Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Geçti anam şükür. Sonra kaynak yemeği ayağıma döktüm ama olsun nskgkf detaylı öncesi minnak heyecanlar

Suan çok farklı duygular ıcındesın tahmın edebılıyorum çünkü bir annesin o his içini kapladı Allah güç kuvvet versin canım umarım her şey yolunda gider bu hafta gideceğin yerlerden güzel haberler duyarsın

Onlarıda sorduk. Benim kan değerlerime hep bakıldı hamileliğimde düzenli, salı günü bakılmasına rahmen perşembe günü bile perinatoloji baktı. Bugun kan sonucuma baktı dedi toksoplazma vs negatif cıkmıs ama cmv filan yaptırabiirsin yani baska bi enfeksiyon testinden bahsedyor bunun gibi bircok test varmıs. Doktorun dediğine göre benim enfeksiyon geçirmeme gerek yokmuş bebektede cıkabiliyormus. Bugun internetten arastırdık biraz sivrisinek ısırması bile bebege enfeksiyon yapıp anomali olusturabiyormus. Yani bizim kafamızda düşündüğümüz gibi değil. Çok küçük şeyler bile büyük seylere sebeb olabiliyormus cok ilginç ya

Hayirli aksamlar kizlar sizinde karninizda arada sertlik oluyirmu benim bazen karnim taş gibi oluyor ya sizinde oyle oluyor mu arada
Benimde oluyor 17.haftadan beri şuan 22 yim.baya kafaya takmıştım bende korkuyodum sertleştiğinde Doktor çok sık olmadığı sürece normal görüyor magnezyum verdi bana kasılmalar için iyi geldi azaldı.

gerçekten cok ilginç. temmuz gibi tr de sivrisinek tam gobeğimden soktu beni orası kıpkırmızı oldu yara oldu resmen ben de dusundum bu bebege gecıyormu acaba diye ama bu konuda bilgili olmadığımdan aklımdan cıkardım birsey de cıkmadı sonradan ultrasonda ve detaylıda ama gerçekten bu derece hassas olacağını bilmiyordum hamilelik sürecinin,sanki bebek hep korunaklı geliyordu içerde yoksa bin tane risk var haklısın, denize giriyoruz umumi wclere giriyoruz, ishal salgını çıkıyor. birsey oluyor hele benim oğlum kreşten bin türlü hastalık getiriyor el ayak hastalıgı su çiçeği falan yani 9 ay oyle uzun bir süreki hep dış etkilere maruz kalıyoruz. bunun olmaması için sen ne yapmalısın bunu da sorarsın ihtimal nedir fanusta yaşayamaz ki bir insan. diğer doktora da git bakalım akıl akıldan ustundür sana ne diyecek cok merak ettim

Ya tabloda olmayıp, hiçbir sohbete katılmayıp sadece kaygılandığında veya bir sorun olduğunda buraya yazanlar hiç yazmasa ne güzel olur ya. Şu oluyor normal mi vs gibi mesela, hiçbir şey yazmayıp sadece negatif durumları paylaşıp bizi de düşürüyorsunuz çünkü. Birkaç arkadaşla daha konuşmuştuk bu konuyu, elbette olumsuz şeyleri de konuşup dertleşeceğiz ama yalnızca soru sormak veya evhamlarınızı paylaşmak için burada olup bizi düşürmek neden yani. Zaten tabloda olmayan grupta neden var o da ayrı. Bilmiyorum reisimiz ne düşünür ama ajfkdjdkd outoffit

Yarın bir mucize olur ve umarım Recep hocadan iyi şeyler duyarsın canımın içi. Ben de çok duydum ismini, daha iyisi yok diyorlar, en azından en kötü senaryoda bile kafanda soru işareti kalmadan devam eder veya sonlandırırsın süreci. Anladığım kadarıyla -şu ana kadar söylenenlere göre- istesen de devam ettiremiyorsun gebeliği, doğru mu? Günlerdir seni çok merak ediyorum allah kalbine ferahlık versin inşallah, düşünemiyorum yaşadığın stresi

Aslında herşeyi kurul söyleyecek. Yaşamla bağdaşmıyor derlerse yine karar sana kalıyor. bunun anlamı şuymuş ya karnında ya da doğumdan kısa bi süre sonra kaybediyormuşsun.
O yüzden o sürecide yaşamanı önermiyorlar direk alalım diyorlar. Burda okuduğum yorumlarda dinlemeyip doğurucam diyenler olmuş ama olumsuz sonuçlanmış.
bugun kü doktor kurulunda bu kararı alacagını söyledi. Bugun kü doktorda cok acıktı hicbirinin olmadıgı kadar.
Sanırım kurulda da farklı bölümlerin hocaları var kafamda öyle canlandı. Toplu bi karar olacak dediler enine boyuna tartısılıyormus.
Tahliye kararı uygulanırsa vajinanı getişletici birşeyler yapıyorlarmıs suni sancılarla normal doğum şeklinde yaptırıyorlarmış canlı canlı offf.
Umarım recep hoca herşeyin cok farklı çözülebilir bi boyutta oldugunu söyler

ne yaptın diye okumaya girmiştim foruma. çok üzgünüm
yarın bi mucize olsa da Recep Hoca farklı bir şey söylese keşke

Son düzenleme:
Aceba sonradan gelisen durumlar oldu da doktorun oyuzden mi goremedi bu geldi aklima benimde. Ben yaklasik 3 yil once bi gebelik yasadim detayli ultrasonda hic bir problem cikmadi ama detaylidan sonra birkac hafta icinde hareketleri hissetmedim ve bebegimin kalbinin durdugunu ogrendim hic bir olumsuz durum yokken. Sonrasinda cok arastirdim fakat tam bi sebep bulamadim pihlasma varmis ama cogu doktor tek basina bu sebep degil dedi. Her sey yolundayken nasil bikac hafta icinde kaybettim hala anlamiyorum. Bi problem olsa detaylida cikardi diyorum.sadece bi grip durumu yasadim ama cok agir degildi belkide o enfeksiyon mikrop her neyse sebep oldu bilemiyorum. Oyuzden seninde aceba sonradan mi problemlerin oldu aceba

Hayirli geceler cnm ben mart grubundan geliyorum evet tabloda adimiz olmaya bilir ama aralik anneleriyiz adindanda anlasildi gibi tabiki sohbete katiliyoruz arada ama bi soru oldunda soruyoruz haliyle bir cogumuzun ilk deneyimi ayni olan arkadaslarimiz annelerimiz varmi diye sanirim sen ocak annesisin boyle dusunmen yanlis birbirimize yardimda bulunuyoruz deneyimlerimizi paylasiyoruz bu seninde basina gelebilecek bisey kimse sormasinmi soru ayrica gayetde normal sorular gelip burda olumsuz hyat hikayemizi anlatmiyoruz ya gercekden insanlarda anlayiz tahammul bitmis butur basit seylerin konu olmasina gerek yok cnm arkadasim

Kimseyi kastederek bir şey yazmadım neden üstünüze alındınız anlamadım. Sürekli doktorunuza sorar gibi negatif şeyler yazıp “bu normal mi” yazdığınızdan herhalde. Burdaki çoğu annenin ilk gebeliği, sadece siz değilsiniz yani. Olayı başka yerlere çekip dramatize etmenize de gerek yok, bundan sonra direkt göz ardı et yapacağım yazılanlar görünmüyormuş bilmiyordum böyle bir seçenek olduğunu sorarsınız bol bol sorularınızı.

Ben de hepsiburada da korbellin yorumlarına bakarken gördüm. Hiç duymamıştım ama duymasam da olurmuş pahalı gerçekten

Ben de hepsiburada da korbellin yorumlarına bakarken gördüm. Hiç duymamıştım ama duymasam da olurmuş pahalı gerçekten
Ben görmüştüm o markayı, yorumları iyiydi ama pahalı olduğu için korbell kadar tercih edilmiyor tabi korbellin memnuniyeti çok yüksek burdaki deneyimli analar da çok önerdi aldım ben de. Ama bezlerin tek tek poşetlenmesi biraz şov bence djdkdk

Günaydın bebekler oğlan çocuk tatlı ilişkisi sanırım doğru. Bu ara tatlıya düştüm ki normalde ekşi tuzlu seven bir insanım tatlı nadiren canım çeker sabah sabah çikolatalı bir tatlı ve yine tatlı bir içecek içtimçok canım çekti ödül diye düşündüm sağlıksız amamutluyum şu ançocuğum da mutludur diye umuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…