Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Benim düzenli olarak canım tatlı kahvaltı çektiği için hiç ye tatlıyı çıkar hakkıyı yapamadım ya çünkü hep öyleydim snfnf

Allah kalbinize ferahlık versin güzelim hep en kolay kapılarını açsın inşallah . Dualarımdasın hep okuyorum yazdıklarımı, Rabbim kolaylık versin

Ay bu adamı her yere yaz da kimse gitmesin yaa. Bu nasıl bi şey hiçbi şey söylemiyor hala

Ay evet ndndnd tek tek poşetlediğin ötürü zaten koku vs çok azmış ama günün sonunda çişli bez yani, bu iltimasa gerek var mı bilemedim

Bende bu hiç tutmadı ya, hamilelikle beraber tatlıdan nefret ettim. Meyve yemesem arada 5 aydır tatlı bir şey geçmemiş olur boğazımdan o derece

Benimde oluyor 17.haftadan beri şuan 22 yim.baya kafaya takmıştım bende korkuyodum sertleştiğinde Doktor çok sık olmadığı sürece normal görüyor magnezyum verdi bana kasılmalar için iyi geldi azaldı.
benimde geceleri bacak kasılmam oluyordu. günde 2 muz yemeye başladım (sabah 1 akşam 1) o zamandan beri rahatım.

Bende belirtdim zaten cogumuzum ilk gebeligi herkes bilgisini paylasiyor sizi etkiliycek olumsuz bir soru sorulmuyor her gebelikde olan serler dramatize etcek bisey yazmadim ama senin anlayisin bu sanirim

Bende hiç tutmadı bu kız ekşi ilişkisi. Zaten çok ekşiye bayılmıyodum normalde de. Ama ben tatlı bağımlısı bir insanım tatlıdan bi tık uzaklaştım. Bu durum zararlı olduğu için psikolojik de olabilir.

kızlar sabahları ve hatta bazen gün içinde de ellerim çok uyuşmaya başladı. bu sabah uyandığımda ikisini de hiç hissetmiyordum ağlayacaktım artık napcam ben diye sonra geçti. ama çok sinir bozucu olmaya başladı bu durum

Günaydın magnezyum kullanın iyi gelir bazen benım de bacağıma kramp tarzı giriyor

canım vitamın de kullabilirsin ama doğal yolla olsun dersen günde 2 muz ve 2 şişe maden suyu tavsiye ederim. 3-4 gün böyle dene geçmezse krampların takvıye için bakarsın.

Bende de oluyor bu, sanki saatlerce üstüne yatmışım gibi hissiz uyanıyorum bazen

benimde geceleri bacak kasılmam oluyordu. günde 2 muz yemeye başladım (sabah 1 akşam 1) o zamandan beri rahatım.
Bende de kramp çok oluyor bu ara hatta gece sol bacağıma girdi sonra sağ bacağıma eşimde uyandı sesime çok acıdı kalktı ayağımı tutuyor bende anlamadım ayağımı öpcek sandık kımıldattı bir şeyler yaptı sonra pt yatıp ger uyudu çok komikti

aynı aynı. alt bacak baldırıma giriyor eşimi dürtüyorum biraz ovuyor sonra yatıyor ama dediğim gibi muz ile çözdüm ben işi. ne zamandır olmuyor şükür.

canım bende ellerimi sarmadan uyuyamıyorum tavsiye ederim baya rahatlatıyor. doktorum tuzu kes dedi. normal bunlar ödemden oluyormuş. zaten parmaklarım şişti iyice doktor bana çook önceleri sağ elim için bileklik vermişti gece uyumadan onu takıyorum sol elimide fularla sarıyorum . öyle yapmasam asla uyuyamam . he birde kolumun altına yastık koyuyorum aşağıda kalırsada ağrıyor ve uyuşuyor. bileklerini düz tutmaya çalış yani uyurken büküldüğünde kan dolaşımı yavaşlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…