins oluyor bazen

ben saygımı ilk günden beri bozmadım ama onunki saygısızlık oldu. aradı yemeğe çağırdı ben yedim dedim soğuk yaptım gitmedim. onu da başıma kakar diye. bence insan bi hata yapınca özür dilemesini de bilmeli. sorarsa söylerim bişey mi oldu diye

Ozur dileyecek bisey yaptigini dusunmediginden dilememistir , ona gore saka cunku ama surekli konusuyosaniz ve arasiyosaniz normalde de sen suan bi kac soguk yaparsan hayirdir bisey mi oldu diye sorar bence.

Ben de kırıldığım zaman söylerim sen bunu dedin ben çok kırıldım senden bunu beklemezdim diye oda açıklama yapar sonrada özür diler sonrada eski halimize döneriz ama kv dediği çok büyük bir laf değil evet her şakanın altında gerçeklik olur ama büyütecek kadar büyük bir mesele değil ben olsam tabi o anda kesin lafı giydirmiştim de sen lafı söyleyemediğin için bence içinde büyümüş olay ama bence açık açık söyle kırıldığını

ne olduğunun farkında değil bence de ama bugün çağırıp gitmeyince anlamıştır kırıldığımı. ne olduğunu sorarsa söylerim, sormazsa kendi bilir böyle gideriz belki daha hayırlıdır böylesi. ben ne laf söylerim ne de kırıldığımı.. kendi anlasın diye beklerim karşı taraf

Bende magnet değilde kullanacakları şey olsun kafasındayım o yüzden kolonya şişesi yapmayı düşünüyorum ismini inci koyucam ya içinede inci boncuklarından atarım üstünede hoşgeldin inci yazısı maksat kişilerin dualarını almak sadece yakınlarım için magnet yaptırım onuda inci konseptli istirideyeli anneanne babaanneye amcalara vermek için

Ay çok cici olurr bize de gönderin ben saklarım

içtiğimizin suyla bebenin suyunun şöyle alakası olabilir mi
benim son kontrolümde doktorum suyumun fazla olduğunu söyledi. genelde şeker olduğunda vücut savunma mek olarak bebenin suyunu arttırır dedi. şekerimi birkaç gün ölçtüm 190lardaydı. su içtiğimizde de şekeri iyi anlamda etkiliyor ya o yüzden suyun derecesini etkiliyor olabilir

Ben de hediyelik bir şey yapmayı düşünüyorum ya da löseve vs bağış yapılıyor. Kart veriyor x bebek sizin için löseve bağış yaptı diye hediyeliklerin yanında öyle bir şey istiyorum. Arkadaşlarımız gelir aile büyüklerine veririz diye zaten 20-30 tane fazlasıyla yeter. Çok da bir bütçe tutmaz gibi geliyor.

Ay ben tüm özel günlerimizde öyle yapıyorum, babalar gününde eşimin memleketine fidan bağışında bulunmuştum oğlunla gidip altında serinleyeceğin ağaçların olsun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…