2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Arkadaslar transferden sonrane yaptiniz kac gun dinlendiniz yattinizmi.brn pazartesi transfer olcm.cuma gunu ailemi cagircaktim sehir disindan ole denk gelmesi iyi olcakti vakit olarak.ama ikisi cakisti.esimde cagirma sonra cagiralim riske atamayiz dinlen dedi
Bence burada ailen geldiğinde sen ne şekilde davranacaksın bu önemli. Ailen kaç kişi gelecek? Senin tedavinden haberleri var mı? Onları memnun etmek için sen mi strese girip hizmet edeceksin yoksa onlar mı senin üzerinden yüklerini alıp yardımcı olacak? Ben olsaydım çağırmazdım ve kendi başımıza arada kalkıp hafif işlerimi kendim halledip sakin bir şekilde bu süreci atladırdım. Zaten hep yatmak kan akışı açısından iyi değilmiş. Biraz da hareket gerekmiş 😉

Tabi 7. Gün 30
9. Gün 64
11. Gün 126
12. Gün 143 bunu aynı gün aile hekiminde verdim 153 çıkmıştı
14. Gün 453
15. Gün 706 çıktı normalde 15. Gün vermemem gerekiyordu ama o sabah benim hafif sürüntü şekilde kırmızı renk kanamam oldu ama sürüntü şekildeydi doktorum o gün beta hcg ve progestan değerime bakmak istedi direkt 14. Güne göre yükselmişti ek progestan desteği verdi iğne vs onları kullandım
16. Gün 983 oldu 16 gün tarih olarak 8 marta denk geliyor bidaha
12 martta kan vermemi istedi doktorum 3758 çıktı orda da 19 martta da kese ve kalp atışı gördüm çok şükür şu an 29 haftalık oldum ☺️
Maşallah Allah kucagınıza almak nasip etsin inşallah bende benim değerlerimi yazayım değerlendirir misinz
10. Gün 244
12.gün 651
14.gün 1543
17.gün 5900 sizce iyi mi artış çok mu anlamadm ben

Bence burada ailen geldiğinde sen ne şekilde davranacaksın bu önemli. Ailen kaç kişi gelecek? Senin tedavinden haberleri var mı? Onları memnun etmek için sen mi strese girip hizmet edeceksin yoksa onlar mı senin üzerinden yüklerini alıp yardımcı olacak? Ben olsaydım çağırmazdım ve kendi başımıza arada kalkıp hafif işlerimi kendim halledip sakin bir şekilde bu süreci atladırdım. Zaten hep yatmak kan akışı açısından iyi değilmiş. Biraz da hareket gerekmiş 😉
Bir babam iki kiz kardesim.kizlarin haberi var.benden ole hizmet beklemezler de biz onlar gelmisken bir gun pilnige faln giderz diye dusunmustuk

X