Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Hanımlar yeni doğan alışverişine dair bi konu vs var mı.. ay ben ne alınacak hiç bilmiyorum ve en temel olmazsa olmaz şeyleri almak istiyorum çok kalabalık bir alışveriş istemiyorum hastane çıkışını kimi yer 4 demiş 5 demiş . Kimi yer 1-2 demiş. Bizim bebişler kış bebişi olacak onu da katarsak hesaba

arkadaşlar hastane çıkışı seçerken hangi tarz alıyorsunuz. zıbın üstü tulum mu yoksa zıbın üstü alt-üst olarak mı
1723444970685.png

Hanımlar yeni doğan alışverişine dair bi konu vs var mı.. ay ben ne alınacak hiç bilmiyorum ve en temel olmazsa olmaz şeyleri almak istiyorum çok kalabalık bir alışveriş istemiyorum hastane çıkışını kimi yer 4 demiş 5 demiş . Kimi yer 1-2 demiş. Bizim bebişler kış bebişi olacak onu da katarsak hesaba
benim bir taneydi hastane cıkısım ya zaten onemli olan birsey giydirip cıkarmak illaki hastane cıkısı olacak diye birsey de yok aslında. yeni doğan kıyafetleri varsa o bile yeterli.. bir tane de hastane cıkısı alırsınız. cok kucuk oluyotlar bir iki ay sonra pahalı aldıgınız hiçbirseyi giyemez durumda oluyorlar zaten bu kadar masraf etmeyin nacizane tavsiyem

canım ben bunu aldım Bamgidoo AhÅap BeÅik Anne Yanı BeÅik Beyaz 60x120 Beyaz Güpür Uyku Seti Yatak Tekerlekli Fiyatı, Yorumları - Trendyol

çokta güzel memnunum kullanınca nasıl olur bilemem tabi ama sağlam güzel geldi
Hah işte bunlara trendyolda baktım da bilemedim nasıl cıkar diye ondan size sormak istedim. Yatakla bir hiza oluyor mu. Ay benim yatakta o kadar yüksek ki oramızı buramızı da agrıtıyor onu da degiştirmemiz lazım gaaba

arkadaşlar hastane çıkışı seçerken hangi tarz alıyorsunuz. zıbın üstü tulum mu yoksa zıbın üstü alt-üst olarak mı
Eki Görüntüle 3464565
Ben hastane cıkışı olarak aldığım parçaların fotolarını atayım. Bunun dışında 1 yasında olacak yegenim ondan cıtcıtlı badi ve yenidoğan tulum cok fazla geldi o yüzden ben başka yeni doğan almadım. 3-6 ay cıtcıtlı kosa kollu badi almıştım. Bir de 6-9 alt üst takımlar aldım. Benim kızlarım ikisi de tostostu 4 ayken 9 ay falan giydirdiğimi hatırlıyorum o yüzden küçük bir sey fazla almak istemedim.

Eklentiler

• IMG_0661.png
    IMG_0661.png
    246,3 KB · Görüntüleme: 56
  • ebe8cfd6-7b7e-48af-ac41-35e7d8dcbf40.jpeg
    ebe8cfd6-7b7e-48af-ac41-35e7d8dcbf40.jpeg
    210,7 KB · Görüntüleme: 54
  • 84fe5323-fde9-4025-8f44-2c953047eeab.jpeg
    84fe5323-fde9-4025-8f44-2c953047eeab.jpeg
    287,8 KB · Görüntüleme: 64
Ben hastane cıkışı olarak aldığım parçaların fotolarını atayım. Bunun dışında 1 yasında olacak yegenim ondan cıtcıtlı badi ve yenidoğan tulum cok fazla geldi o yüzden ben başka yeni doğan almadım. 3-6 ay cıtcıtlı kosa kollu badi almıştım. Bir de 6-9 alt üst takımlar aldım. Benim kızlarım ikisi de tostostu 4 ayken 9 ay falan giydirdiğimi hatırlıyorum o yüzden küçük bir sey fazla almak istemedim.
benim oğlanda 3.aydan itibaren hep önden giydi. bende çok küçük şeyler almak istemiyorum açıkcası . ama yinede hastane çıkışı içinde 34 - 35 . haftayı beklıycem sanırım.

Hah işte bunlara trendyolda baktım da bilemedim nasıl cıkar diye ondan size sormak istedim. Yatakla bir hiza oluyor mu. Ay benim yatakta o kadar yüksek ki oramızı buramızı da agrıtıyor onu da degiştirmemiz lazım gaaba
benim yatağımda normale göre yüksek ama yatağımla birebir eşit oldu beşik şansıma :) yatağım çift taraflıymış yumuşakta yatıyormuşuz sert tarafını kullanıyoruz şimdi bel ağrılarım yüzde 70 azaldı. sizde bakın belki çift taraflıdır yatağınız

Bizim de yatak çok yüksek ya ben de ona dertliyim. Eşime dedim değiştirelim çok zor olur in çık çocuğu almak için sürekli. Saçmalama ben kaldırır veririm sana dedi 🥲

Kızlarrrrr ☺️
Buharlı pişirici favori listemdeydi indirime girince almayı düşünüyordum, arkadaşım verince gerek kalmadı. Ama arkadasımın dediği şey şuan almayı düşünmeyenler bile o zaman geldiğinde alacak eli kolu olacak ben yıllarca kullandım bunu dedi.

Eklentiler

• DF3975C6-3C62-4999-89EE-1A8B88CCEC62.png
    DF3975C6-3C62-4999-89EE-1A8B88CCEC62.png
    257 KB · Görüntüleme: 61
Bizim de yatak çok yüksek ya ben de ona dertliyim. Eşime dedim değiştirelim çok zor olur in çık çocuğu almak için sürekli. Saçmalama ben kaldırır veririm sana dedi 🥲
Ay hiç oyle olmuyor biliyor musun hevesinizi kırmıyım da bebek mık dese anne uyanıyor baba bilmem kacıncı uykusunda😀 belki seninkinin uykusu hafiftir bişmiyorum 😀

Ahsap anne yanı besigi alan oldu mu hiç kızlar? Park yatak hep kaba geliyor gözüme. Kızımın park yatagını da işimiz bitimce artık kapatayım saklayayım derken kırmıştım nasıl becerdiysem😂 şimdi ahsaplara aklım gidiyor oda yapamıcaz. yatak odama da ahsap daha cok yakıştırıyorum sacma mı düşünüyorum bilmiyorum😀
Ben kızımda kullandım. Çok çok çok memnunum. 4 yasa kadar kullanilanlarindan almıştık. Kademeli olduğu için hiçbir güvenlik sorunu yaşamadık. İsteyen icin sallaniyor da sabitleniyor da.

Ay hiç oyle olmuyor biliyor musun hevesinizi kırmıyım da bebek mık dese anne uyanıyor baba bilmem kacıncı uykusunda😀 belki seninkinin uykusu hafiftir bişmiyorum 😀
Ay yok ne diyosun, bu sabah işe tam 45 dk uyandırmaya çalıştım dnkfkf deprem falan olurken ben kaldırıyorum kalk deprem oluyor diye asla uyanmaz

Kızlarrrrr ☺️
Buharlı pişirici favori listemdeydi indirime girince almayı düşünüyordum, arkadaşım verince gerek kalmadı. Ama arkadasımın dediği şey şuan almayı düşünmeyenler bile o zaman geldiğinde alacak eli kolu olacak ben yıllarca kullandım bunu dedi.
Ay ben de bi bunu kullanmadim. 😅 deneyeyim bakayım tencere ici kullanilanlarla da pratik oluyor mu dedim elim öyle alıştı gitti.

Ay ben de bi bunu kullanmadim. 😅 deneyeyim bakayım tencere ici kullanilanlarla da pratik oluyor mu dedim elim öyle alıştı gitti.
Bendede tencere içi aparat var. Bebe için sürekli 1-2 parça birşey yapacaksın bunla hemen olacak diğeri sürekli seni uğraştıracak dedi. Bunu diyen arkadaşım şef 🤭

Kızlar merhaba tekrar şimdi doktordan çıktım . Sonuçları ekledim . Sadece 1.saat tokluğum 3 birim fazla çıktı . Tahminimden çok çok iyi . Ama birinin bile yüksek olması gebelik şekeri tanısı için yeterli dedi .
Referans aldığı aralıklar şöyle
Açlık şeker : 95
Tokluk 1. Saat : 180
Tokluk 2.saat 150

Diyetisyen ve dahiliye kontrolünde kalalım dedi . Ben zaten diyet yapıyordum bu şekilde şimdilik devam edeceğim 🥰
Şimdi yine buna bakıyorum tokluk 1.saat 100 çıkmış, 180 olan max değer sanırım ama bi minimum değer var mı yoksa 100 iyi mi

X