Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ahahsh sekreter seyit yerine görevi üstlenmiş heralde😂😂 bi de tam merkez olunca herkes orayı tercih ediyor sanırım.
Dur bakalım bi deneyimleyeyim haber ederim. Tahliller için bile gitmek maddi olarak rahatlatır veya son haftalar sık gidilmesi gerekiyormuş bir özel bir devlet yapabilirim memnun kalırsam. Doktorum şeker yüklenmesini de devlette yaptırabilirsin dedi onu da yaptiricam günü gelince. Cihazları da baya kaliteli bZi doktorları odasında 4 boyutlu da varmış renkli bile gosteriyorlarmis.
Ben Ankaradayım şehir hastanesine gidiyorum memnunum temiz ve büyük bir hastane. Doktordan doktora değişiyor ilgi ben araştırdım özellikle en olumlu yorumları olan doktora gidiyorum çok tatlı şakacı bir beyefendi kibar.
Devlette şu var ama bazen randevu alınan doktor yerine asistanı olabiliyor o da muayene ediyor denk gelmedi bana ama ben sıra beklerken dr yokken asistanının muayene ettiği hamileler oldu mesela Allah tan bana kendisi denk geldi hep😄

Kaç beden aldın bunu anam, biz seninle aynıydık hemen hemen
M aldım bebiş şöyle dirseğe kadar geliyor ama biraz fazla şey
IMG20240807071312.jpg

Müslinler nasıl yumuşak mı. Boyutu tam aradıgım boymuş hep baktıklarım cok küçüktüler
Yumuşak canım evet boyutları da iyi, ben de daha önce 80x80 almıştım ona göre çok daha iyi duruyor.

bu puset örtülerinin minderli olanı da var. pusetin içine direkt koymamak için onlardan alıcam ben. sizin de aklınızda olsun.
Ay bende aldim gelsin bakalim guzeldir insallah hem pusete hem bebek arabasina oluyor. Hem terletmesin hem de kirlenmesin diye cok mantikli .yazin da muslin olanlardan alirim 🥰

Ben buna ilk kandan sonra ikinciye vermeye gelmiştim takip edeyim diye. Etsen nolcak ki demişti 🤦🏿‍♀️
benimki de gebe takip bilgilerini aldı. ertesi gün arıyor sizin gebe takibiniz vardı bugün diye. Ben de şaşkınlıktan her gün mü takip etceksiniz demiştim meğer salakmış kjjfkds

X