2024 AĞUSTOS - EYLÜL DE TRANSFER OLACAKLAR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba 🍀 bende yarın opu olucam transfer olup olmayacagım belli değil henüz 🥹 devlette yaptırıyorum daha önce de bir tüp bebek özelde yaptırmıstım
Kızlarrr ağustos yada eylül gibi transfer olacaklar gelin toplanalım 🦋 ben eylülde olacağım inşallah 🙏🏻 süreçlerimizden bahsedelim.. Ağustos da olacakları da dinlemek isterim birbirimize destek olalım 🍀

Merhaba 🍀 bende yarın opu olucam transfer olup olmayacagım belli değil henüz 🥹 devlette yaptırıyorum daha önce de bir tüp bebek özelde yaptırmıstım
Merhaba 🌸 inşallah hayırlısı ile sonuçlanır 🙏🏻 neden özelden devlete geçtiniz? Devlet iyi mi bu konuda? Yumurtalarınız çoksa dondurulur

Sonra o 3 embriyoda genetik sıkıntı çıktı mı denemeniz sonucu neden olmadı sebebi belli mi
Genetige göndermedim. Kendim tıbbi genetige gittim kromozamal test filan verdik eşimle bir problem çıkmadı. Genetik taramadan gelen her embriyoda tutunmuyor gönderdim aa tutuncak diye bişey yok. Genetige gonderecegin parayla transfer et daha iyi

Genetige göndermedim. Kendim tıbbi genetige gittim kromozamal test filan verdik eşimle bir problem çıkmadı. Genetik taramadan gelen her embriyoda tutunmuyor gönderdim aa tutuncak diye bişey yok. Genetige gonderecegin parayla transfer et daha iyi
Aynen öyle nasipte varsa zaten rabbim nasip eder bende böyle düşünüyorum.. ilk başta üzülmüştüm acaba bi şey mi var diye ama sonra akışına bıraktım böyle stres yaparsak tutunacağı varsa da tutunmaz herkese hayırlı transferler nasip ediyorum daha benimkine var 😇

Merhaba canım nar suyu iyi değil rahmin kasılmasına neden oluyor diye biliyorum sakın doktora danışmadan kullanma. Bende dün transfer oldum. Kabak çekirdeği, balık, pastörize sütler, yoğurt, yumurta, organik tavuk, yeşil sebzeler domates vs iyi geliyor. Kahve 1 fincan tek izin verdi benim doktorum çayda 2 3 bardağı geçme demişti.
Ay öylemi ya nar suyu iyi diye biliyorum her gün 1 bardak içiyordum

Aynen öyle nasipte varsa zaten rabbim nasip eder bende böyle düşünüyorum.. ilk başta üzülmüştüm acaba bi şey mi var diye ama sonra akışına bıraktım böyle stres yaparsak tutunacağı varsa da tutunmaz herkese hayırlı transferler nasip ediyorum daha benimkine var 😇
Benimki de Ağustos 25 gibi regl olduktan sonra başlayacak nasipse transfer hazırlığina🙂

Kızlar opu sonrası 6. Gün regl oldum 2. Reglimi 1. Regldan kaç gün sonra olurum siz kaç gün sonra oldunuz bu reglimle transfer sürecine başlıcaz biran önce gelsin istiyorum 🙏🏻🤭

Kızlarrr ağustos yada eylül gibi transfer olacaklar gelin toplanalım 🦋 ben eylülde olacağım inşallah 🙏🏻 süreçlerimizden bahsedelim.. Ağustos da olacakları da dinlemek isterim birbirimize destek olalım 🍀
Wp grubu kursak hep bir ordan dertlessek daha güzel olur. Acımızı anlayanlarla konuşmak iyi geliyor çünkü 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X