2024 AĞUSTOS - EYLÜL DE TRANSFER OLACAKLAR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalaaarrr ben de geldim, Önümüzdeki reglimde tedaviye başlayacağız tahminim 19-20 ağustos gibi. İlk denemem nelerle karşılaşıcam nasıl geçecek hiçbir fikrim yok ama çok heyecanlıyım inşallah olumlu sonuç alıcam
Merhaba bende reglimi bekliyorum. Benim de agustos 20 21gibi .benimde ilk deneme . Hangi merkez ve doktora gidiyorsunuz. Bide sorununuz nedir acaba

Merhaba 🌸 normal canım kaç tane toplandı yumurtan

Bir iki gün regl ağrısı gibi ağrı olabilir hele bir de çok toplandıysa
Selam kızlar artık önemi de kalmadı 14 yumurta toplanmıştı erkek faktördü embriyom kalmamıs transfer olamıyorum 2. Tüp bebek denememiz olduğu için ve embriyom olmadığı için doktor önce genetiğe gitsin eşin dedi sperm hareketlerinden kaynaklı sorun var 🥺🥺

Bende opu’den sonra 7. günde oldum ama 4 gün sürdü bende bir an önce diğer regl gelip transfer olmasını istiyorum. Hesabıma göre 18 günlük ilaç kullanımı sonrası Eylül son haftası oluyor 🥲
Kızlar opu sonrası 6. Gün regl oldum 2. Reglimi 1. Regldan kaç gün sonra olurum siz kaç gün sonra oldunuz bu reglimle transfer sürecine başlıcaz biran önce gelsin istiyorum 🙏🏻🤭
l

Kızlar merhaba benden de geçtiğimiz cumartesi 17 yumurta toplandı. 12si döllendi. Birinci Güne 8 tane üçüncü güne de 8 tane embriyo vardı azalmamasına çok sevinmiştim. Beşinci güne en az 5 embriyo kalır diye umut ediyordum ama 3 tane kaldı.(4AA-4AB) neden üçüncü günden beşinci güne giderken ani bir düşüş olmuş olabilir? Genetik test yaptırmalı mıyım?
Aynı şey benimde başıma geldi 12 tane toplandı 10 tane işlem gördü 8 tanesi 3.güne kader sağlıkla gelince cumartesi gününe yani 5. güne birden 2 tane kaliteli kalmış. Düşmesini bekliyorduk ama genelde böyle olunca açıklanamayan morfoloji sebebiyle de oluyor dedi embriyolog. Biraz moralim bozuldu inşallah ilk sefer de tutunur ilk denemeye.

Aynı şey benimde başıma geldi 12 tane toplandı 10 tane işlem gördü 8 tanesi 3.güne kader sağlıkla gelince cumartesi gününe yani 5. güne birden 2 tane kaliteli kalmış. Düşmesini bekliyorduk ama genelde böyle olunca açıklanamayan morfoloji sebebiyle de oluyor dedi embriyolog. Biraz moralim bozuldu inşallah ilk sefer de tutunur ilk denemeye.
Hayırlısı olsun, dediğiniz gibi insan bi hayal kırıklığına uğruyor, ben de şöyle duymuştum üçüncü günü gelene kadar yumurtanın aktif olduğu dönemmiş ama üçüncü gün ve beşinci gün arasında sperm devreye girdiği için sayının düşmesinin sebebini sperm kalitesine bağlıyorlar

Hayırlısı olsun, dediğiniz gibi insan bi hayal kırıklığına uğruyor, ben de şöyle duymuştum üçüncü günü gelene kadar yumurtanın aktif olduğu dönemmiş ama üçüncü gün ve beşinci gün arasında sperm devreye girdiği için sayının düşmesinin sebebini sperm kalitesine bağlıyorlar
Banada morfoloji olarak dedi sanırım bahsedilen aynı şey sperm devreye girince sağlıklı ilerleyeni de götürüyor hayırlısı artık

Selam kızlar artık önemi de kalmadı 14 yumurta toplanmıştı erkek faktördü embriyom kalmamıs transfer olamıyorum 2. Tüp bebek denememiz olduğu için ve embriyom olmadığı için doktor önce genetiğe gitsin eşin dedi sperm hareketlerinden kaynaklı sorun var 🥺🥺
Genetiğe bi gönderin canım bakalım hayırlısı belki güzel gelir hepsi nasıl çöp oldu ya 1-2 de olsa kalmamış mı hiç 3. Güne ilerlemiş mi peki

Çok geçmiş olsun.İlkinde transfer olabilmiş miydiniz ? Keşke önce genetiğe gitseydi eşiniz.Böyle hayal kırıklığı olmuş gerçekten ama vazgeçmeyin inşallah imkanlar el verdiğince devam eden.Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.Amin.

Merhaba hepinize, bugün iğneler başlandı ve perşembe günü yumurta toplanacak bana dua edin olur mu.🙏🏻🙏🏻 Güzel çıksın 5. Güne gitsin sorunsuz olursa Eylül'de transfer olacağım 🙏🏻🙏🏻

Çok geçmiş olsun.İlkinde transfer olabilmiş miydiniz ? Keşke önce genetiğe gitseydi eşiniz.Böyle hayal kırıklığı olmuş gerçekten ama vazgeçmeyin inşallah imkanlar el verdiğince devam eden.Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.Amin.
İlkinde özelde olmuştum ve evet transfer oldum 2 tane 3bc embriyo transfer etmişlerdi negatif oldu ama embriyom vardı şimdi devlette sperm testinde herşey yolundaydı ama embriyolarım sperm hareketsizliği yüzünden ilerlemediğini söylediler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X